pirmadienis, liepos 13 d.
Pasaulis
Dirbtinio intelekto dilemos: Europa ieško balanso, kai JAV ir Kinija bėga į priekį
Išplitęs technologijų pasiekiamumas ir jų siūlomos galimybės atveria ir naujų iššūkių. Į juos stambiausi žaidėjai reaguoja skirtingai – JAV ir Kinija yra susitelkusios į inovacijų stūmimą, o Europa laikosi kiek kitokio požiūrio ir siekia ieškoti balanso tarp asmens duomenų apsaugos ir verslo interesų.
Verslas
A.Guoga partnerius kaltina vykdant „MG Baltic“ reputacijos gerinimo kampaniją
Sostinės krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ kanalais vykdoma politinės korupcijos byloje papirkimu ir prekyba poveikiu įtariamo koncerno „MG Baltic“ išskaidrinimo kampanija, ketvirtadienio vakarą pareiškė klubo dalininkas ir prezidentas europarlamentaras Antanas Guoga.
Aktualijos
Surask liberalą
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (LRLS) po korupcijos skandalo smigo į bedugnę ir vidinę sumaištį. Tačiau už partijos nesėkmes svarbesnis visos ilgai liberalizmo dvasia augintos rinkėjų kartos nusivylimas.
Aktualijos
Sieks riboti alkoholio pardavimą oro uostuose
Padaugėjus skundų dėl neblaivių keleivių elgesio, norima peržiūrėti kaip oro uostuose esančios parduotuvės, barai ir restoranai pardavineja alkoholį.
IQ Tema
Aptikti Lietuvos D. Trumpą
Nors JAV ir Europoje tarsi epidemija plinta populizmo virusas, mūsų šalyje radikaliomis idėjomis rinkėjus bandantys papirkti politikai sulaukia vis mažiau palaikymo.
Lietuva
Kauno oro uoste siautėjusi keleivė įkando pareigūnui
Lietuvos žiniasklaida pranešė apie incidentą Kauno oro uoste, kai iš Italijos į Lietuvą skridusi lietuvė skrydžio metu buvo tiesiog nevaldoma. Chuliganiškai besielgusi moteris ne tik rijo savo drabužių sagas, bet ir įsigudrino įkąsti vienam iš pasieniečių.
ŽYMA
ANTANAS GUOGA