penktadienis, rugsėjo 25 d.
Pasaulis
Jungtinės Tautos
JT vadovas apgailestauja dėl daugiašalių sprendimų trūkumo
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas, pirmadienį pradėdamas susitikimą organizacijos 75-osioms metinėms paminėti, apgailestavo dėl daugiašalių sprendimų pasauliniams iššūkiams trūkumo.
Pasaulis
Artimieji Rytai
Rusijos ir Kinijos pagalba Sirijai senka
Rusija ir Kinija antradienį vetavo Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliuciją, pagal kurią leidimas per sieną vežti į Siriją humanitarinę pagalbą būtų pratęstas metams, bet Maskva iš karto pasiūlė trumpesnį pratęsimą.
Aktualijos
Lietuvos prezidentė su Jungtinių Tautų vadovu aptarė pratybas „Zapad“
Niujorke viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Tautų (JT) generaliniu sekretoriumi Antonio Guterresu, jie aptarė Rusijoje ir Baltarusijoje šiuo metu vykstančias karines pratybas „Zapad“.
Aktualijos
Kokio atsako sulauks branduolinį bandymą atlikęs Pchenjanas?
Dėl savaitgalį Šiaurės Korėjos įvykdyto branduolinio bandymo šiandien šaukiamas neelinis Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis. Skubus posėdis rengiamas JAV, Didžiosios Britanijos, Japonijos ir Pietų Korėjos iniciatyva.
Sveikata
Jaunystės eliksyras – trumpa, bet veiksminga mankšta
Keli lengvučiai pratimai užims vos 5 minutes jūsų laiko ir pareikalaus minimalių pastangų. Juolab kad atlikti juos galima ne tik stovint, bet ir patogiai drybsant lovoje.
Aktualijos
Supančiotas pasaulio lyderis
Kas jis, naujasis Jungtinių Tautų vadovas António Guterresas?
Sveikata
Tempimo pratimai idealiai tinka vyresniems
Jaunystėje galima intensyviai sportuoti, bet vyresniems aktyvus sportas greičiau kenkia nei padeda. Kaipgi tuomet treniruoti raumenis? Vieni iš tinkamiausių yra tempimo pratimai.
Sveikata
Mankšta namuose
Gimnastika arba treniravimasis su įvairiais sportiniais prietaisais – dvi optimalios raumenų stangrinimo galimybės.
ŽYMA
ANTÓNIO GUTERRESAS