šeštadienis, gruodžio 5 d.
Aktualijos
ES parama
A. Palionis: ES išmokų „lubos“ Lietuvos žemdirbiams turėtų siekti 100 tūkst.
Tiesioginių Europos Sąjungos (ES) išmokų „lubos“ Lietuvos žemdirbiams  2021–2027 metais turėtų siekti 100 tūkst. eurų, sako žemės ūkio ministras. Pasak Andriaus Palionio, jos bus 50 tūkst. eurų mažesnės nei šioje finansinėje perspektyvoje.
Aktualijos
Ipswiche – net trys subadytos aukos
Sekmadienį vakare Ipswiche sulaikyta 15-metė paauglė, įtariama peiliu subadžiusi du žmones.
Aktualijos
Norwiche padurtas jaunas vyras
Ketvirtadienio vakarą šiaurinėje Norwicho dalyje buvo užpultas ir peiliu padurtas vyras. Patyręs sunkius sužeidimus, vyras šiuo metu yra gydomas ligoninėje.
Aktualijos
Prie mokyklos subadyti trys berniukai
Gruodžio 10 d. maždaug 16.20 val. prie Birminghamo universiteto mokyklos buvo padurti trys paaugliai. Kaip teigiama, vaikai šiuo metu yra gydomi ligoninėje, o jų būklė stabili.
Aktualijos
Dėl gyvenamosios vietos padurtas 16-metis
Coventry nuo sužalojimų peiliu mirė 16-metis vaikinas. Kaip teigė jo sesuo, jaunuolis buvo užpultas tik dėl jo gyvenamosios vietos pašto kodo.
Aktualijos
Škotijos ligoninėje peiliu padurta slaugė
Škotijoje ieškomas žmogus, ligoninėje peiliu padūręs slaugę, praneša Bbc.com. Ayr mieste esanti Ailsa ligoninė šiuo metu yra uždaryta. Į ją patekti ir iš jos išeiti draudžiama tiek ligoniams, tiek jų aplankyti atėjusiems artimiesiems.
Pasaulis
Per incidentą peiliu subadyti keli žmonės
Australijos policija penktadienį pranešė, kad per incidentą Melburno centriniame verslo rajone buvo subadyti keli žmonės. Įtariamąjį pareigūnai aptiko prie degančio automobilio.
Aktualijos
Stratfordo stotyje užpuolimas
Antradienio rytas, kaip niekad įtemptas visoms Jungtinės Karalystės specialiosioms tarnyboms. Apie 6 valandą ryto buvo pranešta apie vyrą, kuris grasina aplinkiniams rankoje laikydamas plaktuką.
Pasaulis
Siaubą kelianti istorija: merginai atstūmus buvusį vaikiną, šis nukando jai lūpą (stiprių nervų skaitytojams)
Beveik metus Kaylą Hayes (19) persekiojo labai skaudūs prisiminimai, susiję su buvusiu vaikinu Sethu Aaronu Fleury (23). Praėjusią savaitę Sethas buvo nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme už tai, kad nukando savo buvusiai merginai, kuri atsisakė jį pabučiuoti, apatinę lūpą, rašo Yahoo.com.
Aktualijos
Nusikalstamumas: vaikai vos neužmušė vyro
Savaitgalį pietryčių Anglijoje prie greito maisto restorano keli vaikai užpuolė vyrą ir smarkiai jį sumušė, aukos gyvybei gresia pavojus.
Aktualijos
Londono metro besilaukiančiai moteriai smogė į pilvą ir griebė už plaukų
Londono transporto policija pranešė apie sukrečiantį incidentą. Metro keliaujantis agresyvus žmogus traukinyje trenkė į pilvą besilaukiančiai moteriai ir griebė jai už plaukų. Incidentas įvyko žmonių pilnoje Finsbury park stotyje.
Aktualijos
Londone rūgštimi gatvėje nudeginti trys žmonės
Prestižiniame vakarų Londono rajone antradienį trys asmenys nukentėjo nuo, kaip įtariama, rūgšties.
Aktualijos
Londone plaktuku sužalotos moterys – Rytų europietės
Antradienį į teismą Londone atvestas vyras, Londone užpuolęs ir plaktuku sunkiai sužalojęs dvi moteris. Paaiškėjo ir jų tapatybės – tai imigrantė iš Lenkijos ir jos motina.
Aktualijos
Londono gatvėje motina ir dukra sunkiai sužalotos plaktuku
Sekmadienį pietryčių Londone vyras be jokios priežasties viešoje vietoje užpuolė dvi moteris, kurioms plaktuku suknežino galvas.
Aktualijos
Lietuvis kaltinamas ginkluotu apiplėšimu maisto prekių parduotuvėje
Lietuvoje gimęs vyras kaltinamas įsilaužęs ir sužeidęs maisto prekių parduotuvės Ramsgate mieste sąvininką. Tiesa, pats Alexandras Saprykinas (40) savo kaltę neigia. Anot vyro, jis tik užsuko pasisveikinti ir pabandyti parduoti ginklų.
Aktualijos
Penkiems vyrams pareikšti kaltinimai rūgštimi nudeginus trimetį berniuką
Didžiojoje Britanijoje penkiems 22-41 metų vyrams trečiadienį buvo pareikšti kaltinimai dėl įtariamo išpuolio, kai rūgštimi buvo nudegintas trejų metų berniukas.
Aktualijos
Policijos pareigūnas užpuolė niekuo dėtą vairuotoją (video)
Vairuotojas, kelyje netikėtai sustabdytas Jungtinės Karalystės (JK) policijos pareigūnų, negalėjo patikėti savo akimis, kai uniformą dėvintis vyras ant jo pradėjau šaukti, daužyti jo automobilį ir sudaužė priekinį mašinos stiklą.
Pasaulis
Įkaitų drama baigėsi moters mirtimi
Viename Los Andželo prekybos centre užpuolikas buvo paėmęs dešimtis įkaitų, nušovė vieną moterį, bet paskui pats užsidėjo antrankius ir pasidavė, pranešė policija.
Aktualijos
Atskleistas JK miestas, kuriame įvyksta daugiausiai vagysčių
Remiantis ketvirtadienį paviešinta oficialia informacija, daugiau pusė visoje šalyje įvykdytų vagysčių buvo Jungtinės Karalystės sostinėje. Duomenys atskleidė tiesą apie Londone padidėjusį ir nerimą keliantį nusikalstamumo lygį.
Aktualijos
Londono metro žiauriai sumuštas garsus britų politikas
Trečiadienio popietę Londono centre nuo užpuolikų nukentėjo buvęs Jungtinės Karalystės ambasadorius JAV seras Christoperis Meyeris, kuris atsidūrė ligoninėje.
ŽYMA
ANDRIUS PALIONIS