antradienis, sausio 26 d.
Verslas
ALKOHOLIO KONTROLĖ
Žvilgsnis pro bokalo dugną: kokie radikalios ir griežtos alkoholio kontrolės rezultatai?
Praėjusios kadencijos Seimo įvesti alkoholio ribojimai, nors tebuvo ilgalaikės politikos tęsinys, išsiskyrė radikalumu ir griežtumu. Ką pakeitė šie ketveri metai? Nors
Ekonomika
ALKOHOLIO KONTROLĖ
Žvilgsnis pro bokalo dugną
Praėjusios kadencijos Seimo įvesti alkoholio ribojimai, nors tebuvo ilgalaikės politikos tęsinys, išsiskyrė radikalumu ir griežtumu. Ką pakeitė šie ketveri metai? Nors
Lietuva
Lietuvoje švenčiamas Alutinis: 10 faktų apie alų, kurių galbūt nežinojote
Nors šiais laikais rugsėjis – itin aktyvus metas ne tik ūkininkams, bet ir kone visiems dirbantiesiems, viena šio rudens mėnesio
Pasaulis
Kanadiečių alaus darykla atsiprašė, kad alų maorių kalba pavadino ... „gaktos plauku“
Vienai kanadiečių alaus daryklai teko atsiprašinėti, kai vieną iš savo produktų maorių kalba pavadino ... „gaktos plauku“, o ne „plunksna“,
Verslas
Aludarių rūpesčiai
Lietuvos aludariai per karantiną sunaikino apie 7 mln. litrų alaus
Visas Lietuvos aludarių pagamintas alus, kuris buvo išvežtas į barus, restoranus, aludes ir kitas viešojo maitinimo įstaigas iki jų uždarymo paskelbus karantiną, gamintojų buvo susigrąžintas ir sunaikintas.
Lietuva
Lietuvos aludariai per karantiną sunaikino apie 7 mln. litrų alaus
Visas Lietuvos aludarių pagamintas alus, kuris buvo išvežtas į barus, restoranus, aludes ir kitas viešojo maitinimo įstaigas iki jų
Akcentai
Prekės ženklas
Krintančios karūnos
Saulė, smėlis, jūra ir šaltas gurkšnis iš skaidraus stiklo buteliuko – meksikietiškas alus „Corona“ – kvietė džiaugtis gyvenimu, o dabar spėliojama, kokį
Pramogos
Vokietijoje dėl koronaviruso atšaukiamas alaus festivalis „Oktoberfest“
Garsusis Vokietijos alaus festivalis „Oktoberfest“ šiemet neįvyks, nes dėl naujojo koronaviruso epidemijos „rizika yra pernelyg didelė“, antradienį pranešė Bavarijos žemės
Aktualijos
Šis žemėlapis rodo metro stotelėms artimiausius barus bei pigiausio alaus pintos kainą juose
Šis metro žemėlapis jums atskleis, kokia yra šalia kiekvienos metro stotelės arčiausiai esančios smuklės pigiausio alaus pintos kaina.
Pramogos
Už butelį alaus Manchester bare – 55 tūkst. svarų sterlingų
Jei manėte, kad alus Londone brangus, tada į Manchester jums keliauti nereikėtų. Ten esančiame viešbučio bare alumi atsigaivinti nusprendusiam vyrui jo galutinė kaina sukėlė šoką. Už butelį putojančio gėrimo iš jo sąskaitos buvo atskaičiuota 55 tūkst. svarų sterlingų.
Anglijoje
A. Merkel: susitarimas dėl „Brexit“ neturi būti siekiama „bet kokia kaina“
Vokietijos kanclerė pirmadienį pareiškė, kad Berlynas nori, jog Didžiosios Britanijos pasitraukimas iš Europos Sąjungos kitų metų kovo 29-ąją įvyktų sklandžiai, „tačiau ne bet kokia kaina“.
Pramogos
Karlo Lagerfeldo pasisakymas apie imigrantus sukėlė visuomenės pasipiktinimą
Mados kūrėjas Karlas Lagerfeldas sukėlė pasipiktinimą, kai savaitgalį dalyvaudamas vienoje laidoje užsipuolė Vokietijos kanclerę Angelą Merkel už valstybės sienų atidarymą migrantams ir nederamai prisiminė Holokaustą.
Pasaulis
A.Merkel ketvirtą kartą išrinkta Vokietijos kanclere
Vokietijos kanclerė Angela Merkel sekmadienį užsitikrino ketvirtąją kadenciją, bet dabar jos laukia sudėtingos derybos dėl koalicijos su dviem labai skirtingomis partnerėmis, nes per rinkimus jos konservatoriai susilpnėjo, o prieš migrantus nusistačiusi nacionalistinė partija smarkiai sustiprino pozicijas parlamente.
Verslas
„Kalnapilio-Tauro" grupė: alaus vartojimas mieste krito trigubai daugiau nei kaime
Alaus rinka pastoviai krenta, rodo „Kalnapilio-Tauro" grupės pateikti rezultatai. Skaičiuojama, kad šiais metais ji sunyko 9,2 proc., tačiau matuojant nuo antro metų ketvirčio, kai kainos gerokai ūgtelėjo skaičiai dar didesni.  Birželį alaus rinka traukėsi 15,9 proc.
Pasaulis
Vokietijoje gėjai ir lesbietės galės ir tuoktis, ir įsivaikinti
Vokietijos parlamentas palaimino tos pačios lyties asmnų sąjungą legalizuodamas gėjų ir lesbiečių santuokas.
Pasaulis
Vokietijos planuose – mažesni mokesčiai darbuotojams
Vokietija planuoja mažinti mokesčius darbuotojams, kurie šiuo metu yra vieni didžiausių visoje Europoje. Šiuo metu šalyje dirbantis vaikų neturintis gyventojas sumoka 49 proc. mokesčių nuo savo gaunamų pajamų.
Anglijoje
Theresa May kaltina ES šalis susivienijimu prieš Britaniją
Britų ministrė pirmininkė Theresa May apkaltino kitas 27 Europos Sąjungos šalis, kad jos susivienijo prieš Didžiają Britaniją, Vokietijos kanclerei Angelai Merkel pareiškus, kad Jungtinė Karalystė neturėtų puoselėti „iliuzijų“ dėl „Brexit“ naudos.
Pasaulis
ES vis labiau niršta dėl BREXIT
Europos Sąjungos ir D. Britanijos skyrybose abi pusės siekia sau naudos ir šalių lyderių tonas vis griežtėja. Padėties šią savaitę nepalengvino ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel.
Pasaulis
Popiežius emeritas Bendiktas XVI 90-ąjį gimtadienį pažymėjo bokalu alaus
Popiežius emeritas Benediktas XVI savo 90-ąjį gimtadienį pažymėjo pakeldamas alaus bokalą svečių iš jo gimtosios Bavarijos draugijoje, pirmadienį pranešė oficialus Šventojo Sosto leidinys „L’Osservatore Romano“.
ŽYMA
ALUS