ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Politika
KALNŲ KARABACHAS
Amžinas konfliktas
Armėnai ir azerbaidžaniečiai vėl atsuko vieni į kitus ginklus. Ar įmanoma šias tautas sutaikyti? Liepos viduryje įsiplieskęs Armėnijos ir Azerbaidžano ginkluotas
Pasaulis
Kalnų Karabacho regionas
Azerbaidžano ir Armėnijos pasienyje žuvo du aukšto rango azerbaidžaniečių kariškiai
Du aukšto rango Azerbaidžano kariškiai žuvo per apšaudymą iš Armėnijos prie abiejų šalių sienos, antradienį pranešė azerbaidžaniečių gynybos viceministras Kerimas Veliyevas.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasada Armėnijoje parėmė vietos bitininkus
Spalio 22 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo projekto „Vieningas Sisiano regiono medaus prekės ženklas“ baigiamajame renginyje.
Aktualijos
Būsto krizė: nuomos kaina beveik siekia paskolos įmokos dydį
Jungtinės Karalystės (JK) nekilnojamo turto ekspertai atkreipė dėmesį, kad būsto rinka vis labiau išsikreipia.
Aktualijos
Skandalas: Vyriausybė būstą įsigyti padeda daugiau uždirbantiems
Statistiniai duomenys atskleidė tikrąją Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybės schemos, neva padedančios kovoti su būsto krize šalyje, situaciją.
Aktualijos
Armėnija
Protestai davė vaisių – opozicionierius N. Pašinianas iš antro karto išrinktas premjeru
Armėnijos parlamentas antradienį išrinko opozicijos protestų lyderį Nikolą Pašinianą vyriausybės vadovu.
Pasaulis
Armėnija
Negavęs premjero kėdės N. Pašinianas paskelbė visuotinį streiką
Automobilių eismas Armėnijos sostinėje beveik sustabdytas, sutriko metropoliteno darbas, trečiadienį pranešė vienas naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas.
Aktualijos
Po 11 dienų trukusių masinių protestų atsistatydino Armėnijos premjeras
Armėnijos premjeras, eksprezidentas Seržas Sargsianas pirmadienį paskelbė apie savo atsistatydinimą.
Aktualijos
Neramumai Armėnijoje: sulaikyta 80 demonstrantų, opozicijos lyderis kalba apie revoliuciją
Praėjusią savaitę prasidėję protestai Armėnijoje nerimsta. Šiandien parlamentarai turi išrinkti naują ministrą pirmininką, todėl į gatves išėjo tiek protestuotojai, tiek specialiosios pajėgos.
Lietuva
Jaunos ir daugiavaikės šeimos sulauks būsto paskolų lengvatų
Kai kurios jaunos bei daugiavaikės šeimos ir žmonės su negalia šiemet galės gauti 14,95 mln. eurų valstybės kompensuojamų būsto paskolų.
Lietuva
Lietuva spręs dėl galimybės emigrantams lengviau gauti būsto paskolą
Vyriausybė trečiadienį svarstys siūlymus dėl užsienio valiuta suteikiamų paskolų būstui įsigyti. Seimo nario Stasio Jakeliūno teikiamais ir Finansų ministerijos koreguotais pasiūlymais siekiama palengvinti emigrantams galimybę įsigyti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet, kita vertus, norima apsaugoti vartotojus nuo rizikos sudarant sutartis užsienio valiuta.
Aktualijos
Namas ne sau, o nuomai. Kaip tokį įsigyti JK?
Savo praeituose straipsniuose mes pasakojome apie būsto kreditavimo (paskolų) kriterijus perkant nekilnojamąjį turtą nuosavam pragyvenimui (Residential). Šiandien mes norime aptarti kitą nekilnojamojo turto pirkimo variantą – pirkimo, norint išnuomoti (Buy-to-let).
Aktualijos
Ką daryti, jei jūs daugiau negalite apmokėti būsto paskolos?
Būsto paskola dažnai sudaro didžiąją dalį šeimos pajamų, o jos mokėjimo kas mėnesį įsipareigojimai užsitęsia daugeliui metų. Ką daryti, jeigu nutiko taip, kad jūs nebegalėti apmokėti savo būsto paskolos? Ar galima kreiptis pagalbos į valstybę? Į ką reikia kreiptis pirmiausia? Kaip nemokėjimas paveiks jūsų tolimesnį finansinį gyvenimą? Apie viską iš eilės.
Aktualijos
Nekilnojamojo turto įsigijimas - žingsnis po žingsnio
Daugiausiai mitų būsto paskolos gavimo atžvilgiu, tikriausiai, yra susiję su „self-employed“ pajamomis. Dažnai socialiniuose tinkluose ir tarpusavio pokalbiuose žmonės negaili vieni kitiems patarimų dėl to, kaip gauti „mortgage“, jeigu dirbi savarankiškai. Dauguma šių patarimų yra toli nuo tiesos ir dėl jų daug žmonių metų metus delsia įsigyti nuosavą būstą.
Lietuva
Nuo liepos 1 d. Lietuvos bankai nebeišduos būsto paskolų dirbantiems JK? (Swedbank komentaras)
Daugelis užsienyje gyvenančių ir dirbančių lietuvių turi paprastą planą: užsidirbti užsienyje, o tuomet, pasiėmus būsto paskolą, Lietuvoje įsigyti išsvajotą būstą. Nesvarbu ar vėliau į naujus namus grįžtama gyventi, ar tiesiog investuojama ir toliau liekama gyventi užsienyje, nes jau nuo šių metų liepos 1 d. šis planas taps sunkiai įgyvendinamas.
Aktualijos
Armėnijoje prasidėjo balsavimas parlamento rinkimuose
Armėnai šiandien balsuoja pirmuosiuose parlamento rinkimuose po konstitucinės reformos, išplėtusios parlamento ir premjero galias.
ŽYMA
ARMĖNIJA