ketvirtadienis, spalio 22 d.
Anglijoje
Beveik 40 tūkst. lietuvių jau užpildė prašymus likti gyventi Londone
Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad jau beveik 1 mln. europiečių Londone užpildė prašymus nuolatinio gyventojo statusui gauti, iš jų šiek tiek mažiau nei 40 tūkst. yra lietuviai.
Anglijoje
Lietuviui – aukso medalis iš Jungtinės Karalystės monarchės rankų
18-mečiui Arminui Bartkui, emigravusiam su šeima iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės monarchė Elizabeth II sekmadienį vykusios ceremonijos metu įteikė specialų apdovanojimą už parodytus gabumus egzaminuose.
Aktualijos
Staigmenų kupinas A.Sabonio taurės turnyro startas ir lyderių pergalės Londone
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko devynerios rungtynės – penkios Londono grupėje ir keturios Visbičiaus regione, kur prasidėjo A.Sabonio taurės turnyro kovos.
Aktualijos
Londone - intrigos dozė mėnesiui, Visbičiuje - užtikrintos lyderių pergalės
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti aštuoni susitikimai – penki Londono ir trys Visbičiaus grupėje, o intrigos septintajame ture buvo tiek, kad turbūt jos užteks artimiausiam mėnesiui. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Po šiurpios su prekyba žmonėmis susijusios statistikos paviešinimo migracijos departamento specialistai mokėsi atpažinti prekybos žmonėmis aukas
Šių metų lapkričio mėnesį Migracijos departamento specialistams buvo surengti mokymai, kaip atpažinti prekybos žmonėmis aukas.
Anglijoje
Londone vyko Metinis Jungtinės Karalystės bendruomenių organizacijų vadovų ir atstovų susitikimas
Jį jau aštuntą kartą iš eilės organizuoja Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje. Šiemet į ambasadą atvyko virš 70 delegatų iš 36 lietuvių bendruomenių organizacijų: šalies ir įvairių miestų bendruomenių, profesionalų klubų, universitetų studentų bendrijų, religinių bendruomenių, sporto asociacijas.
Aktualijos
Anglijos teisme – sukrečianti byla: emigrantai atvežtus lietuvius laikė spintose, marino badu
Liverpulio Karūnos teisme Ritai Jablonskaitei ir Robertui Repšui iš Padgate buvo pateikti kaltinimai nelegaliai į šalį atvežus du Lietuvos piliečius ir vėliau privertus juos vergauti, informuoja www.warringtonguardian.com.
Aktualijos
BLKL - pozicijas įtvirtinę lyderiai ir ilgai laukti pirmi kartai
Šį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) vėl kovėsi abiejų regionų, Londono ir Visbičiaus, ekipos, o per tris dienas buvo sužaista net 10 dvikovų. Kaip visuomet įdomų akcentų krepšinio aikštelėse netrūko, tad apie viską iš eilės.
Anglijoje
Ministras L.Linkevičius: Dėl Brexit pratęsimo lietuvių teisinė padėtis Jungtinėje Karalystėje nesikeičia
Spalio 29 dieną Europos Vadovų Taryba pratęsė Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos terminą trims mėnesiams - iki 2020 metų sausio 31 dienos. Tai - lankstus pratęsimas: ratifikavusi Susitarimą, Jungtinė Karalystė galėtų išstoti ir anksčiau.
Aktualijos
Praėjusio savaitgalio BLKL rungtynių apžvalga
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) žaidė tik Londono pogrupis, tad penktadienį ir sekmadienį buvo sužaistos vos penkerios rungtynės. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad būtų galima parašyti įdomią apžvalgą.
Aktualijos
Rimtas „Tauro“ pareiškimas Visbičiuje ir intriguojantys mūšiai Londone
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) gerbėjus nudžiugino tikras rungtynių maratonas, nes Londone ir Visbičiuje buvo sužaista net 11 (!) rungtynių. Abiejuose regionuose buvo tiek triuškinamų pergalių, tiek atkaklių akistatų, tad apie viską iš eilės.
Lietuva
Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi
Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi, minėjo Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius, kurie reikšmingai prisideda prie šalies gerovės kūrimo.
Anglijoje
Emigrantą įsiutino iš sesers gautas elektroninis laiškas: ką su tokia gimine daryti?
Daug metų jau gyvenu užsienyje, emigracijoje ir tikrai pripažinsiu, kad su giminėmis Lietuvoje neturiu gerų santykių. Sunkiai susirgo tėvas, net nežinojau kuo, ir vieną vakarą sulaukiau el. laiško iš sesers, kad „neva pasiruoščiau kažkam“.
Aktualijos
Lietuvę Ilforde subadė jos buvęs vaikinas, kuris vėliau nusidūrė pats
Vyksta bylos tyrimas dėl įvykio, kurio metu buvo nužudyta Anglijoje gyvenusi lietuvė Laura Rakštelytė.
Anglijoje
Linkolnšyro policija dar vis ieško nuo teisybės pasislėpusio lietuvio: galimai sukėlė mirtiną avariją
24 metų Tomas Jonušaitis iš Bostono miesto buvo gyvybę nusinešusios avarijos, įvykusios 2018 metų spalio 26 dieną A1121 kelyje Boardsides, Bostone, dalyvis, rašo Linkolnšyro policija savo socialinio tinklo facebook paskyroje.   
Anglijoje
E. Vaitkevičė: keletą kartų maniau, kad palūšiu
Prieš šešerius metus iš Lietuvos pramogų pasaulio pasitraukusi dainininkė Eglija Vaitkevičė šiandien šou versle savęs neįsivaizduoja. Jungtinėje Karalystėje (JK) dabar gyvenanti moteris kuria kvepalus, kurie greitu metu pasirodys JAV rinkoje.
Lietuva
Anglijoje reketu pagarsėjęs lietuvis Vilniuje įkūrė prostitučių tinklą, kuriame dirbo narkomanės
Keliolika teistumų turintis Rimas Vilkevičius 2013-aisiais sužibo Didžiosios Britanijos dienraščiuose, kai buvo nuteistas su keliais kitais lietuviais dėl smurto ir reketo. Į tėvynę sugrįžęs vyras taip pat užsiėmė nusikaltimais – Vilniuje užsiėmė sąvadavimu, po savo sparnu priglaudęs dvi prostitutes.
Anglijoje
Lietuvių susitikime Lesteryje suskambo lietuviška muzika ir kalba
Lietingi ir vėsoki Anglijos orai pakeitė besikuriančios Lesterio (Leicester) lietuvių bendruomenės organizatorių planuotą pirmąjį pasimatymą gamtoje, bet nesumažino noro ir ryžto susitikti. Savaitę vėliau nei buvo planuota, saulėtą birželio 23 – osios popietę Western parke suskambo lietuviška kalba ir muzika. Kad tautiečiams būtų lengviau vienas kitą surasti, organizatoriai pakabino nuorodas – spalvotus balionus.
Aktualijos
Lietuvos regbio atradimas dėl rinktinės paaukojo darbą Anglijoje
Lietuvos regbio-7 rinktinėje šiais metais atsirado daug kam negirdėta pavardė. Nuo vaikystės Anglijoje gyvenantis ir regbį žaidžiantis Norbertas Radzevičius buvo pakviestas į Lietuvos rinktinės stovyklą ir labai greitai įrodė savo vertę komandos treneriams. Jis dėl galimybės atstovauti savo gimtajai šaliai net paliko darbą Anglijoje.
Anglijoje
Londono lietuvė ragina moteris prisiminti meilę sau
Klaipėdietė Asta Lukauskienė Jungtinėje Karalystėje (JK) savo gyvenimą kuria jau beveik 14 metų. Čia veiklų jai tikrai netrūksta – kurį laiką kirpėja ir vizažo meistre dirbusi moteris neseniai pradėjo organizuoti mokymus dailiosios lyties atstovėms, kuriuose grožio specialistai, lektoriai ir psichologai gvildena meilės sau ir moteriškumo paslaptis. A. Lukauskienė šypteli, kad už idėją organizuoti mokymus yra dėkinga savo klientėms.
ŽYMA
ANGLIJOS LIETUVIAI