pirmadienis, sausio 18 d.
Temos
Pokalbis
Baikštus ir savikritiškas Andrius Zakarauskas
Kai taip įsibėgėjus pokalbiui save apibūdina Andrius Zakarauskas, Viktorijai Vitkauskaitei sunkoka paslėpti nuostabą: šie bruožai lyg ir sunkiai dera su
Temos
Andrius Zakarauskas
Baikštus ir savikritiškas
Kai taip įsibėgėjus pokalbiui save apibūdina Andrius Zakarauskas, Viktorijai Vitkauskaitei sunkoka paslėpti nuostabą: šie bruožai lyg ir sunkiai dera su
Anglijoje
Tuskas: ES pasiruošusi bet kokiam „Brexit“ scenarijui
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas penktadienį patvirtino, kad su Londonu sudarytas susitarimas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos yra geriausias įmanomas, bet pridūrė, kad Bendrija yra pasiruošusi bet kokiems „Brexit“ scenarijams
Anglijoje
Prašoma daugiau laiko „Brexit" deryboms
Europos Sąjungos vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier antradienį pareiškė, kad reikia daugiau laiko pasiekti „Brexit“ susitarimui, vis daugėjant būgštavimų, kad Didžiajai Britanijai teks iš Bendrijos trauktis neturint jokio susitarimo.
Anglijoje
ES atstovas sureagavo į Th.May mestus kaltinimus dėl „Brexit“
Tuskas tebemano, kad įmanoma pasiekti „visiems naudingą“ susitarimą dėl „Brexit“
Anglijoje
„Brexit“ sutartis be sprendinio dėl Airijos – neįmanoma
Didžioji Britanija privalo rasti sprendinį dėl sienos su Airijos Respublika ateities po „Brexit“, nes priešingu atveju nebus galima sudaryti sutarties dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos ir potencialaus pereinamojo laikotarpio, trečiadienį perspėjo Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas.
Anglijoje
„Brexit": naujas pasiūlymas įžiebė konfliktą
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas ketvirtadienį pareiškė esąs „visiškai tikras“, kad Bendrijos narės pritars „Brexit“ sutarties projektui, išprovokavusiam Londono pasipiktinimą dėl joje numatytų išlygų Šiaurės Airijai.
Anglijoje
ES vis dar sutiktų atšaukti „Brexit“
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas antradienį pareiškė, kad Bendrijos „širdys tebėra atviros“ Didžiajai Britanijai, jei šalis pakeistų savo nuomonę dėl „Brexit“.
Anglijoje
Susitarimas tarp Didžiosios Britanijos ir ES – ranka pasiekiamas
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas pirmadienį pareiškė, kad susitarimas, galintis išjudinti įstrigusias Europos Sąjungos ir Didžiosios Britanijos derybas, yra ranka pasiekiamas, įvykus persilaužimui derybose kebliu Airijos klausimu.
Anglijoje
Derybose dėl „Brexit" pažanga nepadaryta
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas antradienį pareiškė, kad dabartinės pažangos „Brexit“ derybose nepakanka, jog derybininkai galėtų pereiti prie kito būsimų Britanijos ir ES santykių aptarimo etapo.
Anglijoje
„Brexit”: „Tai - istorinis momentas, iš kurio kelio atgal nebėra”
Trečiadienį, kovo 29 d. Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May oficialiai informavo Europos Sąjungos (ES) vadovus dėl ketinimo pasitraukti.
Pramogos
ES prezidentas atskleidė „Brexit“ derybų datą
Bratislavoje (Slovakija) vykusiame Europos Sąjungos viršūnių susitikimie ES prezidentas Donaldas Tuskas atskleidė būsimų derybų tarp ES ir Jungtinės Karalystės datą.
Kultūra
Koks meno stilius įkvepia labiausiai?
Meno stiliai vieni kitus augina, neigia, žudo ir vėl prikelia – kai kurie lieka mūsų dėmesio paraštėse, o kiti keičia gyvenimus ir atveda prie tikrojo „aš“. Aštuoni Ievos Rekštytės pašnekovai dalijasi savo meninio įkvėpimo versmėmis.
ŽYMA
ANDRIUS ZAKARAUSKAS