pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
„Tesco“ maišeliu uždusinta moteris
Vaistininku dirbęs Miteshas Patelas (37) „Tesco“ parduotuvės maišeliu smaugė ir dusino savo žmoną Jessicą (34). Naktį, kai buvo nužudyta jo žmona, vyras rastas su trimis įbrėžimais ant kaklo. Pareigūnai nustatė, kad tai – moters bandymo gintis žymės.
Pramogos
Tautą papiktino bananų kainos „Tesco“
Prekybos centrų tinklas „Tesco“ sulaukė griežtos vartotojų kritikos dėl ženkliai išaugusios pavienių bananų kainos.
Pramogos
Šalyje – naujas pigių prekių parduotuvių tinklas
Jau nuo šio rudens Jungtinėje Karalystėje turėtų pradėti veikti naujas parduotuvių tinklas, kuriame kainos turėtų būti mažesnės nei daugelyje kitų prekybos vietų.
Pramogos
„Tesco“ žada mažinti kainas
Didžiausias Jungtinės Karalystės prekybos centrų tinklas planuoja strateginę partnerystę su kolegomis iš Prancūzijos, šis žingsnis neva leis gerokai apkarpyti prekių kainas.
Pramogos
Moteris buvo šokiruota po netikėto radinio Tesco pirktose daržovėse
Chrissie Gilbert iš Tesco parsinešusi lapinių kopūstų pakuotę patiekė juos šeimai kartu su maistu, o kitą dieną pakelyje surado siurprizą.
Pramogos
Vyras netikėtai sukūrė muzikos hitą iš Tesco garsų
Tai skamba neįtikėtinai, tačiau vienas muzikos prodiuseris į mūsų kasdien girdimus garsus kasoje, pažiūrėjo itin kūrybiškai ir juos panaudojo muzikai. Bandomasis muzikinis failas patalpintas Twitteryje tapo pačiu klausomiausiu hitu.
Aktualijos
„Tesco“ ir vėl dėmesio centre – parduotuvėje sekso scenos
Šios dienos nei parduotuvės vadybininkas 35-erių Neville Fox, nei darbuotoja 19-metė Caitlyn Kirby nenorės prisiminti. Pro parduotuvės langą pirkėjai užfiksavo jų sekso aktą.
Aktualijos
Jeigu lankėtės „Tesco“ parduotuvėje, pasitikrinkite savo banko sąskaitą
„Tesco“ atstovai pranešė, kad dėl įvykusios sistemos klaidos parduotuvėje apsilankiusių klientų sąskaitos ištuštėjo po trijų mėnesių arba dar vėliau po daiktų pirkimo datos, nes kažkur buvo užstrigę pavedimai.
Aktualijos
Dėl nesąžiningo darbo užmokesčio - £4 mlrd. ieškinys
Didžiausiam Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos tinklui „Tesco“ gali tekti savo darbuotojams išmokėti iki 4 mlrd. svarų kompensaciją už nevienodą vyrų ir moterų darbo užmokestį, pranešė britų dienraštis „The Guardian“.
Pramogos
„Tesco“ sukčiavimo byla stringa
Iki rudens atidėtas svarstymas bylos, kurioje didžiausias Jungtinės Karalystės prekybos tinklas „Tesco“ kaltinamas buhalterinių duomenų klastojimu siekiant sau naudos.
Pramogos
Užsipuolė „Tesco“ kalėdinę reklamą: kodėl rodomi musulmonai?
Praėjus vos kelioms dienoms nuo prekybos tinklo „Tesco“ kalėdinės reklamos publikavimo ir kūrinys sulaukė didžiulės kritikos viešojoje erdvėje.
Pramogos
„Tesco” dėl mirties pavojaus pašalino kūdikiams skirtą produktą
„Tesco” iš parduotuvių lentynų pašalino kūdikiams skirtą produktą, kuris pasak Amerikos sveikatos ir maisto tarnybos (angl. Food and Drug Administration, FDA) naujagimiams sukelia pavojų uždusti.
Pramogos
Mamą šokiravo radinys prekybos centre pirktuose bananuose
Kembridže gyvenančią trijų vaikų mamą, 41-erių Debbie Campbell šokiravo siaubingas radinys bananuose, kuriuos ji praėjusį penktadienį pirko vietos prekybos centre „Tesco“.
Pramogos
„Tesco“ maišeliai kainuos dvigubai daugiau
Iki rudens Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos milžinas „Tesco“ padidins pirkiniams susidėti skirtų vienkartinių plastikinių maišelių kainą.
Pramogos
Parduotuvėje įsigytose salotose vyras rado mirusį graužiką
Londonietis pašiurpo parduotuvėje „Tesco“ pirktose salotose radęs negyvą graužiką. Negana to, vyras nepastebėjęs įsidėjo, kaip manoma, kirstuką į burną ir vos nesuvalgė, tad dabar jaudinasi dėl savo sveikatos.
Verslas
Ekologiniams ūkiams metas kooperuotis
Pastaraisiais metais ekologinis ūkininkavimas ES ir Lietuvoje ne tik populiarėja, tačiau ir kyla į naują lygmenį.
Pramogos
Netikėta kliūtis įsigyti alkoholio JK parduotuvėse
Vienas vyras kreipėsi į spaudą dėl to, kad prekybos milžino „Tesco“ parduotuvėje negalėjo nusipirkti alkoholinių gėrimų. Priežastis – religinga kasininkė.
Pramogos
„Tesco“ įspėjo dėl išpūstų kainų
Vieno iš didžiausių prekybos tinklo „Tesco“ vadovybė perspėjo užsienio tiekėjus dėl didinamų kainų pasinaudojus svaro sterlingo kursu JAV dolerio ir euro atžvilgiu.
Aktualijos
„Tesco“ bosas: mes priklausomi nuo imigrantų
Vieno iš didžiausių Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos tinklo vadovas paneigė gandus apie stiprų kainų šuolį, bet pripažino, jog prekių brangimo išvengti nepavyks ir paaiškino savo teiginius.
Pramogos
Dėl „Brexit“ trūksta maisto produktų
Prekybos centruose „Tesco“ ima trūkti pagrindinių maisto produktų todėl, kad tiekėjas „Unilever“ dėl vertę praradusio svaro nutarė pakelti kainas.
ŽYMA
ANTANAS MAKAREVIČIUS