penktadienis, sausio 22 d.
Aktualijos
Anglijoje rastas nužudytas lietuvis
Keteringo Woodlands Court rajone esančiame bute trečiadienį, gruodžio 26 dieną, apie 18.30 val. vietos laiku, rastas nužudytas 51-erių lietuvis Juozas Meilūnas.
Aktualijos
Ieškomas mergaitę pagrobti bandęs vyras
Po to, kai iš autobuso stotelės buvo bandoma pagrobti ir į automobilį per prievartą įsisodinti mergaitę, paskelbta vyro paieška.
Aktualijos
Sulaikyta dviejų vaikų nužudymu įtariama moteris
Policijos pareigūnai pranešė ankstyvą ketvirtadienio rytą sulaikę moterį, kuri, kaip įtariama, atsakinga už dviejų mažamečių vaikų mirtis. Jų kūnai buvo rasti namuose Margate.
Aktualijos
Mokykla Anglijoje pasisamdė mokytojams skirtą apsaugą
Viena Anglijoje esanti mokymo įstaiga, norėdama apsaugoti mokytojus, pasamdė apsaugą.
Pramogos
Londone buvo išbandoma veidų atpažinimo sistema
Gruodžio 17-18 d. Londone jau septintą kartą buvo išbandoma nuotolinė veidų atpažinimo sistema, praneša Nypost.com. Pareigūnų teigimu, ši kontraversiška technologija buvo išbandoma netoli Soho, Leicester aikštėje ir Picadilly Circus kvartale.
Pramogos
Iš namų pabėgusi aštuonmetė policijai parašė padėkos laišką
Vos aštuonerių sulaukusi mergaitė, pabėgusi iš namų, o vėliau policijos surasta, savo mamai ir ją šeimai gražinusiems pareigūnams parašė atsiprašymo laišką.
Aktualijos
Prie mokyklos subadyti trys berniukai
Gruodžio 10 d. maždaug 16.20 val. prie Birminghamo universiteto mokyklos buvo padurti trys paaugliai. Kaip teigiama, vaikai šiuo metu yra gydomi ligoninėje, o jų būklė stabili.
Aktualijos
Į laisvę paleidžiamas itin žiaurus nusikaltėlis
Žudikas, vadintas „Vusterio monstru“, nužudęs tris vaikus ir prie jų namų tvoros palikęs išniekintus kūnelius, paleidžiamas į laisvę – buvo patenkintas jo malonės prašymas, skelbia „The Daily Mail“.
Aktualijos
Wimbledone pareigūnai pašovė vyrą
Ginkluoti policijos pareigūnai ankstyvą pirmadienio rytą per pasalą prie įtariamųjų plėšikų namų pašovė vieną vyrą. Pietvakarinėje Londono dalyje, Wimbledone, netoliese įvykio vietos gyvenantys žmonės tuo metu slėpėsi savo namuose.
Aktualijos
Nužudė, kad išprievartautų
Vos 20-ies sulaukęs jaunuolis stojo prieš teismą, kuriame teisinosi dėl savo itin žiauraus nusikaltimo.
Aktualijos
Policininkai prasižengėlius gaudo iš autobusų
Beveik 20 automobilių vairuotojų artimiausiu metu turėtų sulaukti 200 svarų sterlingų baudos už tai, kad vairuodami transporto priemonę jie naudojosi mobiliaisiais telefonais. Kaip pareigūnai nustatė tokius pažeidėjus? Jie buvo „gaudomi“ pareigūnų, pasislėpusių dviaukščiuose autobusuose, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Londone išpuolis peiliu
Didžiosios Britanijos teisėsauga penktadienio vakarą pranešė sulaikiusi vyrą, įtariamą vienoje iš Rytų Londono traukinių stočių peiliu sužalojus transporto policijos pareigūną.
Aktualijos
Po motinos mirties vaikų radinys spintoje šokiravo net geriausius tyrėjus
Prieš kelis mėnesius mirus motinai, šeimoje buvę vyresni broliai ir seserys nusprendė sutvarkyti namą, kuriame gyveno moteris, tai ką jie ten rado, šokiravo visus.
Aktualijos
Žuvo du vyrai, padėję kitam vairuotojui
Padedant vairuotojui, kurio automobilis apsivertė judriame kelyje, žuvo du vyrai. Į juos, kaip skelbia Mirror.co.uk, atsitrenkė „Mercedes“ markės automobilis.
Aktualijos
Haringey dingo 14-metis: policija prašo pagalbos
Policija prašo gyventojų prisidėti prie 14-mečio vaikino iš Haringey paieškų. Turinčius bet kokios informacijos apie ketvirtadienį be pėdsakų dingusį paauglį, prašoma pranešti pareigūnams.
Aktualijos
Sustabdytas netikras greitosios pagalbos automobilis
Policijos pareigūnai pranešė sustabdę netikrą greitosios pagalbos automobilį. Penclawdd miestelyje, Swansea jį vairavo teisės tai daryti neturintis 19-metis.
Aktualijos
Namuose rasti du peiliais subadytų vaikų kūnai
Atokiame Škotijos miestelyje Coupar Anguse esančiame bute rastas dešimtmečio Kane‘o Morriso kūnas. Berniukas mirė nuo durtinių žaizdų peiliu. Policija pranešė, kad šalia jo dėl savo gyvybės kovojo taip pat peiliu sužalota jo aštuonmetė sesuo. Šiuo metu mergaitė, patyrusi rimtus sužalojimus, gydoma ligoninėje.
Aktualijos
Per kelias dienas dar vieno jaunuolio mirtis
Vos 17-os metų sulaukęs jaunuolis buvo subadytas prie pat Clapham metro stoties.
Aktualijos
Sulaikytas sunkvežimis su dešimtimis migrantų
Britų pareigūnai paskelbė, kad vienam Rumunijos piliečiui buvo iškelti kaltinimai žmonių kontrabanda, pasieniečiams aptikus mineralinio vandens krovinį vežusiame sunkvežimyje 21 slapta gabentą žmogų.
Aktualijos
Airijos policija pateikė naujų detalių apie dingusią lietuvę
Lietuvos policijos pareigūnų ieškomos kaip dingusios Giedrės Raguckaitės (gim. 1988 m.) šeima vis dar nežinomybėje. Airijos policija feisbuke praneša, kad jos dingimo byla perkvalifikuota į nužudymą.
ŽYMA
ANDRIUS JANUKONIS