antradienis, liepos 14 d.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 1–7 d.)
Pirmoji liepos savaitė bus džiugi ir nerūpestinga tiems, kurie susiruošė atostogauti, o dirbantiems neretai trūks jėgų ir entuziazmo. Nesiverskite per galvą, sulėtinkite tempą, dirbkite ramiai ir atidžiai, tada nepervargsite ir gal net nuveiksite daugiau nei paprastai. Taip pat būkite atidesni ir taktiškesni bendraudami su kitais žmonėmis. Beprasmiški konfliktai atims daug jėgų, todėl jų reikia vengti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (birželio 24–30 d.)
Pirmoji savaitė po vasaros saulėgrįžos daugumai Zodiako ženklų bus ramesnė ir produktyvesnė už kitas. Namuose atsiras daugiau santarvės ir supratimo. Ypač daug džiaugsmo patirs tie, kurie bus spėję surasti savo Paparčio žiedą.
Pramogos
Savaitės horoskopas (gegužės 20–26 d.)
Šią savaitę daugiausia problemų visiems Zodiako ženklams sukels santykiai su kitais žmonėmis: partneriu, kolegomis, artimaisiais. Atidžiau rinkitės žodžius. Apskritai patartina mažiau kalbėti, daugiau klausytis.
Pramogos
Raudonojo mėnulio užtemimas: kada jis prasidės ir kur geriausia jį stebėti?
Į dangų žvalgytis mėgstantys žmonės turės neeilinė progą tapti vieno rečiausių astronominių reiškinių liudininkais. Sausio 21 d. daugiau nei tris valandas bus galima stebėti raudonojo mėnulio užtemimą.
ŽYMA
ASTRONOMIJA