šeštadienis, sausio 23 d.
Sveikata
Sveika mityba negarantuoja visko, ko reikia
Sveikos mitybos specialistai skambina pavojaus varpais – net ir maitinantis sveikai ne visada pavyksta gauti visų organizmui reikalingų mikroelementų. Todėl net ir mityba griežtai besirūpinantys žmonės neretai lieka priblokšti išgirdę mažakraujystės ar kokią kitą diagnozę. Su maistu organizmui pasisavinti reikalingiausių medžiagų kiekį fiziškai beveik neįmanoma.
Aktualijos
Metai po Seimo rinkimų: laikas skaičiuoti įvykius
Pirmadienį sukanka metai nuo Seimo rinkimų pirmojo turo. BNS apžvelgė svarbiausius naujojo parlamento priimtus sprendimus, skandalus ir laukiančius iššūkius.
Gyvenimas
Namų gamybos sultinys jau paruoštas – ką daryti toliau
Tęsiant temą apie namų gamybos sultinį ir privalumus sveikatai, noriu su jumis pasidalinti patarimais, kaip lengvai jį panaudoti kasdieninėje mityboje.
Gyvenimas
Sveikatos šaltinis – namų gamybos sultinys
Vienas iš populiariausių maisto produktų šiomis dienomis yra mėsos kaulų sultinys.
Anglijoje
Natūralios medicinos gydytoja mityba: žmonės neturi priklausyti nuo specialisto
„Į šitą sritį atėjau vedama didžiulio noro padėti žmogui“, – tikina Tautvilė Šliažaitė, natūralios medicinos gydytoja mityba. Ji metė perspektyvią teisininkės karjerą ir išvyko studijuoti mitybos. Gera aura ir džiaugsmu gyvenimui spinduliuojanti veikli specialistė ne tik dirba prestižinėje klinikoje „The London Psychiatry Centre“, bet jau spėjo įkurti ir savo įmonę „Mana Practice“.
ŽYMA
ALKOHOLIO KONTROLĖ