antradienis, spalio 20 d.
IQ Tema
Ką veiksite šįvakar?
Tradicijos nesikeičia – nepasirinkusieji geriausiai mokamų profesijų ieško galimybių užsidirbti daugiau, sėkmės atveju – iš veiklos, jiems teikiančios malonumą
Aktualijos
Po avarijos kaltininkas darėsi asmenukes su sužeistuoju
Bausmę išgirdo jaunas britas, sukėlęs avariją ir daręs asmenukes su įvykio metu sunkiai sužalotu žmogumi, kuris liko paralyžiuotas visam likusiam gyvenimui.
Gyvenimas
Ką apie žmogų atskleidžia asmenukių skaičius
Nuotraukos prie žydinčių sakurų, triukšmingo vakarėlio akimirkos, tobula šypsena į jūrą besileidžiančios saulės fone, viena šukuosena, kita, ryškiai raudonos lūpos, paskui – oranžinės, kabantys auskarai vienokie, kitokie, kadras lovoje, dar vienas – tualete.
Aktualijos
Nužmogėjimas: darėsi asmenukes prie gulinčio sužeistojo
Londone peiliu sužalotas ir sukniubęs žmogus kai kuriems praeiviams tapo proga pasidaryti išskirtinę nuotrauką.
Aktualijos
Nusikaltėliai vagystes įamžino asmenukėse
Du britai vagys, kurie atlikdami nusikaltimus save įamžino keliose dešimtyse asmenukių, nuteisti ilgiems mėnesiems kalėjimo. Vyrai nuotraukas išdidžiai platino internetinėje erdvėje, - pranešė Bbc.co.uk.
Pramogos
Britas pasidarė asmenukę su „savižudžiu teroristu"
Antradienį pasklido žinia, kad Egipte savižudis teroristas užgrobė lėktuvą su 55 keleiviais ir 5 įgulos nariais. Vienas iš jų buvo ir Didžiosios Britanijos pilietis, kurio pasidaryta asmenukė jau tituluojama „drąsiausia pasaulyje”.
Pramogos
Kim Kardashian nusifotografavo visiškai nuoga
Po antrojo vaiko gimimo ilgai nesirodžiusi viešumoje, realybės šou žvaigždė Kim Kardashian tikrai žino kaip su trenksmu vėl atsirasti dėmesio centre. Socialinėje „Instagram” paskyroje moteris išplatino savo nuogutėlės nuotrauką.
Aktualijos
Vyras nusišovė pozuodamas asmenukei
43-jų vyras netyčia nusišovė po to, kai su užtaisytu ginklu norėjo įsiamžinti fotografijoje. Netikėtai iššovusi kulka pataikė tiesiai į veidą, pranešė metro.co.uk.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė viešai apsinuogino
Šeštadienį aštrialiežuvė stilistė Agnė Jagelavičiūtė nustebino net ir daug mačiusius savo „Facebook” pasekėjus. Moteris nusprendė viešai nusimesti drabužius ir įsiamžinti asmenukėje.
Lietuva
Lietuvaitės sėkmė: nuotrauka su Popiežiumi
Amerikoje, Niujorke, viešintis Popiežius Pranciškus po susitikimo su prezidentu Baracu Obama patraukė į susitikti su tikinčiaisiais. Visai netoli Vatikano ambasados jo laukė ir lietuvaičių vaikai. Pontifikas šiltai bendravo su susirinkusiais ir sutiko pasidaryti kelias asmenukes (angl. selfie). Viena laimingųjų lietuvaitė – Evija Davidonytė.
ŽYMA
ANTRAS DARBAS