trečiadienis, sausio 20 d.
Aktualijos
Nežmoniškos darbo sąlygos privedė iki mirties
53 metų Don Lane ne vienerius metus dirbęs DPD kompanijoje kurjeriu sirgo diabetu ir pataruoju metu jo sveikatos būklė tik blogėjo. Darbdavys jo ne tik neišleido pas medikus, bet dar ir išrašė baudą už pravaikštas.
Aktualijos
Dešimt paklausiausių specialybių 2018 m.
Jeigu 2018 m. svarstote apie naują darbo vietą – jūs tokie ne vieni. Daugiau nei pusė Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų, 55 proc. šalies darbo rinkos, naujaisiais metais planuoja ieškoti naujos darbo.
Aktualijos
Naujasis FNTT vadovas: saugosiu kolektyvą nuo išorinio poveikio (interviu)  
Naujasis Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovas Antonis Mikulskis žada apsaugoti pareigūnus nuo politikų ir žiniasklaidos spaudimo.
Aktualijos
Skaitytojo skundas: lietuviai darbdaviai Londone nesumokėjo algos
„Tiesos” redakciją pasiekė skaitytojo skundas. Londone barmenu dirbęs lietuvis pasakojo, kad keturis mėnesius pradirbus lietuvių savininkų restorane buvo išmestas iš darbo dėl ligos, o alga nesumokėta iki šios dienos.
Lietuva
Naujasis Darbo kodeksas – trumpesnės atostogos
Naujasis Darbo kodeksas (DK) nesuteiks daugiau laimės atostogauti mėgstantiems dirbantiesiems. Darbdavio ir darbuotojo santykius reguliuojančiame įstatymų rinkinyje numatyta nauja atostogų skaičiavimo tvarka.
Pasaulis
Italijos teismas: musulmonė laimėjo bylą prieš darbdavį
Italijoje veikianti renginių organizavimo įmonė teisme pralaimėjo kovą prieš musulmonę moterį, kuri nesutiko su darbdavio pageidavimu nusiimti galvos apdangalą hidžabą.
Gyvenimas
Kodėl geriausi darbuotojai palieka savo darbo vietą?
Neretai įmonių vadovai skundžiasi dėl to, kad iš darbo išeina geriausi jų darbuotojai. Dažnas vadovas, ieškodamas kaltų, nesuvokia, kad žmogus paliko ne darbo vietą, bet vadovą. Pasirodo, kad išlaikytų savo geriausiuosius, darbdaviai turi įdėti daug daugiau pastangų, negu gali pasirodyti pradžioje. Tad ką gi įmonių vadovai daro ne taip, kad geriausi darbuotojai neapsikentę yra priversti išeiti iš darbo?
ŽYMA
ANTONIS MIKULSKIS