sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Pasaulis
Žmones iš paplūdimio išvijo ryklys (vaizdo įrašas)
Paskutinėmis vasaros dienomis tankai žmonių apgyvendintoje JAV pakrantėje užfiksuotas didysis baltasis ryklys.
Aktualijos
Mažylės maudynės jūroje baigėsi mirtimi
Savaitgalį populiariame pietryčių Anglijos pajūrio kurorte besimaudydama vandenyje į bėdą pateko maža mergaitė, kuri vėliau ligoninėje mirė.
Aktualijos
Skaudi nelaimė paplūdimyje – mirė maža mergaitė
Sekmadienį Rytų Anglijoje esančiame paplūdimyje sprogus pripučiamam atrakcionui žuvo ant jo žaidusi mergaitė.
Pramogos
Jūra paauglius įstūmė į mirties gniaužtus (vaizdo įrašas)
Kai kuriose Jungtinės Karalystės dalyse šalies krantus skalaujanti jūra dėl staigių potvynių ir atoslūgių gali būti itin pavojinga – tai įrodo kelios gelbėjimo operacijos pastarosiomis dienomis.
Pramogos
Anglijos paplūdimyje avariniu būdu leidosi lėktuvas
Savaitgalį Jungtinėje Karalystėje vyravo puikūs orai, tad šalies gyventojai plūstelėjo į pajūrio paplūdimius, o viename iš jų žmonės tapo neįprasto įvykio liudininkais – jų akyse prie jūros avariniu būdu leidosi lėktuvas.
Pramogos
Prie Anglijos krantų pastebėti milžiniški rykliai
Savaitgalį pietvakarių Anglijos pakrantėje, prie puikiais paplūdimiais garsėjančio ir turistų pamėgto miestelio pakrantės pastebėti didžiuliai rykliai.
Aktualijos
Pirmoji karščio auka: nuskendo mažylė
Neįprastai šiltos dienos britus išviliojo į paplūdimius, tačiau tokį laisvalaikį ne visa lydi teigiamos emocijos – trečiadienį Pietų Anglijoje jūroje nuskendo penkerių metukų mergaitė.
Pasaulis
Moteris paplūdimyje išprievartauta draugo akivaizdoje
Žiaurus ir ciniškas nusikaltimas šį savaitgalį įvykdytas kurortinio Italijos miesto paplūdimyje – grupė nusikaltėlių užpuolė turistų porelę, vyrą sumušė, o moterį prievartavo.
Pramogos
Rytų Anglijos paplūdimyje – milžiniškas ir pavojingas radinys
Jūra ant kranto netoli Norwich’o išmetė itin didžiulį – puskilometrio ilgio ir tonas sveriantį – objektą, perspėjama prie jo nesiartinti dėl pavojaus sveikatai ir net gyvybei.
Komentarai
Kiek dar leisime su mumis eksperimentuoti?
Per 27 nepriklausomybės metus, atrodo, nuėjome taip toli ir pasiekėme tai, ką kitos šalys kūrė šimtmečius. Tačiau sovietinio požiūrio, kad valstybė ir jos valdininkai gali reguliuoti ir privačią erdvę, asmeninius žmonių pasirinkimus, nepavyksta atsisakyti. Kodėl mums taip sunkiai sekasi kurti socialinius ryšius, rūpintis vieniems kitais ir net susikalbėti?
Lietuva
Nuniokoti Palangos paplūdimiai šaukiasi pagalbos
Palanga be mylimų ir įprastinių smėlio paplūdimių. Būtent toks vaizdas pasitinka dabar Lietuvos pajūryje atostogaujančius poilsiautojus.
Pramogos
Tautiečių parama po nelaimės įrodė – lietuviai vieningi ir geraširdžiai
Po tragiško įvykio, kai jūroje netoli Hull’o savo šeimos akivaizdoje nuskendo lietuvis, velionio artimieji sulaukė itin didžiulės tautiečių paramos ir nori už tai viešai padėkoti.
Aktualijos
Lietuvių šeimos tragedija – jūra pasiglemžė šeimos maitintoją (liudininko pasakojimas)
Savaitgalį Jungtinėje Karalystėje nuskendo lietuvis – Hull’o mieste įsikūrusios jaunos šeimos galva, vyras ir dviejų mažų vaikučių tėvas.
Aktualijos
Paplūdimyje – masinės jaunuolių muštynės (nuotraukos)
Pietryčių Anglijoje esančiame paplūdimyje į masines muštynes įsivėlė apie pusšimtis jaunuolių, vieną iš jų sraigtasparniu teko išgabenti į ligoninę.
Pramogos
Pietų Anglijos paplūdimyje – kaip Palangoje
Paskutinį pavasario savaitgalį Jungtinėje Karalystėje vyraujant vasariškiems orams, tūkstančiai šalies gyventojų plūstelėjo į pajūrio paplūdimius. O juose – tiek lietuvių, kad galima pasijusti lyg Palangoje.
Pramogos
Rytų Anglijoje rasti undinėlės palaikai?
Didžiojoje Britanijoje, Great Yarmouth paplūdimyje aptikti dar vieni pūvantys kaip spėjama undinės palaikai.
Gyvenimas
Anglijos atostogų sostinėje bus draudžiama rūkyti
Brightonas gali tapti pirmuoju miestu Jungtinėje Karalystėje, kuriame bus draudžiama rūkyti paplūdimyje, paskelbė naujienų portalas express.co.uk.
Pramogos
10 įspūdingų pasaulio paplūdimių
Nukeliauti pasigrožėti įstabiausiais pasaulio paplūdimiais nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti. Tad pradėkite planuote metų kelionę, vaizdai atpirks ir ilgą sėdėjimą lėktuve, ir išlaidas.
Pasaulis
Dešimt įspūdingiausių pasaulio paplūdimių
Išrinkti vaizdingiausi ir tobuliausi paplūdimiai visame pasaulyje, kuriuose galėsite pabėgti nuo kasdienybės, paskelbė portalas standart.co.uk. Nors Jungtinėje Kralystėje orai tik po truputį šyla, visada yra išeitis
Pramogos
Rūkaliai Anglijoje nebegalės mėgautis paplūdimiais
Miestų tarybos stiprinant sveikatingumo politiką, nuo šiol rūkaliams bus draudžiama užsitraukti dūmą Anglijos paplūdimiuose. Pirmasis draudimas įsigaliojo Pembrokeshire, Velse.
ŽYMA
ADVOKATŲ TARYBOS PIRMININKAS