trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Anglijoje
Iš Anglijos grįžo į Vilnių ir liko nustebinta: nusprendusius emigruoti ragina nesusivilioti trumpalaikiu atlygiu
Prieš metus į Lietuvą sugrįžusi Julija Jankelaitytė užsienyje gyveno beveik septynerius metus. Nors svetur mergina studijavo ir dirbo, spontaniškai nusprendė grįžti į tėvynę.
Aktualijos
Nepakliūkite sukčiams į rankas: vienas skambutis sukėlė didžiulį stresą
Anglijoje vis dar siaučia sukčiai, bandantys iš patiklių gyventojų išvilioti tūkstantines sumas. Taip vos nenutiko ir vienai šiuo metu JK gyvenančiai tautietei. Feisbuke esančioje grupėje moteris pasidalijo savo istorija, kaip vos vienas nežinomo numerio skambutis jai galėjo patuštinti banko sąskaitą.
Anglijoje
Iš pramogų pasaulio dingusi Genutė Žalienė naują gyvenimą kuria Londone: rado meilę, pakeitė išvaizdą, susilaukė sūnaus
Praeityje aktyviai besisukusi Lietuvos šou pasaulyje stilistė Genutė Žalienė kuriam laikui pasitraukė iš viešumos. Keletą metų apie ją nebuvo nieko girdėti, o ir pati, atrodo, norėjo ramybės bei atsiriboti nuo triukšmingų vakarėlių. Tačiau dabar žinoma moteris DELFI papasakojo ne tik tai, kodėl paliko viešumą, tačiau ir kaip jos gyvenimas atrodo šiandien.
Anglijoje
Anglijoje gyvenanti lietuvė Gabriella Melrose pasitobulino išvaizdą ir iš jos uždirba tūkstančius
LNK laidoje „Yra, kaip yra“ antradienio pavakarę, 17 val., jos dalyviai diskutuos apie grožį ir plastines operacijas. Pasaulyje kiekvienais metais kosmetinių plastinių operacijų skaičius siekia keliasdešimt milijonų. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose tokių operacijų kasmet atliekama daugiau kaip keturi milijonai.
ŽYMA
ANGLIJOS LIETUVĖ