antradienis, spalio 27 d.
Aktualijos
Gaisras „Ekologistikoje“
Prokuratūra: Alytaus savivaldybė nevykdė kontrolės, galėjusios padėti išvengti gaisro
Alytaus miesto savivaldybė nevykdė kontrolės padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“, galėjusios užkirsti kelią didžiuliam gaisrui, ketvirtadienį pareiškė Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras.
Lietuva
Dėl koronaviruso grėsmės iš namų mokosi viena Alytaus mokyklos klasė
Dėl koronaviruso grėsmės iš namų mokosi viena Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos aštuntokų klasė. „Viena klasė mokosi nuotoliniu būdu, nes vienas jų
Verslas
Alytaus pramonė
Grįžtant į vėžes: Alytus ir vėl siekia augti padedamas pramonės
Alytus norėtų sulaukti daugiau investicijų, bet tam reikės rimtai paruošti namų darbus Galima teigti, kad būtent pramonė ryškiausiai įrašė Alytų į
Dzūkija 2020
ALYTAUS PRAMONĖ
Grįžtant į vėžes
Alytus norėtų sulaukti daugiau investicijų, bet tam reikės rimtai paruošti namų darbus Galima teigti, kad būtent pramonė ryškiausiai įrašė Alytų į
Lietuva
Socialdemokratai po susitikimo su aplinkos ir sveikatos apsaugos ministrais: „nelaimė Alytuje atskleidė valdančiųjų negebėjimą tvarkytis"
Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcija susitikusi su aplinkos ir sveikatos apsaugos ministrais suprato, kad ir politikams, ir gyventojams sudėtinga tikėtis gauti informaciją apie Alytaus gaisro pasekmes žmonių sveikatai ir aplinkai.
Lietuva
Alytaus meras: gavome vandens tyrimų rezultatus – tai geriau prisėskite
Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis gavo vandens iš degusio pastato rūsių tyrimų rezultatus. Tarša viena iš cheminių medžiagų normas viršija 645 kartus.
Lietuva
Alytuje bus sodinamos Anglijoje gyvenančių alytiškių dovanotos rožės
Pasaulio alytiškių alėjoje netrukus ne tik sužaliuos praėjusiais metais pasodinti medeliai, bet turėtų pražysti ir rožės.
Pramogos
Savaitės filmas: „Galiu tik įsivaizduoti“
Įkvepianti ir nežinoma tikroji Mercy Me istorija pasakojanti jautrią ir jaudinančią didžiulio talento atsiradimo paslaptį.
ŽYMA
ALYTUS