penktadienis, spalio 30 d.
Pramogos
Trys patikrinti būdai, kaip prarasti savo pinigus
Pasauliui paminėjus Saugesnio interneto dieną (vasario 9 d.), „Swedbank“ saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad sparčiai augant elektroninių paslaugų ir operacijų skaičiui tuo siekia pasinaudoti skaitmeninėje erdvėje veikiantys sukčiai. Kaip rodo „Swedbank“ duomenys, pusė šalies gyventojų yra susidūrę su internetiniais ar telefoniniais sukčiais, o kas šeštas dėl to patyrė finansinių nuostolių. Kokie sukčių metodai dažniausiai suklaidina gyventojus ir kaip galima užsitikrinti didesnį saugumą?
Pramogos
Žemyn smunkantis svaras verčia patuštinti pinigines: pokyčius pajuto ir JK emigrantai
Svaro kursui euro atžvilgiu Jungtinėje Karalystėje (JK) jau kurį laiką ritantis žemyn, JK gyvenantys asmenys sako turintys vis labiau patuštinti savo pinigines. Išaugusi infliacija šalyje jau kurį laiką kelia maisto produktų ir paslaugų kainas, o tokia situacija skaudžiai atsiliepia ir emigrantams. Kalbant apie Lietuvą, pasak ekonomistų, kol kas galime būti ramūs. Lietuvos ekonomikai, bent jau artimiausiu metu, tokie neramumai didelės įtakos neturės.
Aktualijos
Leiboristai įspėja, kad £10 per valandą minimalus darbo užmokestis gali turėti skaudžių pasekmių  
Pasak leiboristų partijos, planai pakelti minimalų darbo užmokestį iki £10 per valandą gali turėti labai skaudžių pasekmių jaunimo nedarbui.
Aktualijos
„Topshop” savininkas Philipas Greenas netenka turtų, „The Arcadia Group” neteko vertės
Prekybos giganto susikrauti turtai per metus sumažėjo per pusę dėl pensijų juodosios skylės, sutraukusios jo imperijos sukauptą kapitalą.
Lietuva
Lietuvoje naujas investavimo būdas ypač patinka emigrantams: pradžiai užtenka ir 50 eurų
Į Lietuvos paskolų ir investavimo rinkas įžengė naujas žaidėjas – sutelktinis investavimas į nekilnojamąjį turtą (NT). Nuo šiol turint atliekamų finansų juos galima įdarbinti ir investuoti į prašmatnaus daugiabučio ar, pavyzdžiui, sandėliukų centro statybą. Tačiau, kaip ir visame finansų pasaulyje – egzistuoja rizikos.
Pramogos
Namų tualete – keistas padaras
Malaizijos gyventojas nufilmavo paslaptingą gyvatės būtybę, kuri iššliaužė iš tualeto. Manoma, kad pabaisa anksčiau gyveno kanalizacijoje ir maitinosi atliekomis.
Pasaulis
Populiarus hitas „Despacito“ užsitraukė nemalonę Malaizijoje
Pasaulyje neįtikėtino populiarumo sulaukusi daina „Despacito“ kai kuriose šalyse pavadinta nepadoria ir šį kūrinį uždrausta transliuoti viešai.
Komentarai
Kodėl verta pradėti taupyti?
Nors dauguma žinome apie prastą pensijų sistemos būklę, tačiau retas Lietuvos gyventojas turi pakankamai santaupų. Net ir tie, kurie gali atidėti dalį savo pajamų, vis tiek netaupo. Greičiausiai jums, kaip ir man, natūraliai iškyla klausimas, dėl kokių priežasčių žmonės atsisako taupyti?
Pasaulis
Per katastrofą trijų vaikų netekę australai sūpuoja naujagimę
Prieš dvejus metus 2014-ųjų liepos 17 diena tūkstančių žmonių gyvenimus įvairiuose žemės kampeliuose pavertė pragaru. Tądien virš Ukrainos rytuose esančio separatisninio regiono buvo numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas, skridęs reisu MH17 iš Amsterdamo į Kvala Lampūrą.
Pasaulio lietuviai
Ant sienų tapantis lietuvis tapo Malaizijos įžymybe
Baigęs dailės studijas Londone menininkas Ernestas Zacharevič gyvenimui pasirinko lietuviams neįprastą šalį – Malaiziją. Penango mieste ant sienos nutapęs didžiulį paveikslą, jaunas vyras tapo vietine garsenybe, apie kurį kasdien rašo spauda, kuriam leidžiama puošti miesto sienas bei dėl kurio darbų privačiuose namuose pešasi vietiniai gyventojai.
ŽYMA
ASMENINIAI FINANSAI