antradienis, spalio 20 d.
Aktualijos
Savaitgalį - jauniausio visų laikų teisėjo debiutas ir paskutiniai reguliariojo sezono akcentai
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko net 11 susitikimų, tad nieko nuostabaus, kad ir įdomių akcentų buvo tiek, kad vos tilpo į tradicinę apžvalgą. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL: penkerios rungtynės Londone ir įspūdinga BLKL „Visų žvaigždžių“ diena
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko vos penkerios rungtynės, visos jos Londone, nes Visbičiaus regione, o tiksliau Littleport miestelyje buvo surengta įspūdinga BLKL „Visų žvaigždžių“ diena.
Aktualijos
Sensacija Visbičiuje ir ryškėjanti Londono „Mėgėjų grupės“ dėlionė
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko dešimt rungtynių – keturios Londono grupėje, vienerios A.Sabonio taurėje ir penkios Visbičiaus regione. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Tobulas revanšas Piterbore ir intrigos Londono mėgėjų grupėje
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko septynios rungtynės – penkios Londono grupėje ir vos dvi Visbičiaus regione. Tradiciškai šiose dvikovose netrūko įdomių akcentų, kuriuos jums patieksime daugelio pamėgtoje turo apžvalgoje.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse - revanšų kupinas savaitgalis
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaistos 10 rungtynių – po penkias Londono ir Visbičiaus grupėje. Įdomių akcentų tikrai netrūko, o visus juos rasite tradicinėje turo apžvalgoje.
Lietuva
Savaitgalį vykusių BLKL rungtynių apžvalga
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti 9 susitikimai – septynios reguliariojo sezono dvikovos ir dvi A.Sabonio taurės turnyro akistatos. Įdomių akcentų tikrai netrūko, tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL - netikėti rezultatai ir nauji rekordai
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti 7 susitikimai sulig kuriais baigėsi 2019-ųjų metų kovos. Nors formaliai įvyko gana nedaug rungtynių, tačiau to pakako, kad būtų užfiksuoti net keli labai netikėti rezultatai.
Aktualijos
Savaitgalį BLKL įvyko net septynios rungtynės, pakoregavusios komandų padėtį turnyrinėje lentelėje ir įnešusios čempionatui dar daugiau intrigos
Vieną didžiausių savaitgalio staigmenų pateikė „Spartos BC“ (1-4) komanda, kuri ganėtinai lengvai palaužė šiame sezone į medalius nusitaikiusią „Maxx Join Ltd“ (2-3) komandą.
Aktualijos
BLKL - Žvaigždžių diena Visbičiuje ir (ne)tikėtumai Londone
Per tris savaitgalio dienas Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo visai linksma – šeštadienį vyko Visbičiaus regiono Žvaigždžių diena, o sekmadienį startavo „Thames Windows“ grupės atkrintamųjų kovos. Tuo tarpu Londone komandos į savo vietas dėliojo paskutines reguliariojo sezono dėlionės detales.
Pramogos
Kvailų klausimų nebūna, arba...
...kodėl žmonės neturi natūraliai mėlynų arba žalių plaukų?
ŽYMA
ANGLIJOS LIETUVIŲ KREPŠINIS