sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Verslas
COVID-19
Graikijos uždarymas – smūgis kelionių organizatoriams, ieškoma išeičių
Lietuvai plečiant šalių, iš kurių grįžus būtina saviizoliuotis, sąrašą ir į jį įtraukus Graikiją, suduotas didelis smūgis turizmo agentūroms, sako Lietuvos turizmo asociacijos vadovė. Graikija dabar yra pagrindinė kelionių iš Lietuvos kryptis. Tuo metu didieji kelionių organizatoriai pabrėžia, kad suplanuotų kelionių į Graikiją neatšauks, bet turistams leis jas atidėti arba pakeisti kryptį.
Lietuva
Lietuva, Latvija, Estija: kur atostogauti pigiausia, o kur už naktį teks pakloti daugiau nei tūkstantį eurų
Koronavirusui gerokai pakoregavus lietuvių atostogų planus, nemaža dalis keliautojų atostogoms renkasi Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – pajūrius.
Lietuva
„Eurostat“: daugiau nei trečdalis lietuvių negali sau leisti savaitės atostogų už namų ribų
2019 m. 29 proc. ES šalių gyventojų neišgalėjo leisti sau bent vienai atostogų savaitei išvykti už namų ribų. Nors šis
Verslas
Krizė
Europos Sąjunga meta gelbėjimo ratą kelionių ir turizmo verslui
Europos Sąjunga trečiadienį išdėstė planus, kaip šią vasarą palaipsniui atnaujinti keliones, tikėdamasi išgelbėti milijonus darbo vietų turizmo sektoriuje, kurioms iškilo
Verslas
Turizmas
Atostogos namie: europiečiams siūloma atidėti keliones iki rudens
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen siūlo europiečiams neplanuoti kelionių anksčiau rudens, praneša portalas RTL. „Siūlau palaukti ir kol kas
Pramogos
D. Sabonis pasidalijo šiltomis atostogų akimirkomis: kartu ilsėjosi ir mylimoji
Krepšininkas Domantas Sabonis po NBA „Visų žvaigždžių“ šventės ir „All star“ rungtynių išvyko atostogauti. Tiesa, pailsėti kartu su juo keliavo ir šeima bei mylimoji Shashana.
Pasaulis
Keliautojų dėmesiui - ebolos hemoraginės karštligės protrūkis tęsiasi
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) informuoja keliautojus, kad Afrikoje, Kongo Demokratinės Respublikos šiaurės rytuose, tęsiasi ypač pavojingos Ebolos hemoraginės karštligės protrūkis. Ligą sukelia Ebolos virusas, priklausantis Filoviridae virusų šeimai, Zaire ebolavirus padermei, kuriai būdingos sunkios ligos formos.
Sveikata
Medikai įspėja susiruošusius žiemos atostogų
Kad atostogos paliktų tik pačius maloniausius įspūdžius, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai atkreipia dėmesį į kelias pagrindines užkrečiamųjų ligų prevencijos priemones, padėsiančias išvengti sveikatos sutrikimų atostogaujant svetur.
Pramogos
Ruošdamiesi keliauti nepamirškite tarptautinio skiepijimo pažymėjimo - gali būti, kad į svečią šalį be jo nebūsite įleisti
Jei ruošiatės į kelionę, nepamirškite tarptautinio skiepijimo pažymėjimo. Gali būti, kad be jo nebūsite įleisti į kelionės šalį.
Pasaulis
Lietuvis stebėjo protu nesuvokiamą genčių gyvenimą: kūno puošyba kenčiant baisų skausmą, poligamija ir apmusiję vaikai
Etiopija – nepaprasta šalis, tapusi namais iš viso 80 etninių grupių. Čia žmonės gyvena taip pat, kaip ir prieš tūkstančius metų. Viena kitos pašonėje gyvenančios gentys skiriasi kaip diena nuo nakties: vieni puošiasi įspūdingomis šukuosenomis ir mineralų piešiniais ant kūno, kitų moterys garsėja tuo, jog lūpose nešioja plokšteles, treti stato „dangoraižius“ iš bambukų.
Pramogos
V. Tarasovas atostogaudamas Egipte kasdien stebino Violetą staigmenomis
Nė dienos be staigmenos žmonai – su tokiu nusiteikimu į Egiptą vyko atostogauti Vilius Tarasovas, su Violeta švenčiantis 13 metų pažinties sukaktį. Šia proga iškeisti lietuvišką rudenį į karštą atostogų šalį Egiptą žinomai atlikėjų porai ir jų dukrai Gabrielei pasiūlė laidos „Kelionių panorama“ kūrybinė komanda, tačiau ilgai dvejoti šeimai neleido, nes jau kitą dieną jų laukė skrydis.
Aktualijos
Šis triukas jums leis per Kalėdas atostogauti 12 dienų, nors išnaudosite tik 5 - bet turite paskubėti
Jei norite atostogauti ilgiau, bet neišnaudoti visų sukauptų atostoginių dienų, štai mažulytė gudrybė, kuri leis jums atostogauti ilgiau:
Pramogos
Kipre viešėjęs N. Juška nustebino graikus: jie turbūt pasigailėjo paprašę manęs pašokti
Susikrauti lagaminus per keletą dienų, perleisti kolegoms svarbiausius darbus bei pasidomėti kraštu, į kurį vyksti, baleto primarijui Nerijui Juškai ir jo žmonai Agnei jau nebėra iššūkis. Tai šeima, auginanti du vaikučius Emą ir Paulių, patyrė visai neseniai sulaukusi vieno televizijos projekto komandos pasiūlymo paviešėti Kipre.
Pramogos
Norvilų atostogos: Renata mėgaujasi prabanga, o Deivis prižiūri vaikus
Šeštadienį 17.25 val. LNK eteryje pradedama rodyti nauja laida apie garsių Lietuvos šeimų atostogas užsienyje „Kelionių panorama“. Atostogų metu šeimas ne tik nuolatos seks filmavimo kameros, bet ir jie patys filmuos videodienoraščius, tad bus galima išvysti žinomų šeimų atostogas be jokių pagražinimų.
Pasaulis
Rusų turistai iš Turkijos viešbučio bandė išsinešti maisto prigrūstą lagaminą
Rusų turistai pamėgino iš Turkijos mieste Manavgate esančio viešbučio išsinešti maisto prigrūstą lagaminą, praneša „Haberturk“.
Pramogos
Thomas Cook nepadengus viešbučio kainos šeima, nesutikusi antrą kartą sumokėti £885, buvo išspirta į gatvę
Dynastic viešbutis Benidormo mieste, Ispanijoje, kaip teigiama, išmetė į gatvę šeimą, atostogų kelionės paketą pirkusią iš Thomas Cook kompanijos.
Pramogos
Laukiniame paplūdimyje įsiamžinusi S. Mykolaitytė pristato atostogų aprangą
Lagaminą atostogoms besikraunančios moterys visuomet pagalvoja ir apie paplūdimio aprangą. Ir nors iki rudens liko vos kelios dienos, tai visai netrukdo planuoti atostogų šiltuose kraštuose. Ieškančioms atostogų aprangos idėjų prekės ženklas „Kimono By A.M.“ pristato naują kolekciją, kurios veidu antrus metus iš eilės tapo modelis Solveiga Mykolaitytė.
Gyvenimas
„Center Parcs“ kurorte sunegalavęs berniukas neišgyveno (papildyta)
Bbc.com praneša apie populiariame atostogų kurorte sunegalavusį, o po to mirusį berniuką.
Aktualijos
Egipto viešbučio baseine nuskendo 4-metė: nesutariama, kas kaltas dėl nelaimės
Egipte su šeima atostogavusi ketverių britė nuskendo vieno iš kurortinių viešbučių baseine.
Anglijoje
Atostogas Lietuvoje emigrantas prisimins visą gyvenimą: spąstai, į kuriuos gali pakliūti bet kas
Į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės grįžęs emigrantas visam gyvenimui prisimins trumpąsias atostogas – vilnietis tapo įžūlaus nusikaltimo auka. Maža to, policijos pareigūnams sulaikius nusikaltėlį, nukentėjusysis patyrė dar vieną šoką – didelių nemalonumų pridaręs nusikaltėlis ėmė iš jo atvirai tyčiotis.
ŽYMA
ATOSTOGOS