ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
NT ir energetika
Rytdiena šiandien: kokius energetikos iššūkius Europai teks spręsti artimiausiu metu?
Įvairiose šalyse įrengiant vis daugiau naujų energetikos objektų tampa aišku – aušta nauja energetikos era, kurioje į gamybą bus įtraukti ir patys vartotojai, o didžiųjų objektų statybas žiniasklaida nušvies vis dažniau, mat jie gali tapti ginklu geopolitiniuose žaidimuose.
Aktualijos
Rūta Meilutytė liko be medalio ir netvardė ašarų
Ankstyvą antradienio rytą viso pasaulio lietuviai sugniaužę kvapą laukė Lietuvos olimpinės čempionės plaukusios Rūtos Meilutytės rezultato. Tačiau šis rytas atnešė liūdnų žinių ne tik geriausiai šalies plaukikei, tačiau ir visai Lietuvai.
Aktualijos
Lietuvis olimpiadoje pasirodė blogiausiai žaidynių istorijoje
Vadinamas pajėgiausiu Lietuvos tenisisninku, 26-erių metų Ričardas Berankis į olimpinių žaidynių istoriją įėjo kiek kitaip nei norėtų – lietuvis tapo pirmuoju tenisininku, pralaimėjusiu visus 12 geimų iš eilės.
Pasaulis
Rio olimpiadoje įvykdytas kontroliuojamas sprogimas
Nors dar tik pati olimpinių žaidynių pradžia – incidentų neišvengta. Šeštadienį prieš pat sportininkų finišą specialieji pareigūnai atliko kontroliuotą bombos sprogimą.
Pasaulis
Oficialiai prasidėjo 2016-ųjų Rio olimpinės žaidynės (foto)
Iškilmingai atidarytos Rio de Žaneire, Brazilijoje vykstančios olimpinės žaidynės. Atidarymo ceremonija didžiajame „Maracana“ stadione prasidėjo vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį ir truko 4 valandas.
Aktualijos
Rio de Žaneiro olimpiadoje Lietuva tikisi sėkmingiausio pasirodymo
Po dviejų mėnesių prasidėsiančiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse mūsų sportininkų delegacija gali būti gausiausia Lietuvos istorijoje. Prieš kelerius Pekine Lietuvai atstovavo 71 sportininkas, o dabar jau 68 sportininkai yra patekę į Žaidynes, ir tai dar ne pabaiga.
Pasaulis
“Zika” varo siaubą: sportininkai nevyks į olimpiadą?
Ispanų krepšinio žvaigždė ir rinktinės ramstis Pau Gasol svarsto, ar dalyvauti Olimpinėse žaidynėse, kurios vyks Brazilijoje. Sportininkas pareiškė bijantis vykti į Rio de Žaneirą, nes ten, kaip ir visoje šalyje, siaučia kol kas nesustabdomas „Zika“ virusas.
ŽYMA
AISTIS RADVILAVIČIUS