ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Pasaulis
Buldozeriu – per prabangius automobilius
Filipinų prezidento sprendimu viešai sunaikintos nusikalstamu būdu įgytos transporto priemonės – prabangūs automobiliai sutraiškyti buldozeriu.
Pasaulis
Filipinų sostinėje per gaisrą žuvo dešimtys turistų
Filipinų sostinėje Maniloje kazino per kruviną išpuolį žuvo mažiausiai 36 žmonės. Kaip skelbė žiniasklaida, daugiausiai tai turistai, kurie užtroško dūmais per tyčia sukeltą gaisrą.
Aktualijos
Šveicarai nubalsavo atėjus laikui atsisakyti atominės energijos
Šveicarijos piliečiai sekmadienį įvykusiame referendume pritarė vyriausybės planui laipsniškai atsisakyti atominės energijos: kai tik baigsis visų penkių šalyje veikiančių reaktorių eksploatacijos terminas, jie bus pakeisti atsinaujinančiaisiais energijos šaltiniais.
Pramogos
Madonna ir vėl šokiravo gerbėjus
Filipinuose koncertavusi popkaralienė Madonna savo gerbėjus ir vėl išmušė iš vėžių, o kai kuriuos net įpykdė. Per koncertą Maniloje dainininkė nusprendė pasidalyti trumpa istorija apie savo filipinietę trenerę.
Pramogos
Beckhamai paaukojo labdarai savo drabužių už tūkstančius svarų
Victoria ir Davidas Beckhamai paaukojo savo drabužių bei avalynės vakarų Londone įsikūrusiai „Raudonojo kryžiaus“ parduotuvei. Prie parduotuvės išsiraizgė ilgiausia eilė mados mylėtojų ir garsenybių mėgdžiotojų, norinčių įsigyti bent menkiausią daiktą iš savo dievukų spintos.
Lietuva
Lietuva tiesia pagalbos ranką Filipinams
Gamtos stichijos „Hayian“ nusiaubti Filipinai prašo pasaulio pagalbos. Lietuva bus viena tų šalių, kurios renka pajamą ir nori padėti atsitiesti supertaifūno nusiaubtai valstybei.
Pasaulis
Filipinus siaubia galingiausias taifūnas per visą istoriją (atnaujinta)
Filipinus, kurie dar nespėjo atsigauti nuo galingo žemės drebėjimo, siaubia taifūnas. Kaip pranešė BBC, šalyje siaučianti gamtos stichija gali būti galingiausia per visą istoriją žemėje. Paskutiniais duomenimis, vėjo gūsiai buvo pasiekę 379 km/val.
Pasaulis
Filipinus talžo galingas taifūnas
Pasaulio ir Lietuvos žiniasklaida mirga nuo liūdnų pranešimų – Filipinuose siaučia taifūnas „Bopha“. Dėl gamtos stichijos Filipinuose jau žuvo mažiausiai 238 žmonės, dar keli šimtai laikomi dingusiais be žinios. Tokią informaciją pasauliui paskelbęs kariškių atstovais taip pat užsiminę, kad aukų skaičius gali augti.
ŽYMA
ATOMINĖ JĖGAINĖ