ketvirtadienis, liepos 16 d.
Pasaulis
JT: iki 2050 m. Lietuvos gyventojų sumažės daugiau nei penktadaliu
Nors bendras pasaulio gyventojų skaičius ir toliau stabiliai auga, dėl visuomenės senėjimo ir kai kurių kitų faktorių dalyje valstybių gyventojų
Komentarai
Saulė šviečia, bet šildo menkai
Europos Komisija paskelbė šalies ataskaitą „Lietuva 2018“ – kasmetinį dokumentą, išsamiai apžvelgiantį Lietuvos ekonomikos sveikatą, įvertinantį per metus padarytą pažangą ir identifikuojantį silpniausias vietas.
Verslas
Premjeras žada mokesčių sistemos reformą
Premjeras Saulius Skvernelis artimiausiu metu žada pristatyti kryptis, kaip šalyje bus keičiama mokesčių sistema.
Pasaulio lietuviai
Argentinos lietuvių šokių ansamblis paminėjo garbingą gimtadienį
Birželio 7 d., Berisso miesto (Argentina) vidurinės mokyklos salėje, „Nemuno“ lietuvių jaunimo tautinių šokių ansamblio 43-ojo jubiliejaus proga vyko Šokių festivalis, į kurį susirinko virš 250 žmonių.
Pramogos
Anglijos lietuviai kviečia burtis draugėn
Londone neseniai susikūrusi grupė „Mes Čia“ kovo 28 dieną suorganizavo pirmąjį renginį „Noriu, bet...“. Šio susibūrimo idėja – pakalbėti apie galimybes ir kliūtis, su kuriomis susiduriame siekdami įvairiausių tikslų. Renginio viešnios Alvija Černiauskaitė (darželio „Obelėlė“ įkūrėja) ir Jurga Žilinskienė (įmonės „Today Translations“ įkūrėja) pasidalijo savo įkvepiančiais laimėjimais ir negailėjo patarimų tautiečiams.
Anglijoje
Mokytojų diena atšvęsta ir Lietuvos ambasadoje Londone
Lietuvos ambasadoje Londone minint Tarptautinę mokytojų dieną, Jungtinėje Karalystėje dirbantys pedagogai dalinosi darbo su į naują šalį atvykusiais vaikais patirtimi, tarėsi dėl konkrečių glaudesnio bendradarbiavimo ir lituanistinio švietimo vystymo būdų šioje šalyje.
ŽYMA
ATASKAITA