pirmadienis, sausio 25 d.
Pramogos
Laidoje išvydusi savo portretą, A. Jagelavičiūtė susigraudino
LNK laidoje „Šiandien. Po metų“ išvysite laukiamiausią Agnės Jagelavičiūtės laidos dalyvį – jaunąjį dailininką Matą. 24-erių vaikino gabumus piešti dar vaikystėje pastebėjo klasės draugai. Matas prisipažįsta, kad iš pradžių į visa tai žiūrėjo gana atsainiai, bet pradėjęs piešti žymių žmonių portretus ir sulaukęs didelio aplinkinių susižavėjimo, vaikinas nusprendė tobulėti toliau. Laidoje išvysite neįtikėtinus jo pieštuku tapytus atlikėjo SEL, radijo laidų vedėjo Jono Nainio bei kitų žinomų žmonių portretus.
Pramogos
Laidos vedėja A. Jagelavičiūtė: projekto dalyvių pokyčiai mane įkvėpė permainoms
Jau rugsėjo 4-ąją LNK eteryje startuoja naujas projektas „Šiandien. Po metų”. Įspūdingų pokyčių ir drąsių pažadų laidos vedėja tapusi Agnė Jagelavičiūtė džiaugiasi, kad projekte sutiko labai daug žmonių, kuriems užteko valios pastangų išpildyti savo pažadus.
Pramogos
A. Jagelavičiūtė tapo unikalaus projekto vedėja: grįžusi po filmavimo susmukau prie durų ir pradėjau raudoti
Jau rugsėjį per LNK kartu su kitomis eterio naujienomis startuoja naujas intriguojantis projektas „Šiandien. Po metų“, kurio vedėja tapo pastaruoju metu daugiau versle nei televizijos eteryje besisukanti Agnė Jagelavičiūtė. Šiame unikaliame, jau prieš metus pradėtame filmuoti projekte laidos dalyviai turėjo dvylika mėnesių, kad padarytų tai, ką garsiai pažadėjo stoję prieš filmavimo kameras. „Šiandien. Po metų“ kuriamas pagal pasaulinį formatą „This Time Next Year“. Unikalaus televizijos šou kūrėjai suburs žmones, turinčius neišpildytų svajonių ir tikslų bei pasiryžusius pakeisti savo gyvenimus iš esmės.
Pasaulis
Grožio procedūros pasibaigė amputacija
Moteris nusprendusi išmėginti tailandietiškų žuvyčių procedūrą, kurios metu šios nuo kojų pašalina negyvas odos ląsteles, liko be visų kojos pirštų.
ŽYMA
A. JAGELAVIČIŪTĖ