penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Pramogos
Londone prasidėjo Kalėdų karštinė
Kaip ir kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms, Londonas ima puoštis anksti. Antradienio vakarą, mieste vyko šventinis kalėdinių šviesų įžiebimas.
Aktualijos
Pripučiama pilis pražudė mažą mergaitę
Atrakcionų parke sprogus pripučiamai piliai mirtinai sužalota joje pramogavusi septynmetė mergaitė, o paslaugos teikėjai apkaltinti žmogžudyste iš aplaidumo.
Pramogos
A. Valinskas atskleidė kokia buvo jo karjeros pradžia
Sekmadienį prie televizoriaus ekranų pakvies antroji „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ laida. TV3 televizijos žiūrovai su dideliu susidomėjimu stebėjo varžybas tarp dešimtmečių. Metų projektu tituluojama, Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta laida praėjusį sekmadienį užėmė reitingų lyderės poziciją.
Lietuva
Žymi manekenė atskleidė tamsiąją modelių gyvenimo pusę
Viena žinomiausių ir geriausiai apmokamų Lietuvos manekenių Simona Starkutė jau bene 15 metų sukasi mados industrijoje. Žinomai moteriai teko dirbti su daugeliu garsių mados ženklų ir apkeliauti daugybę pasaulio valstybių. Nors apie savo asmeninį gyvenimą modelis nėra linkusi atvirauti, ji atskleis, kaip prasidėjo jos karjera, pasakos apie pramogų pasaulyje knibždančias pagundas, ateities planus bei atviraus apie jos širdį aplankiusius romantiškus jausmus.
Pramogos
Paaiškėjo kruopščiai slėpta Kardashian šeimos paslaptis
Jau dešimtus metus rodomas Kardashianus išgarsinęs televizijos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ - neatspindi realaus šeimos gyvenimo, kaip ilgą laiką manė fanai ir buvo skelbiama pačių serialo kūrėjų. Tai smūgis žemiau juostos visai šios šeimos gerbėjų kariaunai.
Pramogos
Savaitės filmas: „Globalinė audra” (N-13)
Žemę vis dažniau siaubiant gamtinėms stichijoms, susivieniję geriausi žmonijos protai sukūrė sudėtingą palydovų sistemą, galinčią kontroliuoti ir keisti pasaulio orus.
Pramogos
Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049 (N-13)
„Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“: fantastikos šedevro tęsinys, kurio reikėjo laukti net 35-erius metus.
Pramogos
Spartusis internetas lėktuvuose jau greitai
Galimybė naudotis internetu skrydžio metu yra besiformuojanti rinka, kurios plėtrą stabdo techninės galimybės. Tačiau jau greitai spartus internetas danguje taps realybe dėl atsirandančių pažangių palydovų, sako ekspertai.
Pramogos
Sekminės Londone: pramogų diena visai šeimai
Visai netrukus tautiečius į Londoną tradiciškai sukvies nuotaikingiausia ir didžiausia Jungtinės Karalystės lietuvių šeimų šventė „Sekminės 2017– Lithuanian Fest“. Šiemet ji dalyviams žada ne tik geriausias pramogas, bet ir įspūdingus koncertus.
Verslas
Kogeneracinių jėgainių statytojai už kartelinį susitarimą mokės 0,5 mln. eurų baudą
Kartelinį susitarimą kogeneracinių jėgainių statybos rinkoje sudariusios įmonės turės sumokėti daugiau kaip 0,5 mln. eurų baudų, nutarė teismas.
Pramogos
Lietuvių emigrantų pora į kelionę po pasaulį su dviračiais leidosi su 11 mėnesių dukra
Šeštadienį laidoje „Bus visko“ svečiuosis JAV gyvenančių lietuvių pora Diana Aleknaitė ir Žilvinas Usonis, netradicinių kelionių „You Go Wild Adventures” įkūrėjai.
Pramogos
Gimimo akmuo išdavikas
Kokius papuošalus nešiojate? Pagal tai, pasirodo, galima spręsti apie daug ką – įskaitant ir tai, ar esate minimalistai, ar maksimalistai, gyvenime mėgstantys gražius daiktus. O gal tradicijų vergai, manantys, jog juvelyriniai dirbiniai turėtų būti tik statuso simbolis, bet ne daugiau? Galiausiai yra žmonių, dievinančių papuošalus, kokių kiti ir mirtimi grasinami neužsikabintų.
Pramogos
Princas lėktuvu skraidino sakalus
Internete spačiai paplito nuotrauka, kurioje matyti, kaip keleiviniu lėktuvu skrenda 80 sakalų.
Pramogos
Pasaulinio garso amerikiečių aiškiaregė, pranašė, mediumė ponia Nadin
Wayne State universiteto (JAV, Detroitas), EMDR instituto (JAV, Los Andželas) ir Montclaire State universiteto (JAV, Naujasis Džersis) programų dalyvė, apdovanota Tamplierių ordinu, Šv. Jefrosinijos kryžiaus ordinu ir šventųjų kankinių Veros (Tikėjimo), Nadeždos (Vilties), Liubovės (Meilės) ir So jos (Išminties) medaliu.
Pramogos
Rasti pavogti Van Gogo paveikslai
Italijos policija surado du dailininko Vincent van Gogo paveikslus, kurie 2002 metais buvo pavogti iš muziejaus Amsterdame.
Pramogos
Atskleista, kada pasibaigs serialas „Sostų Karai“
Amerikos transliuotojos HBO programų direktorius Casey Bloysas naujieną pranešė Televizijos Kritikų Asociacijos Konferencijoje.
Pramogos
Michelle Obama pademonstravo savo vokalinius sugebėjimus
Jungtinių Valstijų pirmoji dama Michelle Obama nusifilmavo siužete su britų komiku Jamesu Cordenu jo laidai „Late late Show“.
Pramogos
Cher išsakė savo nuomonę apie JK politikus
Daininkė Cher, bendraudama su gerbėjais socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje, išsakė savo nuomonę apie naujojo Jungtinės Karalystės kabineto narius.
Pramogos
Muzikiniame klipe Kim Kardashian maudėsi piene
Kim Kardashian kartu su manekenėmis Crissy Teigen, Alessandra Ambrosio nusifilmavo dainininkės Fergie vaizdo klipe M.I.L.F iš naujausio jos albumo.
ŽYMA
ADMINISTRACINIS TEISMAS