pirmadienis, gegužės 17 d.
Pramogos
Neįtikėtina sėkmė, benamis tapo garsiu modeliu
Modelių pasaulis – į jį įsisukti svajoja ne vienas jaunas žmogus. Kad ir kaip stengtųsi, ne visiems iškart pavyksta pasiekti pripažinimą ir įsitvirtinti šioje industrijoje. Taip prasidėjo ir vieno 23-ejų vaikino istorija.
Gyvenimas
Lietuvos žmonių laimės jausmą lemia ne pinigai
„Žmogaus studijų centro“ kasmet atliekami Lietuvos psichologinio klimato ir žmonių jausenos tyrimai rodo, kad Lietuvos žmonių pasitenkinimas gyvenimu šalyje ar noras emigruoti susijęs ne su gaunamomis pajamomis, kaip dažniausiai teigiama.
Gyvenimas
Ar Jūs turite valią? Ją lengvai galite išsiugdyti
Net 7 iš 10 duotų pažadų pasikeisti ar ko nors pasiekti ir lieka pažadais arba būna pamiršti po pirmųjų 3 mėnesių bandymų!
Pramogos
„Eurovizijos“ žiūrovai yra laimingesni
„Eurovizijos“ konkurso rezultatų laukimas, džiaugsmas už savo šalies atlikėjo sėkmę ir net liūdesys, išgyventas užėmus paskutines pozicijas, – visa tai, pasak Londono imperatoriškame universitete atlikto tyrimo, kelia visuomenės pasitenkinimo lygį ir žmonių laimės indeksą, rašoma CNN.
Gyvenimas
Norite gyventi paprasčiau? Štai atsakymas, ką daryti
Dažnai dalykai, kuriuos mes įpratę daryti, mus uždaro į spąstus ir įšaldo mūsų gyvenimą. Mokydamiesi naujų įpročių, savybių, požiūrių, mes išsilaisviname ir suteikiame gyvenimui daugiau spalvų. Kai mes išmokstame kažką naujo, tai mus pagauna ir neša gyvenimo upe pirmyn. Ko vertėtų pasimokyti, kad gyventi būtų smagiau ir paprasčiau?
Gyvenimas
Pinigai arba kaip jų turėti daugiau
Apie tai, kaip būti turtingu ir laimingu arba kaip elgtis su pinigais, kad jų visada būtų ir jie neštų džiaugsmą.
Pramogos
Skolinate druską – atiduodate ir savo laimę
Labai dažnai į mus kreipiasi kaimynai, norintys pasiskolinti druskos. O mes visada pasiruošę padėti. Tačiau kyla klausimas, ar mes gerai darome? Galbūt geriau būtų atsisakyti? Bet juk tai nepatogu.
Gyvenimas
Ir jūs galite būti laimingi kaip Danijos žmonės
Statistika skelbia, kad laimingiausia vieta Žemėje tituluojamas anaiptol ne Disneilendas, o Danija – šalis, kurią užsieniečiai sieja su nesibaigiančiomis tamsiomis žiemomis, marinuota silke, Lego konstruktoriais ir pyragaičiais.
Pasaulio lietuviai
Laimės parduotuvės lentynoje nerasime
Kad nuolatinis noras vartoti tampa nemažos dalies žmonių kasdienybe, ypač tai pastebima prieš įvairias šventes – tada ramų ir jaukų buvimą su šeima iškeičiame į lakstymą po prekybos centrus ir daiktų medžioklę. Ypač tai pasakytina apie sezoninius išpardavimus, palaužiančius net valingiausius iš mūsų?
Aktualijos
A. Veryga: vieno skaičiaus nereikėtų sureikšminti
Lietuvos statistikos departamento ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pateikiami duomenys apie vidutiniškai suvartojamo alkoholio kiekį skiriasi. Vis dėlto sveikatos apsaugos ministras sako, kad ir 5 litrais mažesnis skaičius nieko nekeičia – alkoholio prieinamumą reikia riboti.
Gyvenimas
Vargšai gali būti laimingesni už turtuolius
Sako, palyginimas – tai džiaugsmo vagis. Jei dabartiniame pasaulyje, kuriame net milijardieriai nelaiko savęs turtingais, nustotume save lyginti su kitais, ar taptume laimingesni? Kodėl neretai vargšai jaučiasi laimingesni už turtuolius, portale bbc.com aptaria žurnalistė Maddy Savage.
Pramogos
Sąrašas dalykų, kurių užteks visiškai laimei
Dauguma žmonių visą gyvenimą mėgina įminti laimės paslaptį. Nors atsakymas į klausimą, kur gi slypi laimė, gali taip ir likti nerastas, kiekvienas iš mūsų gali bent šiek tiek priartėti prie šios siekiamybės. Ekonomistas ir sociologas Randallas Bellas iš Kalifornijos išsiaiškino, kokie konkretūs įpročiai teigiamai veikia bendrąją gerovę.
Gyvenimas
Kaip atrodo laiminga moteris
Kiekviena moteris nori būti laiminga. Tai kas gi ji tokia – laiminga moteris? Pati paprasčiausia moteris. Tiktai laiminga.
Pramogos
Tyrimas: imigrantų nemėgstantys britai – mažiau laimingi
Tyrimo duomenys atskleidė, kad tie, kurie palaiko imigraciją ir nesirūpina dėl į Jungtinę Karalystę atvykstančių užsieniečių skaičiaus, yra laimingesni nei tie, kurie imigracijai siekia užkirsti kelią.
Sveikata
Laimė apsaugo vaiko sveikatą
Dažnai pasigirsta kalbų, kad darželį lankantis vaikas daug serga todėl, kad patiria įtampą ten vedamas. O kartais apskritai teigiama, kad „visos ligos – nuo nervų“.
Gyvenimas
Dėkingumas daro stebuklus
Dėkingumas – tai gydantis energetinis sąmonės instrumentas. Visata mėgsta dėkingumą. Kuo gausiau jūs dėkojate, tuo daugiau gaunate. Dėkingumas daro mūsų gyvenimą turtingesniu.
Gyvenimas
Vyriška laimė? Kas tai?
Stulbina gausa straipsnių apie tai, kaip padaryti laiminga moterį. O štai apie vyrišką laimę neįmanoma nieko surasti. Yra pseudopatarimų „kaip padaryti vyrą milijonieriumi“, kitaip sakant, kalba vis tiek eina apie to vyro moters gerovę, tik apeinama iš kitos pusės.
Gyvenimas
Ar esi laimingas žmogus?
Filosofas, edukologas, keliautojas, lektorius, vedinis atsrologas ir chiromantas Egidijus Gubinas pagal gyvenišką situaciją padeda nagrinėti, kas yra laimė.
Pramogos
Kur gyvena laimingiausi JK žmonės
Ankstesnės Jungtinės Karalystės valdžios pradėtas gerovės indekso projektas gyvenimo kokybę matuoja ne tik pagal pinigus. Ši statistika rodo, kur šalies gyventojai jaučiasi laimingiausiais.
Gyvenimas
10 žingsnių į laimę
Dauguma žmonių neblogai tvarkosi savo gyvenime ir tikrai atremtų tokį klausimą: ar jūs laimingas? Įprasti atsakymai skamba taip: „tikrai negaliu skųstis“ arba „viskas tvarkoje“.
ŽYMA
A.VERYGA