antradienis, sausio 19 d.
Pramogos
Kim Kardashian nusprendė pakeisti dukters vardą
Kanye Westas dukrai išrinko Chicago vardą, tačiau Kim toks variantas nebepatinka. Moteris prisipažino, kad savo mažylės Chicago ji nevadina, nors toks mergaitės vardas. Tris atžalas auginanti Kim savo mažąją vadina trumpiniu, nes Chicago, jos nuomone, vardas, kuris tiesiog neskamba.
Pramogos
K. Kardashian ir K. Westas užminė mįslę apie šeimos pagausėjimą
Realybės šou žvaigždė ir kosmetikos linijos įkūrėja Kim Kardashian ir jos vyras reperis Kanye Westas neseniai susilaukė trečiosios atžalos – dukrelės Chicago. Ją išnešiojo ir pagimdė pakaitinė motina. Nepaisant to, garsi pramogų pasaulio pora jau galvoja apie ketvirtą atžalą.
Pasaulis
Po Kardashian apsilankymo Trumpas sušvelnino bausmę vienai nuteistai moteriai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį sušvelnino įkalinimo bausmę 63 metų moteriai, kurią paleisti prašė realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian.
Pramogos
JAV prezidentas susitiko su K. Kardashian
Likus porai savaičių iki istorinio susitikimo su Šiaurės Korėjos lyderiu, JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį Baltuosiuose rūmuose susitiko su kitu garsiu asmeniu Kim – realybės televizijos žvaigžde Kardashian, su kuria aptarė kalėjimų reformą ir nuosprendžių priėmimą.
Pramogos
Kim Kardashian paviešino pirmąją šeimyninę nuotrauką su trim vaikais
Kim Kardashian West paviešino pirmąją visos savo šeimos nuotrauką, kuri buvo padaryta per Velykas.
Pramogos
Kim Kardashian testamente – punktas apie išvaizdą
Vos 37-erių metų žinoma moteris jau pradėjo rašyti savo testamentą, kuriame netrūksta keistenybių.
Pramogos
Khloe Kardashian atskleidė būsimo kūdikio lytį
Khloe Kardashian prisipažino, kad visiškai nesitikėjo, kad kartu su Tristanu Thompsonu laukiasi mergaitės.
Pramogos
Internetas ūžia: paaiškėjo, kiek plastinių operacijų pasidarė K. Kardashian
Kim Kardashian, jos seserų, brolio bei mamos meilė Robertui Kardashianui - niekam ne paslaptis. Garsiam advokatui šiemet būtų sukakę 74-eri, tačiau 2003 metais jį nužudė vėžys. Tačiau kasmet šeimos nariai kaip nors pamini tėvo atradimą ir šie metai - ne išimtis.
Pramogos
Kylie Jenner kūdikio sutiktuvių video – ir Kim Kardashian bei Kanye Westo naujagimė
Vos prieš porą dienų Kylie Jenner paviešintame video įraše įamžintos gražiausios jauniausios Kardashian klano sesers nėštumo akimirkos.
Pramogos
Kim Kardashian nusifotografavo visiškai nuoga
Kanye West žmona, trijų vaikų motina ir socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian ir vėl nustebino savo gerbėjus.
Pramogos
Jauniausia Kim Kardashian sesuo Kylie Jenner laukiasi
Savaitgalį pramogų pasaulį sudremino netikėta žinia. 20-metė Kim Kardashian sesuo – laukiasi. Žinios pasirodė netrukus po to, kai pasklido gandai, kad pati Kim Kardashian su vyru reperiu Kanye West laukia trečiosios atžalos. Tiesa, vaikutį nešioja surogatinė motina.
Pramogos
Kim ir Kanye West laukia trečio vaiko
Realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian su vyru reperiu Kanye Westu laukia trečio vaiko, kurį turi pagimdyti surogatinė motina, trečiadienį paskelbė JAV žiniasklaida.
Pramogos
Nuoga K. Kardashian įsilipo į medį (nuotrauka)
Trečiadienio naktį tikrą audrą internete sukėlė virtualioje erdvėje bene sekamiausia garsenybė Kim Kardashian, kuri paskelbė skandalingą nuotrauką.
Aktualijos
Paragauti alaus Seimas leido tik sulaukus 20 metų, „gardų“ renginiuose nebus (pildoma)
Seimas, ketvirtadienį priiminėdamas Alkoholio kontrolės įstatymo straipsnius, atmetė pataisas, siūlančias nekeisti dabartinės tvarkos ir leisti alkoholį vartoti nuo 18 metų. Nuo 2018 m. alkoholį Lietuvoje galės pirkti ir vartoti tik 20 metų sulaukę žmonės.
Pramogos
Kim Kardashian tapo viena iš šešių daugiausiai socialinio tinklo siekėjų turinčių įžymybių pasaulyje
Kim Kardashian tapo viena iš šešių įžymybių, kurie socialiniame tinkle „Instagram” peržengė šimto milijonų siekėjų ribą.
Pramogos
Kim Kardashian – jaunos rusaitės šešėlyje? (nuotraukos)
Dėl įspūdingų savo kūno linijų pramogų pasaulyje sužibėjusi ir šiuo metu puikiai žinoma Kim Kardashian turi savęs vertą konkurentę, į kurią krypsta vis daugiau akių.
Pramogos
Kim Kardshian nebegali susilaukti daugiau vaikų
Kim Kardashian atkleidė, kad nors ir labai nori, pati nebegali susilaukti daugiau atžalų. Tai įžymybei uždraudė gydytojai.
Gyvenimas
Grožio ekspertė apie antakius: apstu Kim Kardashian klonų
Antakiai – neatsiejama moters grožio dalis. Tinkama antakių forma gali papuošti veidą lygiai taip pat, kaip netinkama - sugadinti. Nors į madą grįžta natūralumas, taigi ir natūralūs antakiai, grožio ekspertė pastebi dažną lietuvaičių klaidą - nemokėjimą naujausių mados tendencijų pritaikyti prie savo individualių bruožų, stiliaus.
Pramogos
Kardashian seserys vaidins filme
Prie naujame filme „Oušeno aštuntukas” pasirodysiančių aktorių prisijungs dar dvi žinomos moterys.
Pramogos
Kim Kardashian vairuotojas suimtas dėl jos apiplėšimo
Pasirodžius informacijai, kad Prancūzijos policija Kim Kardashian byloje suėmė daugiau nei dešimt įtariamųjų dėl apiplėšimo, paaiškėjo, kad vienas iš suimtųjų – buvęs realybės šou žvaigždės vairuotojas.
ŽYMA
ALKOHOLIO KONTROLĖS ĮSTATYMAS