šeštadienis, kovo 6 d.
Pasaulis
Lytį pakeitusi moteris vyrų kalėjime išprievartauta nedelsiant
JAV ieškinį prieš valstybę pateikė translytis kalinys – jis buvo išsiųstas į vyrų kalėjimą ir jau pirmosiomis nelaisvės akimirkomis patyrė kitų nuteistųjų seksualinę prievartą. Nukentėjusiojo manymu, kaltę už jo kančias turėtų prisiimti ir nelankstūs biurokratai.
Aktualijos
Diplomatinė įtampa dėl Sirijos didėja: D. Trumpas graso raketomis, Maskva žada jas numušti
JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį perspėjo Rusiją dėl paramos Basharui al Assadui Sirijoje ir sakė, kad atsakant į cheminę ataką prieš civilius „atskries“ amerikiečių raketos.
Pramogos
Žurnale vyrams – lytį pakeitęs vyras (nuotraukos)
Sekančio numerio „Playboy“ žurnalo centrinė figūra bus lytį pakeitęs ir modeliu tapęs vyras, tai pirmas toks atvejis legendinio leidinio istorijoje.
Pramogos
Pirmas JK nėščias vyras sėkmingai pagimdė
Jungtinėje Karalystėje užregistruotas pirmas translyčio asmens gimdymo faktas – lytį pakeitęs asmuo susilaikė kūdikio.
Pramogos
JK sparčiai daugėja lytį pasikeisti norinčių vaikų
Dėl savo lyties abejojančių nepilnamečių skaičius Jungtinėje Karalystėje nuo 2000-ųjų iki šiandien ženkliai išaugo, kai kurie iš jų svetimame kūne jaučiasi įkalinti vos pradėję eiti į mokyklą.
Pramogos
Pirmasis JK nėščias vyras eina į viešumą
Jaunas translytis iš Vakarų Anglijos tapo pirmuoju vyru šalyje, kuris paskelbė apie savo nėštumą ir planuoja būti geriausiu pasaulyje tėčiu.
Gyvenimas
Translytis prašo paaukoti lyties keitimo operacijai
Vedęs ir vaiko susilaukęs britas nusprendė keisti lytį, tačiau neturi kantrybės sulaukti valstybės finansuojamo gydymo. Todėl jis tikisi visuomenės pagalbos ir prašo paaukoti pinigų brangioms procedūroms.
Lietuva
Translyčiai lietuviai atvirai prabilo apie savo gyvenimą
Lietuvos gėjų lygos (LGL) vykdomos socialinės kampanijos #TRANS_LT metu buvo pristatyti trumpi video filmai, kuriuose translyčiai lietuviai atskleidė, ką jiems reiškia gyventi Lietuvoje.
ŽYMA
ALEKSANDRAS ZASYPKINAS