antradienis, liepos 14 d.
Pramogos
Karališkosios šeimos gerbėjai džiūgauja: ekspertai prognozuoja dar vieną M. Markle nėštumą
Meghan Markle gerbėjai netveria džiaugsmu karališkosios šeimos ekspertams pranešus, kad Sasekso kunigaikštienė gali pasidalyti žinia apie dar kartą pagausėti ketinančią šeimą, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
M. Markle sukritikuota dėl to, kaip rankose laikė savo pirmagimį: atrodė, kad jis tuoj iškris
Sasekso kunigaikštienė pirmą kartą atsidūrė motinas kritikuojančių internautų taikinyje. Viešumoje su sūnumi pirmą kartą pasirodžiusi Meghan buvo peikiama už tai, kaip rankose ji laikė sūnų.
Pramogos
M. Markle su sūnumi Archie pirmą kartą fotografų užfiksuoti viešumoje
Mama vos prieš kelis mėnesius tapusi Meghan Markle su sūnumi Archie trečiadienį laiką leido gamtoje. Sasekso kunigaikštienė palaikė labdaringose polo varžybose žaidžiantį vyrą princą Harry ir jo brolį Williamą.
Pramogos
Sasekso kunigaikščiai sūnaus Archie krikštatėvių tapatybių neatskleis
Bakingamo rūmai pranešė, kad Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė neskelbs, kas bus šį savaitgalį krikštijamo jų sūnaus Archie krikštatėviais.
Pramogos
Paaiškėjo mažojo Archie krikštynų data ir vieta: visuomenė piktinasi, kad ceremonija bus privati
Karališkosios šeimos ekspertė įspėjo Sasekso kunigaikščius, kad šie rizikuoja „nuvilti“ jų šeimos gerbėjus, jiems pristatydami tik profesionalias nuotraukas iš jųdviejų sūnaus Archie krikštynų ceremonijos, kuri vyks jau šį šeštadienį, liepos 6 d.
Pramogos
Princui Harry ir žmonai Meghan įteikta ypatinga dovana sūneliui iš Niujorko beisbolo komandos
Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan iš Niujorko beisbolo komandos „Yankees“ narių dovanų gavo mažyčius komandos uniformos marškinėlius jų neseniai gimusiam pirmagimiui Archie.
Pramogos
Artėjančiose Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynose – daug jaunai šeimai svarbių simbolių
Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus laukia dar venas pasirodymas viešumoje. Pranešama, kad jau kitą mėnesį įvyks mažojo Archie Harrisono krikštynos.
ŽYMA
ARCHIE