antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pramogos
Ant skyrybų slenksčio - dar viena žinoma pora
Prieš pusantrų metų susituokę šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė ir verslininkas Justinas Daugėla išgyvena santuokos krizę. Pora jau kurį laiką nesirodo viešumoje, nors anksčiau kartu lankydavosi renginiuose.
Pramogos
Žinoma šokėja rado auksinę taisyklę, kaip kontroliuoti svorį
Eglę Straleckaitę pažįsta visa Lietuva. Garsi šokėja dar būdama mokinė pateko į televiziją ir laimėjo ne vieną TV projektą, ji savo nuoširdumu visada pataikydavo tiesiai į žmonių širdis. O štai visai neseniai atvertė naują gyvenimo lapą – ištekėjo ir sukūrė savo šeimą.
Verslas
Suomijos blaivinimo šimtmetis: pastangų daug, o kokie rezultatai?
Prieinamumo ribojimas ir gamybos bei prekybos monopolijos yra trys svarbiausios kolonos, ant kurių stovi Suomijos alkoholio kontrolės sistema. Tačiau ir šiai „trikojei konstrukcijai“ ne visada pavyksta išlikti stabiliai.
Pramogos
Žinoma šokėja susilaukė pirmagimio
Lietuvoje itin žinoma pramoginių šokių šokėja Eglė Straleckaitė Daugėlė vakar pagimdė.
Komentarai
Kova su besaikiu alkoholio vartojimu tėra dar vienas vajus
Naujoji šalies gelbėtoja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) svarbiausiu rinkimų kampanijos šūkiu pasirinko kovą su besaikiu alkoholio vartojimu. Tikslas taurus, tačiau niekaip neapleidžia abejonė, kad tai – daugiau rinkimų triukas, nei nuoširdus noras iš esmės spręsti šią opią problemą.
Pramogos
Šokėja: „Svajonių automobiliu pasidžiaugsiu neilgai“
Birželio 25-ąja sulaukusiai 23-ejų šokėjai Eglei Straleckaitei šiemet gimtadienis – ypatingas. Mergina atsiėmė Sporto universiteto bakalauro diplomą ir, negana to, gali pasidžiaugti ir įspūdingomis gimimo dienos dovanomis – nuo šiol šokėja važinės naujutėlaičiu kabrioletu.
ŽYMA
ALKOHOLIO MONOPOLIS