antradienis, liepos 14 d.
Temos
Žurnalisto pagrobimas
Įstrigęs Irane
2019 m. liepą „The Economist“ korespondentas Artimuosiuose Rytuose Nicolas Pelhamas sulaukė retai kam išduodamos žurnalisto vizos į Iraną. Tą dieną,
IQ Tema
Įtaka regione
Galios centras: akmenuotas Irano kelias ambicingo tikslo link
Iranas siekia tapti svarbiausia islamo pasaulio valstybe, tačiau tam priešinasi ne tik amžini varžovai, bet ir laikini sąjungininkai
IQ Tema
Iranas
Iranas: savo ambicijų įkaitas
Daug priešų ir mažai draugų: kodėl Iranas tapo toks ir ar kada pasikeis? Kelios dienos po Naujųjų metų visą pasaulį apskriejusi
Tema
Irano ekonomika
Nafta, pistacijos ir „labdara“
Viena daugiausia gamtos ir žmogiškųjų išteklių turinčių valstybių niekaip neišsivaduoja iš skurdo. Kodėl? Nors Iranas jau kelis dešimtmečius yra viena daugiausia
Tema
Iranas
Ambicijų įkaitas
Daug priešų ir mažai draugų: kodėl Iranas tapo toks ir ar kada pasikeis? Kelios dienos po Naujųjų metų visą pasaulį apskriejusi
Aktualijos
Britanijos policija suėmė laivo įgulai grasinusius 4 nelegalius keleivius
Didžiosios Britanijos policija šeštadienį pranešė suėmusi keturis vyrus dėl „sudėtingo incidento“ į Temzės žiotis atplaukusiame laive, per kurį niekas nebuvo sužeistas.
Aktualijos
4 peiliu sužaloti vyrai nuvežti į ligoninę
4 peiliu sužaloti vyrai nuvežti į ligoninę Sekmadienio vakarą Fraser kelyje, Enfielde peiliu sužaloti keturi jauni vyrai. Prieš dieną toje pačioje vietovėje per susišaudymą buvo sužeisti trys žmonės. Vakar vakare durtines žaizdas patyrę jaunuoliai nugabenti į ligoninę, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Policininkai Britanijos gatvėse nori apieškoti įtartinus žmones
Ne paslaptis, kad šiuo metu Didžiojoje Britanijoje siaučia peiliais ir mačetėmis ginkluotų nusikaltėlių gaujos. Dėl to policijos pareigūnai nori, kad jiems būtų suteikta galia be pagrįstos priežasties, o atsiradus įtarimams, kad žmogus gali kelti pavojų, apieškoti įtarimą keliančius asmenis, ar jie su savimi nesinešioja peilių ir kitų ginklų, rašo Thesun.co.uk.
Aktualijos
Sulaikyti 6 vyrai, šaltakraujiškai sudeginę Grenfell daugiaaukščio kopiją
Šeši vyrai, sulaikyti dėl to, kad socialinėje erdvėje paviešino vaizdo įrašą, kuriame degina Grenfell daugiaaukščio pastato popierinę kopiją, buvo paleisti, rašo Metro.co.uk. Metropoliteno policijos atstovai patvirtino šį faktą, tačiau pridūrė, kad tiek vyrai, tiek pats nusikaltimas yra tiriamas.
Aktualijos
Londone – dar penkios žmogžudystės peiliu
Šią savaitę, kaip įtariama nuo dūrio peiliu, Londone mirė jau penktas žmogus. Šį kartą gyvybės neteko 16-metis paauglys. Jo kūną policijos pareigūnai rado pietinėje Londono dalyje, Tulse Hill.
Aktualijos
Londono centre - išpuolis, evakuoti šimtai žmonių
Londono centre netoli bendrovės „Sony Music“ būstinės du žmonės penktadienį buvo sužaloti peiliu, o vienas vyras buvo sulaikytas, pranešė britų policija.
Aktualijos
Jaunuolį pervažiavo policijos ir medikų automobiliai
Rytų Anglijoje savaitgalį žuvo jaunuolis, kuris dėl neaiškių priežasčių išėjo į magistralinį kelią ir buvo partrenktas net trijų automobilių.
Pramogos
Britas miegamajame laikė krokodilą, 23 gyvates ir skorpioną
Vyras, kuris savo miegamajame laikė 120 cm krokodilą, 23 gyvates ir skorpioną, buvo įkalintas už žiaurų elgesį su gyvūnais.
Aktualijos
Londono metro besilaukiančiai moteriai smogė į pilvą ir griebė už plaukų
Londono transporto policija pranešė apie sukrečiantį incidentą. Metro keliaujantis agresyvus žmogus traukinyje trenkė į pilvą besilaukiančiai moteriai ir griebė jai už plaukų. Incidentas įvyko žmonių pilnoje Finsbury park stotyje.
Aktualijos
Gamyklos darbuotojas nudūrė 8 m. dukrą keršydamas buvusiai mylimąjai
Gamyklos darbuotojas paskelbtas kaltu dėl savo aštuonenių metų dukros nužudymo. Teisiamasis mergaitę nudūrė į krūtinę siekdamas atkeršyti jos motinai.
Aktualijos
Rytų Londone dviratininkas siaubingai sužeidė moterį ir pabėgo
Po to, kai Rytų Londone dviratininkas sunkiai sužeidė moterį ir pabėgo iš įvykio vietos, moteris kovoja už savo gyvybę.
Aktualijos
Incidentas prie Britanijos parlamento laikomas teroro aktu (naujausia informacija)
Ginkluoti policijos pareigūnai apsupo Jungitnės Karalystės Parlamenta po to, kai ankstyvą antradienio rytą automobilis rėžėsi į pėsčiuosius.
Aktualijos
JK policija įdarbina pareigūnus iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos
Prieš kelis mėnesius Lincolnshire’o grafystės policija paskelbė siekianti įdarbinti policijos pareigūnus iš Lietuvos, Latvijos arba Lenkijos. Taip policijos vadovybė nori sustiprinti komunikaciją tarp bendruomenių iš Rytų Europos ir policijos pareigūnų.
Aktualijos
Rytų Londone sudegė septynerių berniukas
Po gaisro pietryčių Londone, Deptfordo rajone rastas septynerių metų berniuko kūnas. Tyrėjai įtaria, kad namas padegtas tyčia.
Aktualijos
Paauglys nuteistas kalėti už moters žmogžudystę rūgštimi
Paauglys nuteistas kalėti 17 metų po to, kai parke ant suoliuko sėdinčią trijų vaikų motiną apipylė rūgštimi. Sesele ligoninėje dirbusi moteris mirė nuo patirtų traumų.
ŽYMA
ARTIMIEJI RYTAI