ketvirtadienis, kovo 4 d.
Aktualijos
Teismas nusprendė nepalenginti H.Daktaro kalėjimo sąlygų
Už nužudymą ir kitus sunkius nusikaltimus Lukiškių kalėjime bausmę atliekantis Henrikas Daktaras čia liks ir toliau, į pataisos namus jis dar negali būti perkeliamas, paskelbė šiandien teismas. Vilniaus apygardos teismo trijų teisėjų kolegijos penktadienį paskelbta nutartis yra galutinė ir neskundžiama.
Pramogos
„Sainsbury’s” atšaukė pavojinga bakterija užkrėstus produktus
Vienas didžiausių Jungtinės Karalystės parduotuvių tinklų „Sainsbury’s” atšaukė užterštus maisto produktus po to, kai paaiškėjo, kad juose rasta gyvybei pavojinga listerios bakterija.
Pramogos
Atskleisti produktai, kurių kainos pakilo dėl „Brexit”
Jeigu jums atrodo, kad parduotuvėse perkate tuos pačius produktus, tačiau išleidžiate daugiau – greičiausiai jūs teisūs. Nors kol kas apie garsiai kalba mažai politikų, parduotuvėse jau pastebėta „Brexit” padaryta įtaka kainoms.
Aktualijos
Parduotuvės Anglijoje: oficialiai prasideda chaosas dėl plastikinių maišelių
Nuo šiandien, spalio 5 d., pirmadienio, Anglijoje oficialiai įvedamas 5 pensų mokestis už plastikinius maišelius. Tokios iniciatyvos imtasi siekiant sumažinti taršą ir apsaugoti aplinką. Tačiau, baiminamasi, kad toks žingsnis gali sulaukti ne tik teigiamo, bet neigiamo pirkėjų ir pardavėjų atsako, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.
Pramogos
Pasipiktinę pirkėjai boikotuoja Barkingo „Asdą”
Visai neseniai atidarytas naujas prekybos centras rytų Londone susilaukė didžiulės pirkėjų kritikos. Pasipiktinimo bangą sukėlė parduotuvės mėsos skyriuje parduodama tiktai halal būdu paskersta mėsa.
Pramogos
Nerašytos prekybos centrų taisyklės
Akcijos, nuolaidos, muzika, milžiniški vežimėliai ir pilnos lentynos prekių – viskas pirkėjų patogumui. Bent taip teigia didieji prekybos centrų tinklai. Kad pritrauktų į parduotuves kuo daugiau žmonių, prekeiviai naudoja begales triukų. Kaip kiekvienas kuo puikiausiai žinome, daugelis jų iš tiesų veikia. Pažvelkime, kokiomis nerašytomis taisyklėmis vadovaujasi, atrodytų, mums gerai pažįstami prekybos centrai.
Pramogos
Nuolaidos ir akcijos: klientai patys spręs, ką atpiginti
Vienu iš geriausiu laikomas Jungtinės Karalystės (JK) prekybos tinklas „Waitrose” paskelbė planuojantis įvesti niekur iki šiol nematytą naujovę. Kaip pranešė naujienų portalas independent.co.uk, parduotuvė žada visiškai pakeisti iki šiol veikusią visiems prekybos centrams priimtą akcijų ir nuolaidų sistemą.
Pramogos
Londone parduodamas pasenęs maistas
Nebenaudojama policijos stotis rytų Londone atgimė naujam gyvenimui. Buvusioje policijos nuovadoje atidaryta parduotuvė, kuri pardavinės iš galiojimo datos išėjusį maistą, - rašė portalas standard.co.uk.
ŽYMA
APELIACINIS SKUNDAS