ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Gyvenimas
Ko mes nežinome apie astrologiją ir horoskopus?
Naujienos apie horoskopus ypač populiarios Naujųjų metų laikotarpį. Jos - vienos skaitomiausių žinių portaluose. Valstybinė mokesčių inspekcija net leidžia išsiimti
Pramogos
Kodėl sapnuojame mirusius artimuosius?
Kuomet riba tarp įprasto, apčiuopiamo ir mums gerai pažįstamo pasaulio bei – anapusinio, baugaus ir nepažinto susiaurėja, ieškome bet ko, kas mums gali padėti suprasti, kas gali nuraminti ir patarti.
Pramogos
Ko geriau nesakyti kiekvienam Zodiako ženklui
Šių frazių nesakykite niekada, jokiomis aplinkybėmis – kitaip galite pasijusti lyg matadoras su raudonos medžiagos skiaute koridoje.
Pramogos
Trys nykiausios anytos pagal Zodiako ženklą
Tarp vyrų motinų pasitaiko tikrų brangenybių – mylinčių ir supratingų, bet būna ir tokių, kurioms marčios įtikti negali. Šių trijų Zodiako ženklų anytos savo marčioms labiausiai gadina gyvenimą.
Pramogos
5 Zodiako ženklai, kuriems lengva pasiryžti skyryboms
Jeigu staiga tarp jūsų ir partnerio kils konfliktas, reikia susimąstyti, ar jūsų mylimasis nėra vienas iš tų penkių Zodiako ženklų, kurie ilgai nekentės. Galite visai netikėtai prarasti artimą žmogų. Kokie tie 5 Zodiako ženklai, kurie gali greitai išsiskirti?
Pramogos
Blogiausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą
Moteris pirmiausia yra tik moteris. Ir jai turi būti atleistina, kad netrokšta tapti tik namų šeimininke. Kurioms Zodiako ženklų atstovėms maisto gaminimas, valymas, skalbimas ir kiti buities darbai nebus svarbiausia užduotis?
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)
Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.
Pramogos
Moterų neištikimybė pagal Zodiako ženklą
Kai šeiminiai santykiai pašlyja, ne viena moteris ima ieškoti paguodos kitur. Tada jos vyras pradeda įtarinėti negerus dalykus. Kaip susigaudyti ir sužinoti, kas tai yra: lengvas nepasitenkinimas gyvenimu ar tikra neištikimybė?
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 2–8 d.)
Pirmąją rugsėjo savaitę susitikimai su draugais ne tik pradžiugins ir suteiks malonumo, bet ir paskatins reikšmingiems apmąstymams. Išsikalbėkite iš širdies, papasakokite jiems apie tai, kas jus neramina ir slegia. Jei būsite nuoširdūs, tikrai gausite naudingą patarimą.
Pramogos
Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2019 m. rugsėjį bus daug įdomių įvykių. Jie skatins visus demonstruoti dvasios stiprybę ir susikoncentruoti į siekiamą tikslą. Aktyvumas rudens pradžioje bus svarbiausia sėkmės sąlyga, tačiau priimant svarbius sprendimus reikės gerai apsvarstyti ir nepasiduoti spontaniškam impulsui.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d.)
Paskutinę vasaros savaitę daugumą Zodiako ženklų apims liūdesys ir jausmas, kad kažką praleido, pražiopsojo, nepakankamai ilsėjosi ir džiaugėsi gyvenimu. Jie norės veikti, atsigriebti už prarastą laiką. Tik nepulkite iš karto į visas keturias puses, pasirinkite tai, kas jums svarbiausia.
Pramogos
Kurie Zodiako ženklai turi daugiausia šansų tapti milijonieriais
Ne visiems lemta praturtėti. Dažniausiai milijonieriais tampa tik keturių Zodiako ženklų atstovai.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 19–25 d.)
Šią rugpjūčio savaitę pasistenkite su niekuo neatvirauti, ypač su bendradarbiais. Nesidalykite su kitais savo išgyvenimais ir ateities planais, nesiskųskite dėl nesėkmių. Viskas, ką pasakysi, bus panaudota prieš jus. Elkitės santūriai.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 12–18 d.)
Savaitės pradžią – nuo 12 iki 14 dienos – ženklins augantis Mėnulis. Tai bus geras laikas naujiems darbams, projektams pradėti. Tik pasistenkite kruopščiai apsvarstyti, išanalizuoti visus už ir prieš. Nuo 15 dienos prasideda pilnatis. Tą dieną geriau pabūti namuose ir nepriimti svarbių sprendimų, ypač susijusių su asmeniniais santykiais. Susitikimai ir pažintys gali sukelti nusivylimą. Nuo 16 dienos galima stiprinti ryšius su žmonėmis, įtvirtinti gautas žinias, tačiau naujų darbų ir projektų geriau kol kas nepradėti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 5–11 d.)
Tai bus augančio mėnulio savaitė. Skubėkite pradėti naujus darbus, kurti planus, sudaryti svarbias sutartis, užmegzti naujas pažintis ir niekam neskolinkite pinigų.
Pramogos
Tylėjimas – auksas. 4 Zodiako ženklai, kurie nemėgsta tuščiažodžiauti
Už tylėjimo gali slėptis drovumas, pasipūtimas ar nenoras bendrauti su žmonėmis. Astrologai išskyrė keturis Zodiako ženklus, kurie iš prigimties būna tyleniai ir nemėgsta tuščių kalbų.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)
Jeigu nerimaujate dėl to, kad kai kurie gyvenimo aspektai neatitinka jūsų lūkesčių, šią savaitę derėtų atsipalaiduoti. Jums pasitaikys daug puikių galimybių pakeisti gyvenimą į gera, tik reikės nežiopsoti ir ryžtingai jomis pasinaudoti. Dirbantiems savaitė bus produktyvi, o tie, kurie pasirinko poilsį, sugebės pasidžiaugti vasara.
Pramogos
Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2019 m. rugpjūtis, remiantis astrologų pranašystėmis, bus išbandymų ir klaidų mėnuo. Dauguma Zodiako ženklų norės kurti, eksperimentuoti, spontaniškai veikti, nesusimąstydami apie pasekmes, todėl jie gali patirti daugiau nesėkmių meilės reikaluose, susipykti su viršininkais ir kolegomis, patirti finansinių nuostolių. Tai bus vertingos pamokos tiems, kurie įpratę lengvabūdiškai ir avantiūristiškai išbandyti naujoves.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 22–28 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus produktyvi. Jie sugebės ramiau mąstyti, aiškiau įvertinti situaciją, pateikti svaresnių argumentų derybose. Galima bus atlikti kelis darbus vienu metu, bet taip elgtis nepatartina. Geriau stengtis susikoncentruoti į vieną dalyką, nes kitaip savaitės pabaigoje pajusite didelį nuovargį ir apatiją, tada net meilės reikalai neberūpės. Dirbkite lėtai ir kruopščiai. Derinkite darbus su poilsiu. Jei viską gerai suderinsite, savaitė jums bus puiki.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 15–21 d.)
Šia liepos savaite pradėsime antrąją vasaros pusę. Vieni jau spėjo paatostogauti, kiti dar tik ruošiasi. Visiems patartina bent kartą per dieną sustoti ir sąmoningai pasidžiaugti vidurvasariu, kitaip jis gali nepastebimai prabėgti. O ką žvaigždės jums numatė šią savaitę, sužinosite perskaitę horoskopą.
ŽYMA
ASTROLOGIJA