sekmadienis, balandžio 11 d.
Pramogos
J.Nainys prisipažino išbandęs seksą telefonu
Laidos „Moterys prieš vyrus“ kūrėjai netikėtus klausimus dalyviams kiekvieną savaitę rengia remdamiesi sociologų tyrimais ir žmonių iš gatvės atsakymais.
Pramogos
„Radistas" atvirai: kažkada tekdavo miegoti ir tualete
Į Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dueto jubiliejų pakviesti patys ryškiausi jų draugai: Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Asta Stašaitytė-Masalskienė, Rolando žmona Ieva ir net Rolando močiutė Jelena.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė tapo turgaus pardavėja
Garsi dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė iš praeivių lūpų išgirdo skaudžios kritikos. „Kažkokia „išpurtusi” ta Pikul yra”, – sakė jai viena nepažįstama moteris. Dainininkės reakciją į tokius žodžius buvo: „Čia tai geras!”.
Aktualijos
Politika – ne dviejų prekių turgus
Matthew B. Kibbe’o nepavyktų įsprausti į jokius politinės skalės ar minties rėmus. Jis dirbo su žymiausiais šiandienos JAV politikais, išleido ne vieną bestselerį, įkūrė keletą nevyriausybinių organizacijų ir buvo jų vadovu. Vis dėlto, duodamas interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei pašnekovas pripažįsta, kad ir jo veikla, ir politika vis dar išlieka smarkiai nutolusi nuo kasdienio žmonių gyvenimo.
Pramogos
Neišskiriamieji Radistai skiriasi
Naujame LNK televizijos sezone žiūrovų laukia daug staigmenų. Viena jų – nauja pramoginė laida „Čia tai geras!”, įtrauksianti ne tik Lietuvos šou verslo grietinėlę, bet ir paprastus žmones. Laidos kūrėjai intriguoja, kad projektas privers... sutrikti ir juoktis iš nuostabos.
Pramogos
Dešimtmečio proga Jonas ir Simona Nainiai pasidalino klipu
Jonas ir Simona Nainiai – neabejotinai viena žymiausių ir ilgiausiai kartu esančių Lietuvos žvaigždžių pasaulio porų. Šiemet sutuoktiniai mini savo meilės dešimtmetį, kurio proga išvyko į romantiškas atostogas Tailande.
Pramogos
Dainininkė Simona Nainė nustebino savo vyrą
Viena populiariausių Lietuvos žvaigždžių padangės porų, Simona Nainė ir Jonas Nainys, antradienį leido audringai. Žinoma „Pinup Girls“ grupės atlikėja, vyrą nustebino gimtadienio ir vardadienio progomis.
ŽYMA
ARBATĖLĖS JUDĖJIMAS