trečiadienis, balandžio 21 d.
Top 500
A. Armalo ir A. Mikšienės kontroliuojamus „Žemaitijos kelius“ nori įsigyti Šiaulių verslininkai Volbekai
Konkurencijos taryba pranešė gavusi Kelmės rajone registruotos bendrovės „Nerūdinės medžiagos“ prašymą leisti įsigyti 99,74 proc. restruktūrizuojamos kelių statybos tiesimo bendrovės „Žemaitijos keliai“ akcijų. 
Aktualijos
Europiečių nesamdo – yra dirbančių už žymiai mažiau
Specialaus tyrimo metu paaiškėjo, kad Jungtinėje Karalystėje prie milijardinės vertės projekto įgyvendinimo dirba imigrantai, kurių alga nesiekia net minimalaus atlygio dydžio.
Aktualijos
JK daugėja uždirbančiųjų septynženkles sumas
Nors vis garsiau kalbama apie pavojus ekonomikai, per pastaruosius metus Jungtinėje Karalystėje padaugėjo žmonių, kurie per metus uždirba daugiau nei milijoną.
Aktualijos
Britų darbdaviai imigrantus vilioja įspūdingomis sumomis
Dėl neužtikrintos ateities šalyje iš Jungtinės Karalystės išvykstant vis daugiau aukštos kvalifikacijos specialistams iš Europos Sąjungos, juos britų darbdaviai stengiasi išlaikyti papildomomis priemonėmis ir, žinoma, pinigais.
Aktualijos
Ši kompanija darbuotojams JK pinigų negailėjo
Per praėjusius finansinius metus Jungtinėje Karalystėje dirbantys informacinių technologinių kompanijos „Google“ darbuotojai savo sąskaitas papildė pavydėtinomis sumomis.
Aktualijos
Privertė atskleisti, kam moka daugiau
Iki trečiadienio tūkstančiai didžiausių Jungtinės Karalystės kompanijų privalėjo pateikti duomenis apie skirtumus tarp atlyginimų, mokamų vyrams ir moterims.
Aktualijos
Per mažas algas mokantiems darbdaviams – baudos
Du Jungtinėje Karalystėje gerai žinomi restoranų tinklai penktadienį sulaukė baudų už tai, kad darbuotojams mokėjo atlyginimus, nesiekiančius minimalaus užmokesčio lygio.
Aktualijos
Kokia atlyginimo dalis JK išleidžiama būsto nuomai? (grafikas)
Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad Jungtinėje Karalystėje būstui išleidžiama atlyginimo dalis gali skirtis net dvigubai – tai priklauso nuo regiono, kuriame gyvenate.
Anglijoje
„Brexit” kelia JK atlyginimus
Šių metų spalio mėnesį Jungtinėje Karalystėje užfiksuotas pradinio darbdavių siūlomo atlyginimo kylimas - požymis, kad šalies ekonomika jau dabar patiria stresą dėl darbuotojų iš Europos Sąjungos (ES) trūkumo.
Aktualijos
Geriausias miestas dirbti (TOP-25 sąrašas)
Nedidelis miestas Londono pašonėje įvardintas kaip geriausia vieta Jungtinėje Karalystėje rasti darbą ir gerai uždirbti, o pragyvenimo išlaidos – sąlyginai nedidelės.
Lietuva
Už darbą Lietuvos laukuose – atlyginimas kaip JK
Lietuvoje įmanoma dirbti nekvalifikuotą darbą ir uždirbti ne mažiau nei už tai moka Jungtinės Karalystės darbdaviai.
Anglijoje
Anglijos bankas: „Brexit“ pradeda skurdinti žmones
Anglijos banko vadovas paskelbė, kad dėl „Brexi“ poveikio eiliniai šalies gyventojai dar šiemet pajus realų pajamų sumažėjimą.
Aktualijos
Nuo šiandien didėja minimalus atlyginimas
Jungtinėje Karalystėje balandžio 1-ąją įsigalioja nauji minimalaus valandinio darbo užmokesčio tarifai. Jie didėja pagal anksčiau sudarytą planą.
ŽYMA
ALDONA MIKŠIENĖ