sekmadienis, balandžio 11 d.
Aktualijos
Seimas
Prisiekė „valstiečių“ vadovą R. Karbauskį Seime pakeitusi A. Kubilienė
Ketvirtadienį prisiekė mandato atsisakiusį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderį Ramūną Karbauskį Seime pakeitusi Asta Kubilienė.
Verslas
Sausai biurokratinis alkoholio ir tabako prilyginimas lošimams gali sukelti problemų
Vyriausybė norėtų prijungti Lošimų priežiūros tarnybą (LPT) prie Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD). Planas kelia abejonių.
Pasaulis
16-metis įsilaužė į „Apple“ kompiuterines sistemas
Vienas australų moksleivis, esą svajojęs dirbti JAV technologijų milžinėje „Apple“, įsilaužė į šios kompanijos kompiuterines sistemas, pranešė Australijos žiniasklaida, tačiau pati įmonė penktadienį patikino, kad dėl šio incidento jokiems klientų duomenims pavojus iškilęs nebuvo.
Pasaulis
Galimai nutekėjo slapti „Google“ dokumentai
Rusijos IT bendrovė „Yandex“ ketvirtadienį pranešė, kad jos internetinės paieškos sistema aptinka dešimtis JAV interneto milžinės „Google“ dokumentų, iš pažiūros skirtų privačiam naudojimui, todėl tikėtina, kad buvo pažeistas duomenų saugumas.
Pramogos
„Facebook“ galimai nutekino 50 mln. vartotojų duomenis
Kompanijos „Facebook“ vadovo Marko Zuckerbergo planų išspręsti socialinių tinklų milžinės problemas, vystantis skandalui dėl milijonų vartotojų duomenų neteisėto perdavimo, nepakanka, ketvirtadienį pareiškė Didžiosios Britanijos kultūros sekretorius.
Lietuva
Pradėjo skelbti Lietuvoje mokamus atlyginimus
Nuo šiol galima sužinoti, kiek uždirba visų Lietuvos įmonių darbuotojai – ši informacija pradėta viešinti internete.
ŽYMA
ASTA KUBILIENĖ