pirmadienis, kovo 1 d.
Verslas
Amerikietiškasis futbolas Europoje
Rugsėjį ir spalį Londone tradiciškai vykstančios amerikietiškojo futbolo rungtynės sulaukė ne tik užkietėjusių šios sporto šakos gerbėjų dėmesio
Lietuva
„Wizz Air“ pradėjo ilgai lauktą skrydžių kryptį
Žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus dar viena kryptimi. Naujausias aviakompanijos maršrutas nuo šiol tiesiogiai, du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais – jungs Lietuvos sostinę su Reikjaviku Islandijoje.
Pasaulis
Prancūzijoje – įtampa dėl uždraustų musulmoniškų drabužių
Prancūzijoje įsigaliojęs draudimas viešuose vandens telkiniuose maudyti su burkianiais kelia vis didesnę įtampą.
Pasaulis
Turistų planus koreaguoja teroristai
Europa pastaruoju metu turi atlaikyti ne tik terrorist atkas, bet ir jų sukeltus šalutinius padarinius. Vienas jų – smarkiai kritęs turistų skaičius.
Lietuva
Iš Vilniaus skraidins dar viena kryptimi
Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ tęsia skrydžių plėtrą Lietuvoje. Šią savaitę buvo pristatytas nauja maršrutas. Vilnius – Grenoblis (Prancūzija) bendrovė keleivius skraidinti planuoja jau nuo nuo ateinančių metų sausio, o bilietus galima įsigyti jau dabar.
Lietuva
Vilnius liūdi kartu su Nica
Penktadienį Vilniuje ant kalno stvointys Trys kryžiai nusidažys Prancūzijos vėliavos spalvomis. Taip sostinė pareikš užuojautą dėl tragiškų teroristų sukeltų žudynių liepos 14-ąją Nicoje, Prancūzijoje.
Pasaulis
Iš Nicos kraupūs liudininkų pasakojimai
Visur lavonai, kraujas ir klyksmai – tokie liudininkų, buvusių Nicoje, tragedijos vietoje, pasakojimai, kurių pasakojimai žurnalistams šiurpina visą pasaulį.
Pasaulis
Teroristai vėl praliejo prancūzų kraują (nuolat atnaujinama)
Liepos 14-osios vakare Prancūzijos kurorte Nicoje įvykdytas teroro aktas: prie sunkvežimio vairo sėdęs teroristas sunkiasvore transporto priemone traiškė žmonių minią.
Pasaulis
Prancūziją alina nesibaigiantis lietus
Pietryčių Prancūziją nusiaubė stichija. Gausūs lietūs tiesiog užtvindė miestų ir miestelių gatves. Skaičiuojama, kad jau žuvo 16 žmonių. Šalies prezidentas pareiškė užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir tuo pačiu perspėjo gyventojus neatsipalaiduoti, nes stichija dar nenurimo.
ŽYMA
AMERIKIETIŠKAS FUTBOLAS