sekmadienis, balandžio 11 d.
Pasaulis
Mirė garsus Rusijos aktorius V. Gaftas
Garsus Rusijos teatro ir kino aktorius Valentinas Gaftas šeštadienį, po ilgai trukusios ligos, mirė eidamas 86-uosius metus, pranešė jo žmona. „Valentinas
Kultūra
Netektis
A. Paulavičius – išdaigininkas, kuris scenoje dirbdavo net perdėtai atsakingai
Algirdas Paulavičius buvo itin linksmas ir energingas, tačiau scenoje dirbdavo nepaprastai atsakingai, sako pirmadienį mirusio aktoriaus kolegos ir bičiuliai. 
Aktualijos
Netektis
Anapilin išėjusio aktoriaus G. Girdvainio kolegos: Lietuva neteko labai didelio artisto
Anapilin trečiadienį išėjusio garsaus šalies teatro ir kino aktoriaus Gedimino Girdvainio kolegos sako, kad Lietuva neteko labai didelio artisto bei puikaus ir eilę įsimintinų vaidmenų sukūrusio menininko.
Kultūra
Teatras
M. Zemleckas: „Teatre esi priklausomas nuo daugybės kintamųjų“
„Aš ne psichinis ligonis“, – spektaklyje „Panika“ tvirtina Manto Zemlecko vaidinamas Maksas. Kas slepiasi po šio personažo ramybės ir išminties kauke, su aktoriumi prieš premjerą kalbėjosi Viktorija Vitkauskaitė.
Pramogos
Princui Charlesui pasiūlytas vaidmuo naujausiame Dž. Bondo filme
Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojas princas Charlesas (70) sulaukė ypatingo pasiūlymo – jam siūlomas vaidmuo naujausiame Džeimso Bondo filme, paskelbė „The Sun“.
Pramogos
Po ilgos ligos mirė aktoriaus V. Joneso žmona
Po ilgos ligos, būdama 53-ejų, savo namuose Los Andžele šeštadienį mirė kino ir sporto žvaigždės Vinnie Joneso žmona Tanya, skelbia Bbc.com.
Aktualijos
Sulaikytas dėl aktoriaus B. Welsho mirties kaltinamas vyras
Balandžio 17 d. Edinburge prie savo namų laiptų buvo nušautas 48-erių filmo „Traukinių žymėjimas 2“ aktorius Bradley Welshas. Policija pranešė sulaikiusi su jo mirtimi siejamą vyriškį, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Mirė Čiubaką „Žvaigždžių karuose“ suvaidinęs P. Mayhew
Aktorius Peteris Mayhew, išgarsėjęs Čiubakos vaidmeniu kino sagoje „Žvaigždžių karai“, mirė būdamas 74 metų, ketvirtadienį pranešė jo šeima.
Pramogos
Edinburge nušautas „Traukinių žymėjimas“ aktorius B. Welshas
Edinburgo traukinių stotyje trečiadienio vakarą buvo nušautas aktorius ir boksininkas Bradley Welshas (48).
Pramogos
Mirė serialo „Beverli Hilsas 90210“ aktorius L. Perry
Mirė serialų „Beverli Hilsas, 90210“ ir „Riverdeilas“ žvaigždė Luke'as Perry, praėjusią savaitę patyręs insultą, pirmadienį pranešė jo atstovas. Aktoriui buvo 52 metai.
Kultūra
Stop kadras
Henrikas Kurauskas
Intelektualia ir temperamentinga vaidyba teatro scenoje ir didžiajame kine aktorius įkūnijo daugiau kaip 100 personažų. Įsimintiniausius aprašo Jolita Dimbelytė-Mchichou.
Pramogos
Gruodžio 4-oji: dienos įvykis
Gruodžio 4 yra 338-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 339-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 27 dienos.
ŽYMA
AKTORIUS