penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Menas kalbėti naujai
Politinio liberalizmo kritikas Alvydas Jokubaitis svarsto, kad iškilūs politikai iš pradžių pabūna populistais
Aktualijos
Tandemu prieš sistemą
Nors kaltinimas populizmu Lietuvos politikoje senokai tapo vėzdu, kuriuo daužomos oponentų galvos, už miglotos sąvokos slepiasi ir grėsmės
Pramogos
„Brighton Pride“ pasirodžiusi B. Spears pamiršo, kur koncertuoja
Savaitgalį Braitone vyko LGBT aktyvistų paradas „Brighton Pride“. Vakare visi Braitono gyventojai ir svečiai rinkosi į popmuzikos princesės Britney Spears koncertą. Jis tapo bene ryškiausiu šio renginio akcentu. Tačiau ant scenos atlikėja patyrė šiokį tokį fiasko, kuris neliko nepastebėtas.
Pramogos
B. Spears vis dar persekioja praeities šešėliai
36-erių metų dainininkė socialiniame tinkle „Instagram“ ką tik paviešino dar vieną savo šeimos nuotrauką, kurioje pati pozuoja su sūnumis – dvylikamečiu Seanu Prestonu ir metais jaunesniu Jaydenu Jamesu, informuoja portalas „People“.
Pramogos
B. Spears pademonstravo pasikeitusią figūrą
Per 36 savo gyvenimo metus atlikėja Britney Spears patyrė visko: ir staigią popmuzikos žvaigždės šlovę paauglystėje, ir kelerias iš eilės skyrybas, ir didžiulį nuopuolį. O kartą maištaudama ji net nusiskuto galvą.
Pramogos
Britney Spears atskleidė intymias detales
Visame pasaulyje žinoma pop princese tituluojama atlikėja Britney Spears nesenai atšventė savo gimtadienį.
Pramogos
B. Spears atskleidė dar vieną talentą ir gavo krūvą pinigų
Pop scenos princese tituluojama žinoma atlikėja Britney Spears pradėjo tapyti. Ji pradėjo piešti su guašu ir panašu, kad jai tai puikiai sekasi.
Pramogos
Jennifer Lopez privertė aikčioti Britney Spears (VIDEO)
Dvi geros bičiulės mėgsta viena kitą stebinti įvairiais gražiais poelgiais, tačiau tai ką padarė Jennifer Lopez Brit nepamirš ilgai.
Pramogos
B. Spears seserėčia pateko į siaubingą avariją
Pranešama, kad aštuonmetė dainininkės Britney Spears sesers dukra Maddie pateko į avariją ir šiuo metu kovoja už savo gyvybę. Apvirtus keturračiui motociklui, iki tol, kol buvo ištraukta, mergaitė po vandeniu praleido kelias minutes.
Pramogos
Per Kalėdas paskelbta apie Britney Spears mirtį
Per Kalėdas, netrukus po to, kai pasaulį apskriejo žinia apie George Michael mirtį, Twitteryje pasirodė milijonus gerbėjų šokiravusi žinia apie dar vienos pasaulinio garso atlikėjos mirtį.
Pramogos
Britney Spears scenoje vos neapsinuogino (video)
Pasaulio pop muzikos princesė Britney Spears ir dar kartą gerbėjams įrodė, kad yra visiška profesionalė. Koncerto metu atlikėjai atsisegė ir vos nenukrito liemenukas, tačiau dainininkė nė sekundei nepasimetė.
Pramogos
J. Timberlake dainuos su B. Spears?
Dainininkų J. Timberlake ir B. Spears gerbėjai gali būti nostalgiškai sugrąžinti į tuos laikus, kai saldžioji porelė maudėsi šlovės spinduliuose.
Pramogos
„Billboard“ muzikos apdovanojimuose triumfavo popmuzikos princesė ir karalienė
Vėlų sekmadienio vakarą Las Vegase įvyko kasmetinė „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonija, kurios metu išrinkti geriausi praėjusių metų atlikėjai.
Pramogos
B. Spears parodė savo tikrąją figūrą
Popscenos princesė Britney Spears gerbėjams priminė, kad tikrai nesiruošia trauktis iš pramogų pasaulio. Nors pastaraisiais metais nuolat kildavo kalbų dėl prastos dainininkės išvaizdos, moteris įrodė, kad vis dar atrodo stulbinamai.
ŽYMA
ALVYDAS JOKUBAITIS