ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pramogos
Jay-Z žengia į JAV klestintį marihuanos verslą
Amerikietis reperis Jay-Z (49) pradės dirbti su legaliu klestinčiu marihuanos verslu. Tai pranešė Vokietijos TV kanalas „n-tv“.
Pramogos
„Rammstein“ vokalistas T. Lindemannas prie jo draugės lindusiam gerbėjui galimai sulaužė žandikaulį
Legendinės metalo muzikos grupės „Rammstein“ vokalistas Tillas Lindemannas sulaukė nemalonumų, nes po pasirodymo viename Miuncheno viešbutyje į darbą paleido kumščius.
Pramogos
Dainininkas R. Williamsas per žmonos 40-ąjį gimtadienį antrą kartą jai pasipiršo
Žinomas britų atlikėjas Robbie Williamsas savaitgalį šventė žmonos 40-ąjį gimtadienį. Šventėje netrūko ne tik geros muzikos, vaišių ir linksmybių, bet ir staigmenų. Vieną tokią savo mylimajai Aydai Field surengė pats atlikėjas. Jis nusprendė antrą kartą paprašyti žmonos rankos.
Pramogos
Koncertus atšaukusiam M. Jaggeriui bus atliekama širdies operacija
Atlikėjui Mickui Jaggeriui, grupės “The Rolling Stones” vokalistui dėl prastos sveikatos teko atšaukti suplanuotus koncertus JAV ir Kanadoje. Tai padaryti liepė 75-erių dainininko gydytojas.
Pramogos
Dainininkas E. Sheeranas slapta vedė mylimąją Ch. Seaborn
Visame pasaulyje populiaraus atlikėjo Edo Sheerano širdis jau užimta. Kaip skelbia Metro.co.uk, jis dar gruodžio mėnesį slapta vedė mylimąją Cherry Seaborn.
Pramogos
Dainininkas R. Williamsas su priklausomybe kovoja spalvindamas knygutes
Visame pasaulyje garsus atlikėjas Robbie Williamsas, norėdamas įveikti priklausomybę nuo rūkymo, ėmėsi neįprasto hobio – spalvinimo. Savo gerbėjams tiesioginės transliacijos instagrame metu vyras atskleidė, kad spalvoti pieštukai, flomasteriai ir švarūs popieriaus lapai jam padeda sutelkti dėmesį ir negalvoti apie rūkymą.
ŽYMA
ATLIKĖJAS