šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktualijos
Geopolitika
JAV ambasadorius: „Mūsų santykių pamatai yra vertybės“
Naujasis Jungtinių Valstijų ambasadorius Lietuvoje Robertas Gilchristas sako, kad Vašingtonas mato galimybių „šiokiam tokiam santykių atšilimui“ su Baltarusija.
Aktualijos
Karjera
D. Matulionis užsitarnavo ambasadorystės
Vyriausybės vicekanclerį Deividą Matulionį siūloma skirti Lietuvos nuolatiniu atstovu NATO, rodo Užsienio reikalų ministerijos parengti teisės aktų projektai.
Lietuva
L. Linkevičius susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi
Spalio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Brianu Olley‘umi.
Lietuva
Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi
Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi, minėjo Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius, kurie reikšmingai prisideda prie šalies gerovės kūrimo.
Pasaulis
JK ambasadorius JAV suabejojo Trumpo ir jo administracijos kompetencija
Didžiosios Britanijos ambasadorius Jungtinėse Valstijose JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir jo administraciją nutekintuose diplomatiniuose pranešimuose, su kuriais pavyko susipažinti britų savaitraščiui „The Mail on Sunday“, pavadino „neišmanančiais“ ir „išskirtinai neveiksmingais“.
Lietuva
Ambasadoriui A. Kumžai įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“
Birželio 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą ,,Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Lietuvos Respublikos ambasadorių klubo prezidentui, ambasadoriui Algirdui Kumžai.
Verslas
Ambasadorius K. Klepsvikas: prieš žiūrėdami į imigrantus skeptiškai, pažvelkite į Norvegiją
Lietuviai emigrantai palieka savo pėdsaką Norvegijoje, savo ruožtu norvegų investuotojai keičia verslo žemėlapį mūsų šalyje. Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Karstenas Klepsvikas teigia, kad turime tiek pat norvegų bendrovių, kiek visa Lenkija. Apie tai, kas jų verslininkus čia traukia ir kuo dviejų šalių visuomenės yra panašios, ambasadorius papasakojo žurnalo IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui.
Pramogos
Futbolininkas C. Ronaldo susižadėjo su mylimąja G. Rodriguez
Kaip teigiama populiariausiame Portugalijos laikraštyje „Correio da Manha“, sportininkas Cristiano Ronaldo susižadėjo su savo mylimąja ir vaiko motina Georgina Rodriguez. Iš Ispanijos kilusi gražuolė į Cristiano klausimą pateikė teigiamą atsakymą ir jau pradėjo matuotis vestuvines sukneles.
Pramogos
Buvusi manekenė kaltina futbolo žvaigždę Ronaldo išžaginimu
Vienas buvusi manekenė apkaltino portugalų futbolo superžvaigždę Cristiano Ronaldo išžaginimu ir teigia, kad sportininkas 2009 metais užpuolė ją savo viešbučio apartamentuose Las Vegase.
Aktualijos
Žvaigždės nukarūnuotos: Ronaldo ir Messi liko už borto
Geriausio pasaulio futbolininko rinkimuose – ilgai lauktos permainos: šis titulas atiteko kroatui Lukai Modričiui, nuo pjedestalo nuvertusiam ryškiausias pastarojo dešimtmečio žvaigždes.
Pramogos
Cristiano Ronaldo pademonstravo kūno raumenis (nuotraukos)
Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis futbolininkas Cristiano Ronaldo savo fanams geros dienos linki iš treniruočių salės.
Aktualijos
Metų sandėris: C. Ronaldo atsisveikino su „Real“
Ilgus metus Madrido „Real“ futbolo klubo simboliu buvęs vienas iš geriausių pasaulio žaidėjų Cristiano Ronaldo keliasi į Italiją ir nuo šiol atstovaus Turino „Juventus“ komandai.
Aktualijos
D. Trumpo patarėju saugumo klausimais tapo karingasis ambasadorius Johnas Boltonas
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį paskyrė itin griežtos linijos besilaikantį televizijos „Fox News“ apžvalgininką ir buvusį šalies ambasadorių prie Jungtinių Tautų Johną Boltoną savo naujuoju nacionalinio saugumo patarėju, pakeisiantį generolą Herbertą R. McMasterį.
Aktualijos
A. Valionis: Lietuviai apgavo latvius dėl SGD terminalo ir sugadino santykius ilgam
Buvęs Lietuvos ambasadorius Rygoje Antanas Valionis neseniai išleistoje knygoje rašo, kad suskystintų dujų (SGD) terminalas  šalia Klaipėdos atsirado sulaužant kaimynams duotą pažadą.
Aktualijos
„Real“ papildė įspūdingą trofėjų kolekciją
Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) pasaulio klubų taurės turnyre antrus metus paeiliui triumfavo Madrido „Real“.
Pramogos
Futbolininkui Cristiano Ronaldo gimė ketvirtas vaikas
Bene geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo su gerbėjais pasidalino džiugia žinia. Vyro sužadėtine Georgina Rodriquez sekmadienį pagimdė dukrytę, kuri tapo ketvirtąja įžymybės atžala.
Aktualijos
C. Ronaldo – geriausias
Portugalas Cristiano Ronaldo antrus metus paeiliui pripažintas geriausiu metų futbolininku – šį titulą jam skyrė tarptautinė futbolo federacija (FIFA).
Aktualijos
Diplomatai prašo nebevadinti Baltijos valstybių buvusiomis sovietinėmis respublikomis
Praėjus 27 metams po Baltijos šalių nepriklausomybės paskelbimo, Vakarų žiniasklaida vis dar pabrėžia, jog šios valstybės kadaise buvo Sovietų Sąjungos sudėtyje. Šalių ambasadoriai Prancūzijoje nori taisyti šią padėtį.
Pramogos
C. Ronaldo paviešino šeimos nuotrauką
Didžiulio dėmesio sulaukė geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo paskelbta nuotrauka su savo vaikais ir nėščia drauge.
ŽYMA
AMBASADORIUS