antradienis, spalio 27 d.
Pasaulis
JT į Tadžikistaną siuntė vaistų nuo ŽIV, Rusija juos konfiskavo kaip „narkotikų kontrabandą“
Rusijos muitinės pareigūnai konfiskavo Jungtinių Tautų žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) prevencijos programai Tadžikistane skirtą metadono siuntą kaip narkotinių medžiagų kontrabandą, nes krovinys buvo neteisingai paženklintas, trečiadienį pranešė Jungtinių Tautų vystymosi programa (UNDP).
Gyvenimas
Dalyvaukite Europos ŽIV ir hepatitų testavimo savaitėje: šios ligos progresuoja, net jei nieko nejaučiate
Šią savaitę, penktadienį (lapkričio 22 d.), prasidės Europos ŽIV ir hepatitų testavimo savaitė, kuri kviečia įvairių sričių specialistus ir bendruomenes įsitraukti į bendras veiklas didinant visuomenės informuotumą apie ŽIV ir hepatitus.
Gyvenimas
Lytiškai plintančios infekcijos - ar mokate atpažinti ir apsisaugoti?
Lytiškai plintančiomis infekcijomis (toliau – LPI) dažniausiai užsikrečiama lytinių santykių (vaginalinių, oralinių arba analinių) metu. Buitiniu keliu, ypač laikantis higienos reikalavimų, LPI neužsikrečiama.
Sveikata
Daugeliui nuteistųjų trūksta pagrindinių su ŽIV susijusių paslaugų
Pasauliniu mastu daugeliui nuteistųjų trūksta pagrindinių su ŽIV susijusių paslaugų, teigiama Jungtinių Tautų AIDS programos (UNAIDS) išplatintame pranešime. Pasak pranešimo, įkalinimo vietose dėl aplinkos, socialinių, kultūrinių, žmogaus teisių ir biologinių veiksnių labai padidėja užsikrėtimo ŽIV infekcija ir tuberkulioze rizika.
Gyvenimas
Daugiausia užsikrėtimo ŽIV atvejų JK užfiksuota Peterborough
Naujausi duomenys atskleidė, kad iš visų Anglijos miestų daugiausia naujų ŽIV atvejų užfiksuota Peterborough.
Pramogos
Paskelbtas naujas „Louis Vuitton“ meno vadovas
Amerikiečių dizaineris ir didžėjus Virgilas Abloh perims „Louis Vuitton“ vyrų meno direktoriaus pareigas, pirmadienį pranešė kompanija.
ŽYMA
AIDS