sekmadienis, rugsėjo 20 d.
The Economist
Europa sensta
Demografinė padėtis taip pat gali skatinti ES vidaus nesutarimus
Dėl jos gali padidėti susiskaldymas Šiaurės-Pietų ir Rytų-Vakarų kryptimis Darbuotojų ieškantiems Bulgarijos įmonių vadovams padėtis pradeda priminti košmarą. Tekintojo (kvalifikuoto ir
Pramogos
Mokslininkai atskleidė du amžius, kada žmogus jaučiasi laimingiausias
Ar šią akimirką jaučiatės laimingi? Ne? Gali būti, kad taip yra dėl to, jog jums ne 16 ir ne 70 metų. Pasirodo, būtent tokio amžiaus britai jaučiasi laimingiausi ir labiausiai patenkinti savo gyvenimu.
Kultūra
Paraštės. Vėlyvasis rašytojų žydėjimas
„Yra kažkas labai klaidinančio literatūros kultūroje, kuri kalba apie ketvirtąją dešimtį peržengusius autorius ir vadina juos „pradedančiaisiais“ arba „daug žadančiais“, kai iš tikrųjų jie jau pasiekė savo kūrybos viršūnę“, – sako Nobelio premijos laureatas Kazuo Ishiguro.
Aktualijos
Britas atsidūrė tarp „Formulė-1“ legendų
Iki automobilių sporto „Formulė-1“ lenktynių sezono pabaigos likus dviems etapams jau tapo aišku, kad šiemet čempiono titulą iškovojo britas Lewisas Hamiltonas.
Aktualijos
Lietuvis – nepralenkiamas Britanijos šonaslydžio čempionate
Savaitgalį baigėsi Britanijos šonaslydžio čempionatas – paskutiniajame jo etape triumfavo lietuvis Aurimas Vaškelis, kuris bendrojoje įskaitoje įsitvirtino prizininkų trejetuke.
Aktualijos
Sezono starte – „Ferrari“ triumfas
Šeštadienį startavo šių metų prestižinių automobilių lenktynių „Formulė-1“ sezonas, jo pradžia buvo itin sėkminga raudonųjų „Ferrari“ bolidų pilotams.
Aktualijos
„Dakaras 2018“: pabaiga reiškia pradžią
Dakaras baigėsi, prasideda Dakaras. Tai – Benedikto Vanago frazė, puikiai iliustruojanti pasiruošimą sunkiausioms pasaulyje ištvermės lenktynėms: jis prasideda praėjus vienai dienai po finišo.
Aktualijos
Tamsa ir lietus tapo prakeiksmu „Formulės-1“ pilotams
Tamsoje ir lyjant lietui Singapūre įvykusios „Formulės-1“ automobilių lenktynės prasidėjo masine avarija ir pasižymėjo incidentų trasoje gausa, o finišuoti pasisekė vos daugiau nei pusei visų dalyvių.
Gyvenimas
11-metis vairuotojas mes iššūkį drifto trasose
Nors latviui Nikolass Bertans vos 11 metų, jis jau gali pasigirti gana sėkminga karjera kartingų sporte. Išaugęs iš jo, jaunasis talentas nusprendė imtis kažko naujo – pasirinko šoninį slydimą, vadinamąjį driftą.
Aktualijos
Lietus griauna Dakaro tvarkaraštį
Sunkiausio pasaulyje Dakaro ralio, kuriame iš trijų lietuviškų ekipažų liko vienas, organizatoriams tenka trumpinti arba atšaukti vieną etapą po kito. Beveik tūkstantis kilometrų – tiek trečiadienį turėjo sukarti ralio karavanas, kuriame važiuoja ir lietuvis Antanas Juknevičius. Bet lenktynės neįvyko visiškai, nes sunkiausiais navigacijos iššūkiais intrigavęs etapas atšauktas dėl liūčių sukeltų purvo nuošliaužų.
ŽYMA
AMŽIUS