penktadienis, vasario 26 d.
Anglijoje
Lietuviui – aukso medalis iš Jungtinės Karalystės monarchės rankų
18-mečiui Arminui Bartkui, emigravusiam su šeima iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės monarchė Elizabeth II sekmadienį vykusios ceremonijos metu įteikė specialų apdovanojimą už parodytus gabumus egzaminuose.
Pramogos
Karalienė norėtų, kad Harry ir Meghan išsaugotų visas pareigas, bet gerbia jų norą
Britų karalienė Elizabeth II norėtų, kad princas Harry ir jo žmona Meghan neatsisakytų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir visų pareigų, bet gerbia jų norą gyventi nepriklausomą gyvenimą.
Pramogos
Elžbieta II šaukia susitikimą su karališkosios šeimos nariais
Britų karalienė Elžbieta II pirmadienį surengs susitikimą su princu Harry, mėgindama išspręsti krizę, kurią sukėlė netikėtas princo pranešimas, kad jis su žmona Meghan atsisako karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso.
Pramogos
Kalėdinės karališkosios šeimos tradicijos, iš kurių juokiasi pasaulis
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima pasaulyje garsėja griežtomis tradicijomis, kurios susiformavo per šimtmečius. Tikriausiai nieko nenustebins ir tai, kad monarchų Šv. Kalėdų šventė atrodo visai kitaip. Šventinis sezonas karališkoje šeimoje būna kupinas pompastikos, tačiau tarp daugybės arbatos popietėlių ir iškilmingų pobuvių, yra ir keistų šeimos tradicijų, kurios kelia juoką.
Anglijoje
JK karalienė per parlamento atidarymą pristatė Johnsono vyriausybės „Brexit“ planus
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II ketvirtadienį oficialiai atidarė naują parlamento sesiją, savo kalboje išdėstydama ministro pirmininko Boriso Johnsono planus pasinaudoti turima dauguma, kad išvestų Jungtinę Karalystę iš Europos Sąjungos ir pertvarkytų šalies viešąsias paslaugas.
Lietuva
Stulbinanti Karalienės Elžbietos dovana, kurią gaus visi rūmų darbuotojai
Karalienė visiems „Bekingemo rūmų“ darbuotojams dovanoja 6£ vertės dovaną iš „Tesco“.
Pramogos
Prezidentas dalyvavo Didžiosios Britanijos Karalienės Elžbietos II priėmime
NATO vadovų susitikimo išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentas su pirmąja ponia Bakingamo rūmuose dalyvavo Jos Didenybės Didžiosios Britanijos Karalienės Elžbietos II priėmime, skirtame 70-osioms NATO įkūrimo metinėms paminėti.
Anglijoje
JK Lordų Rūmai: karalienė patvirtino teisės aktą dėl „Brexit“ atidėjimo
Britų karalienė Elžbieta II oficialiai patvirtino įstatymą, kuriuo siekiama užkirsti kelią „Brexit“ be sutarties scenarijui, pirmadienį pranešė Lordų Rūmai.
Pramogos
Nuostabioji karalienė: kai Balmoral turistai jos nepažino, ši jiems iškrėtė pokštą
Grupelė turistų Balmoral susitiko su karaliene, kai ji nusprendė išeiti ramiam pasivaikščiojimui po Škotijos rezidencijos žemes.
Anglijoje
JK karalienė sutiko įšaldyti parlamento darbą, D. Trumpas giria premjerą B. Johnsoną
Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II trečiadienį patenkino vyriausybės prašymą sustabdyti parlamento rūmų darbą dėl augančios „Brexit“ krizės. Šis monarchės žingsnis nebuvo netikėtas, nes per visą savo vadovavimo laikotarpį ji vengia veltis į politiką.
Pramogos
Anglijos karalienė jau planuoja 38-ąjį Meghan gimtadienį: kunigaikštienė sulaukė ypatingo kvietimo
Nors iki 38-ojo Meghan Markle gimtadienio liko dar keli mėnesiai, karalienė Elžbieta II, rodos, jau pradėjo planuoti šventę. Pasak Mirror.co.uk, monarchė pakvietė Meghan sukaktį paminėti karališkosios šeimos Škotijos aukštumose esančioje Balmoralo pilyje. Rugpjūčio 4 d. čia savo gimtadienį sutikti Meghan yra kviečiama kartu su vyru princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie. Tai būtų pirmoji mažojo karališkosios šeimos nario didesnė išvyka.
Pramogos
Anglijos karalienės vyras princas Philipas švenčia 98-ąjį gimtadienį
Didžiosios Britanijos monarchės Elžbietos II sutuoktinis princas Philipas pirmadienį švenčia 98-ąjį gimtadienį.
Pramogos
Balkone išsirikiavusios karališkosios šeimos nuotraukos sukėlė klausimų bangą
Susekso kunigaikščiai – princas Harry ir Meghan Markle – šeštadienį turėjo pirmąjį oficialų karališkąjį susitikimą su visuomene po to, kai pora susilaukė savo pirmagimio Archie. Tiesa, tradicinėje Vėliavos pagerbimo ceremonijoje (Trooping the Colour), skirtoje paminėti karalienės Elizabeth II gimtadienį, balkone princas su žmona stovėjo gerokai nuošaliau nuo kitų karališkosios šeimos narių.
Pramogos
Iškilmingame karalienės gimtadienyje – akys į Meghan: princas Harry žmonai turėjo priminti protokolą
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II šeštadienį Londone mini savo oficialųjį gimtadienį, per kurį tradiciškai rengiama Vėliavos pagerbimo ceremonija (Trooping the Colour).
Pramogos
JK viešinčiam D. Trumpui surengta prabangi vakarienė: jos metu JAV prezidentas liaupsino karalienę
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pavadino Didžiosios Britanijos karalienę Elizabeth II „didžia, didžia moterimi“, karališkiesiems rūmams surengus prabangų banketą Amerikos lyderiui, pradėjusiam trijų dienų valstybinį vizitą Jungtinėje Karalystėje.
Pramogos
Karalienė sekmadienio mišiose švenčia savo 93-čią gimtadienį
Kate Middleton ir Prince William taip pat dalyvauja mišiose Šv. Džordžo koplyčioje Windsoro pilyje.
Anglijoje
Karalienė: „esu giliai sukrėsta išpuolio Naujojoje Zelandijoje”
„Žudynės buvo kraupios ir pasibjaurėtinos, reiškiu užuojautą šeimoms kurios prarado savo artimųjų gyvybes per šį kraupų teroro išpuolį" - kalbėjo Jos Didenybė.
Pramogos
Įdomu: kaip derėtų elgtis karalienės Elžbietos II akivaizdoje
Nedaugeliui, žinoma, nusišypso laimė būti pristatytam vienintelei, kad ir nominaliai, Jungtinės Karalystės vadovei karalienei Elžbietai II. Tuos, kuriems ši proga visgi pasitaiko, būsimas susitikimas gali ne tik džiuginti, bet ir gluminti.
Pramogos
Anglijos karalienė M. Markle paskyrė naujas pareigas
Visi žinome, kad prieš tapdama princo Harry žmona ir Sasekso kunigaikštiene, Meghan Markle dirbo aktore. 37-erių moteris dar 2003-aisiais įgijo teatro ir tarptautinių mokslų bakalauro laipsnį Northwestern komunikacijos mokykloje. M. Markle atliko keletą nedidelių vaidmenų, tačiau labiausiai išgarsėjo tada, kai dar 2011-aisiais ji prisijungė prie serialo „Kostiumuotieji“ aktorių komandos.
Pramogos
Britanijos parlamentarai išsikraustys iš Vestminsterio rūmų
Britų parlamentarai nubalsavo už išsikraustymą iš savo istorinių rūmų Vestminsteryje, kad juose būtų galima atlikti didelius renovacijos darbus.
ŽYMA
ANGLIJOS KARALIENĖ