šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktualijos
Sulaikyti Pietų Londone 16-metį nužudę vyrai
16-metis Johnas Ogunjobis – dar viena Londono gatvėse siaučiančių peiliais ginkluotų gaujų auka. Nors vaikinas peiliu padurtas dar lapkričio pradžioje, policijos pareigūnams tik dabar pavyko sučiupti net keturis įtariamuosius, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Londone nužudyto vaikino motinos maldos liko neišgirstos
Kruvini nusikaltimai Jungtinės Karalystės sostinėje nesibaigia – trečiadienį vakare Londone peiliais sužaloti trys vyrai, vienas iš jų neišgyveno.
Aktualijos
Londone žiauriai nužudyta paauglė
Londoną sukrėtė dar viena žmogžudystė, šis nusikaltimas nuo ankstesniųjų skiriasi tuo, kad auka šįkart – mergina.
Aktualijos
Europos Žmogaus Teisių Teismas: Lietuvoje ir Rumunijoje veikė slapti CŽV kalėjimai
Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) ketvirtadienį paskelbė, kad Lietuvoje ir Rumunijoje praeitame dešimtmetyje veikė slapti JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimai įtariamiesiems terorizmu laikyti.
Aktualijos
Strasbūro teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl spėjamo CŽV kalėjimo Lietuvoje
Europos Žmogaus Teisių Teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl įtarimų, kad Lietuvoje 2005–2006 metais galėjo veikti slaptas amerikiečių kalėjimas, kuriame kalinti įtariamieji terorizmu.
Aktualijos
Beprotiškas Londonas: autobuse prievarta įbruko ginklą
Įprastai nusikaltėliai ginklu savo aukoms grasina siekdami apiplėšti, tačiau Londone pistoletas į niekuo dėtą autobuso keleivę nukreiptas visai kitu tikslu.
Aktualijos
Košmaras Londono gatvėse – nusikaltėliai jau net nebando slėptis (vaizdo įrašas)
Jungtinės Karalystės sostinėje nusikalstamumas peržengia bet kokias ribas: moterį vidury baltos dienos apiplėšę užpuolikai ne tik nebandė slėptis, bet ir puolė ją gynusius praeivius.
Aktualijos
Londone išprievartauta 81-erių senutė
Savaitgalį Pietų Londone prievartautojo auka tapo garbaus amžiaus senjorė, operatyviai sulaikytas ir įtariamasis, kuris yra dvigubai jaunesnis už savo auką.
Aktualijos
Tūkstantinė premija už žiaurų katinų žudiką
Ieškomas žudikas pietų Londone atėmęs gyvybes 32 katinams. Už informaciją apie šį nusikaltėlį žadamas 5 tūkst. siekiantis atlygis.
ŽYMA
ABU ZUBAYDAH