trečiadienis, balandžio 14 d.
Pramogos
Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui gimė kūdikis
Praėjus vos kelioms dienoms nuo kūdikio sutiktuvių, Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui gimė pirmoji poros bendra atžala. Pirmadienio ryte porai gimė mergaitė.
Pramogos
Viktorija Siegel išdavė kūdikio lytį (nuotraukos)
Besidalindama būsimojo kūdikio sutikimo vakarėlio akimirkomis verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel (ne)tyčia atskleidė ir vaikelio lytį.
Pramogos
Viktorija Siegel laukiasi Danieliaus Bunkaus vaikelio
Ketvirtadienį pasklido žinia, kad dar viena žymi Lietuvos žvaigždžių pasaulio pora laukia gandrų. Naujienų portalas 15min.lt pranešė, kad Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus laukia šeimos pagausėjimo.
Pramogos
Natalija Bunkė: „Vyras priekaištavo, santuoka griuvo, ant rankų buvo mažas sūnus, o aš neturėjau net kam paskambinti...“
„Mano vaikui buvo 4 mėnesiai, mačiau, kad santuoka griuvo, vyras ėdė kiekviename žingsnyje, kad su tokia kaip aš niekas nenori bendrauti, net sesuo nusisuko... O aš net negalėjau paskambinti ir pasiguosti iki tol artimiausiam savo žmogui – sesei“, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ verkdama pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.
Pramogos
D. Bunkus pasipiršo mylimajai
Ketvirtadienį vakare verslininko Danieliaus Bunkaus mylimoji modelis Viktorija Siegel viešai pranešė apie tai, kad pora susižadėjo.
Pramogos
V. Siegel su D. Bunkumi paspruko nuo šalčio
Verslininkui Danieliui Bunkui ir jo mylimajai Viktorijai Siegel netenka kęsti Lietuvą sukausčiusių šalčių.
Pramogos
Danieliaus Bunkaus gimtadienyje – buvusi ir dabartinė moterys
Savaitgalį Vilniuje verslininkas Danielius Bunkus paminėjo savo 40-ąjį jubiliejų, šventėje vietos atsirado buvusiai jo žmonai ir dabartinei širdies draugei.
Pramogos
D. Bunkaus širdį užkariavo kita jauna gražuolė
Savaitgalį Palangoje verslininkas Danielius Bunkus pastebėtas romantiškai leidžiantis laiką su nauja širdies drauge.
Pramogos
Nauja D.Bunkaus mylimoji - 18 metų jaunesnė
Verslininkas Danielius Bunkus – jau kuris laikas mėgaujasi naujosios mylimosios dėmesiu. Šį kartą – tai 18 metų už jį jaunesnė manekenė Viktorija Siegel.
Aktualijos
Pagalbos turizmas
Savanoriška veikla užsienyje pirmiausia atrodo kaip įdomus būdas pažinti naują aplinką. Bet ši patirtis gali duoti kur kas daugiau.
ŽYMA
AKVILĖ BUDRECKYTĖ