sekmadienis, sausio 17 d.
Pasaulis
D. Trumpo apkalta
JAV Atstovų Rūmai nubalsavo už istorinę antrąją apkaltą prezidentui D. Trumpui
JAV Atstovų Rūmai trečiadienį nubalsavo už istorinę antrąją apkaltą prezidentui Donaldui Trumpui, apkaltintam pakursčius praeitą savaitę jo šalininkų surengtą įsiveržimą
Pasaulis
Prasidėjo dar viena apkalta D. Trumpui. Ar šį kartą pavyks?
Demokratų kontroliuojami JAV Atstovų rūmai trečiadienį pradėjo debatus dėl antrosios apkaltos prezidentui Donaldui Trumpui dėl kurstymo surengti praėjusią savaitę Vašingtone
Pasaulis
Donaldas Trumpas
Pabandykime dar kartą: Atstovų Rūmai balsuos dėl apkaltos D. Trumpui
Demokratų kontroliuojami JAV Atstovų Rūmai trečiadienį pradėjo debatus dėl antrosios apkaltos prezidentui Donaldui Trumpui dėl kurstymo surengti praeitą savaitę Vašingtone
Pasaulis
Baltieji rūmai
Demokratai pateikė D. Trumpo apkaltos aktą JAV Atstovų Rūmams
JAV demokratai antradienį inicijavo antrą apkaltos procesą prezidento Donaldo Trumpo atžvilgiu, jei viceprezidentas Mike'as Pence'as ir vyriausybė nepašalintų jo iš
Pasaulis
N. Pelosi pasiruošusi pradėti antrąjį prezidento D. Trumpo apkaltos procesą
 JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi sekmadienį pažadėjo siekti, kad prezidentas Donaldas Trumpas būtų pašalintas iš pareigų savo administracijos darbo
Pasaulis
Apkalta
D. Trumpas išteisintas
JAV prezidentas Donaldas Trumpas išteisintas Senate po istorinio apkaltos teismo, atskleidusio šalies susiskaldymą, bet nesupurčiusio jo elektorato lojalumo.
Pasaulis
JAV prezidento apkalta
JAV Senatui neleidus kviesti liudytojų D. Trumpas veikiausiai bus išteisintas kitą savaitę
JAV Senatas penktadienį atmetė demokratų raginimus išklausyti naujus liudytojus prezidento Donaldo Trumpo apkaltos byloje, paruošdamas dirvą piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi ir trukdymu Kongresui kaltinamo valstybės vadovo išteisinimui ateinančią savaitę.
Pasaulis
D. Trumpo apkalta
Prasidėjo D. Trumpo apkaltos teismas: prezidentas smerkia „apgaulę“, demokratai ragina neskubėti
JAV Senate antradienį rimtai prasideda istorinis prezidento Donaldo Trumpo apkaltos teismas, demokratams raginant nušalinti prezidentą, o respublikonams pasiryžus jį išteisinti
Pasaulis
JAV prezidento apkalta
D. Trumpo advokatai: prezidento apkalta – „pavojingas JAV Konstitucijos iškraipymas“
Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo advokatai pirmadienį pateikė jo bylos santrauką, kurioje jo apkaltą Atstovų Rūmuose vadina „pavojingu JAV Konstitucijos iškraipymu“ ir reikalauja nedelsiant jį išteisinti Senate.
Pasaulis
JAV senatoriai prisaikdinti Trumpo apkaltos teismo prisiekusiaisiais
JAV senatoriai ketvirtadienį buvo prisaikdinti kaip prisiekusieji istoriniame prezidento Donaldo Trumpo teisme, per kurį valstybės vadovui grės nušalinimas nuo pareigų dėl piktnaudžiavimo valdžia ir trukdymo Kongresui.
Pasaulis
Buvęs Trumpo patarėjas: jei Senatas pateiks šaukimą, liudysiu per apkaltą
Buvęs Baltųjų rūmų nacionalinio saugumo patarėjas Johnas Boltonas pirmadienį pareiškė esąs „pasiruošęs liudyti“, jeigu būtų iškviestas Senato, nagrinėsiančio prezidento Donaldo Trumpo apkaltos bylą.
The Economist
Prezidento apkalta
Burtai mesti
Trečioji JAV istorijoje šalies prezidento apkalta ir jai aktualūs politiniai ir istoriniai aspektai
Pasaulis
Trumpo apkalta: svarbiausi faktai prieš istorinį balsavimą
JAV Atstovų Rūmai trečiadienį balsuos dėl prezidento Donaldo Trumpo apkaltos.
Pasaulis
D. Trumpas teigia, kad 75 proc. amerikiečių yra prieš jo apkaltą
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė, kad trys ketvirtadaliai amerikiečių nepalaiko Demokratų partijos inicijuoto jo apkaltos proceso.
Lietuva
Donaldui Trumpui – pavojingiausias iššūkis per visą prezidentavimą
Donaldui Trumpui teks susidurti su bene pavojingiausiu iššūkiu per trejus prezidentavimo metus, kai trečiadienį priešais televizijos kameras prasidės vieši jo atžvilgiu Kongreso vykdomo apkaltos tyrimo posėdžiai.
Aktualijos
Škotijos ligoninėje peiliu padurta slaugė
Škotijoje ieškomas žmogus, ligoninėje peiliu padūręs slaugę, praneša Bbc.com. Ayr mieste esanti Ailsa ligoninė šiuo metu yra uždaryta. Į ją patekti ir iš jos išeiti draudžiama tiek ligoniams, tiek jų aplankyti atėjusiems artimiesiems.
Aktualijos
Ligoninės darbuotoja nuodijo pacientus
Lancashire policininkai sulaikė Blackpool Victoria ligoninės darbuotoją, kuriai pareikšti kaltinimai pacientų nepriežiūra ir jų apleidimu. Be to, kaip teigiama, gydymo įstaigos darbuotoja nuodijo ligonius, rašo Mirror.co.uk.
Lietuva
Moteris ligoninėje buvo sterilizuota be jos žinios
Moteris iš Lazdijų ligoninės reikalauja teisme 150 tūkst. eurų už prieš 15 metų jai atliktą sterilizaciją be jos žinios – kad tai galėjo būti padaryta tik ligoninėje, patvirtina ir teismo medicinos ekspertai.
Pramogos
S. Gomez atsidūrė ligoninėje
26 metų atlikėja Selena Gomez – vėl gydymo įstaigoje. Šį kartą žinoma dainininkė susirūpino savo psichologine sveikata. Portalas People.com skelbia, kad per pastarąsias dvi savaites S. Gomez ligoninėje buvo dukart, o to priežastis – sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis organizme. Žinoma, kad tai gali būti vienas iš inkstų persodinimo šalutinių poveikių.
Pasaulis
Tą pačią dieną toje pačioje ligoninėje identiškos dvynės susilaukė sūnų
Prieš kiek daugiau nei devynis mėnesius išsipildė didžiausia identiškų dvynių Jalynne April Crawford ir Janelle Ann Leopoldo svajonė. Abiejų moterų įsčiose beveik tuo pat metu užsimezgė gyvybės.
ŽYMA
APKALTA