trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Anglijoje
Liberaldemokratai balsavo už tai, kad „Brexitas” būtų pilnai atšauktas
Nenumaldomai artėjant datai, kai Didžioji Britanija turėtų išstoti iš Europos Sąjungos (su susitarimu ar be jo), pasipriešinimas „Brexitui” kaip niekada gyvas.
Lietuva
Jeremy Corbynas priverstas paremti antrą „Brexit” referendumą - dėl naujo balsavimo gali būti sutarta kelių dienų bėgyje
Leiboristų lyderį prislėgė partijos pozicija EP rinkimų kontekste. Pasak dienraščio „The Daily Mirror”, po triuškinančių EP rinkimų Jeremy Corbynas priverstas paremti antrą „Brexit” referendumą.
Anglijoje
„Brexit”: į išstojimo susitarimą turėtų būti įtrauktas pakartotinis referendumas
Pasak šešėlinio „Brexit” sekretoriaus sero Keiro Starmerio, vyriausybė turėtų įtraukti antrą referendumą į „Brexit” reglamentavimą, dėl kurio parlamentarai balsuos birželį.
Anglijoje
Peticiją reikalaujančią atšaukti „Brexit“ pasirašė 6 milijonai žmonių
Praėjus pusantros dienos po to kai Britanija turėjo išeiti iš Europos Sąjungos peticiją, kurioje Britanijos vyriausybės buvo prašoma atšaukti 50 straipsnį ir persvarstyti savo planą išeiti iš Europos Sąjungos, pasirašė 6 mln. žmonių.
Lietuva
ES leistų ilgiau atidėti „Brexitą” jei to reikėtų tam, kad būtų surengtas antras referendumas
ES lyderiai yra pasirengę leisti Jungtinei Karalystei dar ilgesniam periodui atidėti išstojimą iš ES jei to reikėtų tam, kad būtų surengtas dar vienas referendumas, rašo The Independent.
Anglijoje
Philipas Hammondas nesutiko su Th. May teiginiu, kad antras referendumas sugriautų tautos tikėjimą demokratija
Kanclerio teigimu šeštadienį milijono protestuotojų išsakytas reikalavimas surengti pakartotinį referendumą dėl Brexito - absoliučiai nuoseklus pasiūlymas, kuris turi būti išgirstas.
Anglijoje
Šimtai tūkstančių šiandien išeis į Londono gatves ir reikalaus atiduoti sprendimą dėl „Brexit” į gyventojų rankas
Šimtai tūkstančių Didžiosios Britanijos gyventojų vidurdienį susitiks Park Lane, centriniame Londone iš kur žygiuos iki Parlamento rūmų. Parlamento aikštėje 14:00 vietos laiku bus sakomos kalbos.
Anglijoje
Referendumus tyrinėjęs L. Mažylis: britai šioje srityje nėra stiprūs
Netikėtai Vokietijoje, Berlyne, atradęs Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto originalą lietuvių kalba Vytauto Didžiojo universiteto politologas, daktaras Liudas Mažylis tapo garsenybe.
Anglijoje
Brexito naujienos: antro referendumo reikalaujantis protestas vyks savaitę iki suplanuotos išstojimo dienos
Protestas 'Put it to the People’, organizuojamas the People's Vote kampanijos reikalaus sprendimą dėl Brexit atiduoti į visuomenės rankas.
Pramogos
Odontologijos klinika Lietuvoje, kuri dirba pacientų iš užsienio patogumui
Užsienyje gyvenantiems tautiečiams atostogos Lietuvoje – ilgai lauktas, ypatingas metas, kai aplankomi ne tik išsiilgti artimieji, tačiau ir pagaliau atrandama laiko sau. Pripažinkime, bent kartą per metus dalį ar net visą savo atostogoms skirtą laiką skiriame sveikatos stiprinimo, atstatymo procedūroms, nes darbas užsienyje vargina ir sekina, o laiko savo sveikatai lieka ne daug.
Gyvenimas
Kiek kainuoja sveikata? Sutaupyti padės atkurti dantys
Išgirdę šį klausimą veikiausiai pagalvojame: sveikata neturi kainos. Tačiau greitai šis atsakymas įgyja kitokį atspalvį, ypač kai sužinome gydymo kainą. Ir jei tai nėra gyvybės ar mirties klausimas, esame linkę atidėti bet kokias išlaidas sveikatai, naiviai tikėdamiesi, kad šios problemos išsispręs savaime, nes dar nėra visiškai blogai. Ir tai yra pirma brangiausia klaida, kurią padaro žmogus, nepriklausomai nuo jo amžiaus ir socialinės padėties.
ŽYMA
ANTRAS REFERENDUMAS