pirmadienis, spalio 26 d.
Pramogos
Britų naikintuvai išprašė įsibrovėlį iš Rusijos
Ketvirtadienį rytinėje Jungtinės Karalystės pakrantėje į orą pakelti šalies karinių pajėgų naikintuvai – taip sureaguota į paslaptingą oro erdvės įsibrovėlį. Netrukus paaiškėjo, kad tai – Rusijos karo lėktuvas.
Pramogos
Britų naikintuvai pakelti dėl įsibrovėlių iš Rusijos
Pirmadienį ryte į Jungtinės Karalystės oro erdvę nepranešę įskrido neatpažinti Rusijos orlaiviai, į tai žaibiškai reagavo britų naikintuvai, pakilę ir perėmę įsibrovėlį.
Pramogos
Iš Lietuvos atskridusį lėktuvą pasitiko JK naikintuvai
Trečiadienį ryte iš Kauno į Londoną skridusį lėktuvą Jungtinės Karalystės oro erdvėje pasitiko šalies kariniai naikintuvai.
Aktualijos
Ministerija planuoja abiturientų vertinimo sistemos reformą
Švietimo ir mokslo ministerija žada per artimiausius metus nuosekliai peržiūrėti abiturientų brandos vertinimo sistemą, grįsti ją ne vien brandos egzaminais.
Pramogos
Rusijos lėktuvai sukėlė aliarmą JK
Šeštadienį į orą skubiai pakelti du Jungtinės Karalystės karališkųjų oro pajėgų naikintuvai – taip reaguota į neatpažintus orlaivius, priartėjusius prie šalies teritorijos.
Aktualijos
Į link Londono skridusį lėktuvą nukreipti naikintuvai
Oro eismo kontrolieriams praradus kontaktą su į Londoną skrendančio keleivinio lėktuvo įgula, lainerio sekti pakilo koviniai naikintuvai, ši operacija nufilmuota iš kito lėktuvo kabinos.
Pasaulis
Turkija numušė rusų karinį lėktuvą
Turkija numušė Rusijos bombonešį SU-24 prie savo sienos su Sirija. Turkai tvirtino, kad rusų karinis lėktuvas pažeidė Turkijos oro erdvę ir po kelių įspėjimų jos nepaliko. Dėl šio įvykio, NATO sušaukė skubų posėdį, kuris įvyks antradienį 16 val. Jungtinės Karalystės laiku.
Aktualijos
Anglijos naikintuvai vėl tramdė „pasiklydusius” rusus
Du Rusijos kariniai lėktuvai, kaip įtariama, galintys gabenti ir atomines galvutes, vėl pastebėti prie Jungtinės Karalystės krantų. „Pasiklydusius” pilotus namo parlydėti ir vėl turėjo Karališkųjų oro pajėgų naikintuvai.
Aktualijos
Britai sunerimę: vis dažniau tenka skristi ginti Baltijos šalių
Ženkliai išaugo Jungtinės Karalystės oro pajėgų reidų skaičiaus virš rytų Europos, stengiantis išvaikyti Rusijos reaktyvinius lėktuvus, pranešė standard.co.uk.
Pramogos
Dėl Rusijos bombonešių pakilo Anglijos naikintuvai
Gavus pranešimą, kad Rusijos bombonešiai artinasi prie Jungtinės Karalystės (JK) oro erdvės, Karališkosios oro pajėgos (RAF) ir vėl buvo priverstos į orą pakelti savo naikintuvus, - pranešė portalas express.co.uk.
Aktualijos
Pradadę kontaktą su pilotu pakėlė naikintuvus
Britų karališkosios oro pajėgos (angl. Royal Air Force (RAF)) buvo priverstos į orą pakelti naikintuvus, kai skrydžių kontrolės centras po kelių bandymų negalėjo susisiekti su keleivinio lėktuvo pilo
Pramogos
Rusijos bombonešiai - įžūlus grasinimas Jungtinei Karalystei
Buvęs Rusijos ambasadorius teigia, kad prieš praėjusią savaitę įvykęs incidentas, kai Rusijos bombonešiai priartėjo prie Jungtinės Karalystės oro ervės, yra Rusijos žinutė Anglijai. Taip Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nori priversti Jungtinę Karalystę susimąstyti, kieno ji pusėje, - praneša portalas independent.co.uk
Pramogos
Rusijos bombonešiai virš Anglijos – su branduolinėmis galvutėmis
Paaiškėjo, kad praėjusią savaitę virš Lamanšo sąsiaurio praskridę ir Jungtinės Karalystės oro erdvėje chaosą sukėlė du Rusijos bombonešiai buvo gerokai pavojingesni, nei manyta anksčiau.
ŽYMA
ABITŪROS EGZAMINAI