pirmadienis, kovo 1 d.
Verslas
Aviacija
„Air Lituanica“ kūrimo sandoriai – vis dar prokurorų ir teismų akiratyje
Praėjus šešeriems metams po Vilniaus valdžios sukurtos oro bendrovės „Air Lituanica“ žlugimo, teismuose vis dar nagrinėjami ginčai dėl su įmone
Aktualijos
Vilnius
A. Zuokui atsisakius vadovauti VASA skelbiamas naujas konkursas
Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) direktoriaus konkursą laimėjusiam politikui Artūrui Zuokui atsisakius pareigų, Vilniaus miesto savivaldybė skelbs naują vadovo konkursą.
Aktualijos
Vilnius
VASA vadovo konkursą laimėjęs A. Zuokas pareigų imtis nežada
Aktualijos
Seimo rinkimai
„Laisvės ir teisingumo“ sąraše – G. Babravičius, D. Štraupaitė
„Laisvės ir teisingumo“ partija pirmadienį paskelbė kandidatų Seimo rinkimuose sąrašą. Jame yra buvęs Vilniaus vicemeras Gintautas Babravičius, buvusi Visagino merė Dalia Štraupaitė, parlamentaras Kęstutis Bartkevičius.
Aktualijos
Verslas
A. Zuokui kapitalą susikrauti padėjo ir karinė technika
Buvęs sostinės meras, Vilniaus tarybos narys, „Laisvės ir teisingumo“ atstovas  Artūras Zuokas, daugiau negu prieš du dešimtmečius atstovavęs įmonei, gaminančiai karinę techniką ir ginklus, teigia, kad anksčiau apie šį verslą negalėjo kalbėti, nes tai siejasi su nacionaliniu saugumu, rašo „Kauno diena“. 
Aktualijos
Politika
Eros pabaiga: likviduota „Tvarkos ir teisingumo“ partija, įkurta „Laisvė ir teisingumas"
Sostinėje, šalia „Litexpo“ parodų rūmų, šeštadienį delegatų suvažiavime nuspręsta likviduoti partiją „Tvarka ir teisingumas“.
Aktualijos
Vyriausybė
Susisiekimo viceministru paskirtas A. Zuoko bendražygis V. Klimantavičius
Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) narys, buvęs savivaldybės administracijos vadovas Valdas Klimantavičius nuo pirmadienio paskirtas trečiuoju susisiekimo viceministru.
Top 500
A. Zuoko kontroliuojama bendrovė dar negalės pradėti Trakų irklavimo bazės rekonstrukcijos
Artūro Zuoko valdoma bendrovė, kol kas negalės pradėti Trakų irklavimo bazės rekonstravimo darbų -  Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegija nusprendė, kad byla, kurioje buvo sprendžiamas ginčas tarp buvusio mero kontroliuojamo „Trakų miesto Žalgirio jachtklubo“ bei Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijos turi būti atnaujinta. 
Aktualijos
Seimo rinkimai
Liberalams nepalanki Seimo rinkimų aritmetika
Likus metams iki Seimo rinkimų, rinkėjų apklausos liberaliomis save laikančioms partijoms – LRLS, Laisvės partijai ir Artūro Zuoko Lietuvos laisvės sąjungai – nežada nieko gero. Visos jos kol kas balansuoja ant patekimą į Seimą garantuojančių 5 proc. ribos.
Pramogos
Teismas ėmėsi Zuokų skyrybų: atvykęs A. Zuokas nenuslėpė liūdesio
Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas ėmėsi nagrinėti Agnės Zuokienės prašymą išskirti ją su vyru, buvusiu Vilniaus meru Artūru Zuoku. Pastarasis su advokate atvyko į teismą, tačiau A. Zuokienė, pati inicijavusi skyrybas, teisme nepasirodė.
Pramogos
A. Zuokienė atskleidė skyrybų su A. Zuoku priežastis
Dar visai neseniai sklandę gandai apie Agnės ir Artūro Zuokų skyrybas buvo patvirtinti – oficialiai pradėtas skyrybų procesas.
Aktualijos
Politiko portretas
A. Zuokas, kuris vaikšto vienas
Atlikęs užkulisinį vaidmenį ne viename reikšmingame šalies politinio gyvenimo epizode, iki šiol Artūras Zuokas taip ir nerado būdų įtikinti, kad pats kaip politikas gali sukurti didesnę sėkmės istoriją, negu driekiasi Vilniaus ribos.
Aktualijos
Makiaveliškos politikos meistras
Iš oponentų dar prieš kelis metus gavęs simbolinį laidotuvių vainiką, Artūras Zuokas ramus, kad jo geriausių laikų pabaiga dar neatėjo. Interviu IQ politikas papasakojo apie savo politinės veiklos pradžią Valdo Adamkaus pašonėje, kovas su Feisbuko influenceriais ir ateities planus.
Aktualijos
Londone sulaikytos trys įtariamos teroristės, tarp jų paauglė
Didžiosios Britanijos policija areštavo tris asmenis, tarp jų vieną paauglę, pareigūnams atliekant tyrimą dėl įtariamos ekstremistinės veiklos, antradienį pranešė teisėsauga.
Aktualijos
Atskleistas žiaurus planas: teroristas planavo nužudyti JK premjerę
Policija pranešė sulaikiusi 20-metį Naa’imur Zakariyah Rahman, kuris priklausė ISIS teroristų grupuotei ir jau buvo parengęs planą, kaip pasikėsins į Theresą May.
Pasaulis
Automobiliu mėginta rėžtis į karius
Prancūzijos pietryčiuose vienas vyras ketvirtadienį mėgino rėžtis automobiliu į karius, bėgiojusius prie savo kareivinių, bet nieko nesužeidė, pranešė kariškiai.
Pasaulis
Teroristas užgrobė prekybos centrą
Penktadienį ryte Prancūzijoje ginkluotas asmuo užgrobė prekybos centrą ir laiko įkaitais jame buvusius žmonės, yra aukų. Įvykis laikomas teroristiniu aktu, nusikaltėlis priskiriamas tarptautinei grupuotei.
IQ Tema
1928–1937 m. Pradinukai, A. Smetona ir skrydis
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
ŽYMA
ARTŪRAS ZUOKAS