pirmadienis, sausio 18 d.
Pasaulis
Rusija atmeta pranešimą apie šnipų bazę Prancūzijos Alpėse
Rusija trečiadienį atmetė vieno prancūzų laikraščio pranešimą, kad rusų šnipai vykdė operacijas Europoje naudodamiesi Prancūzijos Alpių regionu kaip savo užnugario baze, ir pareiškė, kad tai sąmokslo teorija, kuria siekiama šmeižti Maskvą.
Temos
Stebuklinga kunigaikštystė: atradimai Lichtenšteine
Lichtenšteinas yra viena mažiausių Europos valstybių. Taip pat viena turtingiausių bei saugiausių, bet dėl to nė kiek nenuobodi. Seáną Williamsą sužavėjo susitikimai su šios šalies kunigaikščiu ir jo pavaldiniais.
Aktualijos
Prabangiu ir galingu automobiliu – į paskutinę kelionę
Savaitgalį skaudi eismo nelaimė įvyko nedideliame Velso mieste – avarijos metu žuvo du jauni vyrai, važiavę galingu sportiniu automobiliu.
Aktualijos
73-ejų metų vairuotojo gabumai: Porsche išlėkė pro betoninę sieną
73-jų metų senolis vairuojantis Porsche 911 Targa 4S Essexe, Crouch Street esančiame mašinų parkavimo garaže nesugebėjo pastatyti savo automobilio ir jis ne tik, kad išlėkė pro mūrinę sieną iš antro aukšto, bet ir „nosimi“ rėžėsi į žemę.
Pasaulis
„Porsche“ planuoja pradėti skraidančių taksi gamybą
Vokietijos prabangių sportinių automobilių gamintoja „Porsche“ svarsto galimybę gaminti autonominius skraidymo aparatus, kuriais būtų skraidinami keleiviai, interviu vokiečių žurnalui „Automobilwoche“ pareiškė įmonės pardavimų direktorius Detlevas von Platenas.
Aktualijos
Londone į kavinę įvažiavo „Porsche“
Penktadienį Vakarų Londone įvyko neįprasta avarija – galingas automobilis įvažiavo į kavinę ir sužalojo du žmones, laimingo atsitiktinumo dėka aukų išvengta.
ŽYMA
ALPĖS